Forumas • Temos rodymas - Kontaktiniai lęšiai
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 11 25 00:36

Pietietis rašė:[quotebb="Fungas"]a markvas cukravines?

Organic arklio mesle uzaugusios.[/quotebb]

vo blin ir dar tylejai kad tokias morkas turi, galejai pasidalinti :D :D :D :D :D :D
As neliudnas-As blaivas....

2011 05 03 10:44

Va, biškį labas rytas senai temai.

Tai nusipirkau aš tas linzes iš www.contactlenses.co.uk internetu, nereik jiems jokių receptų ir nieko kito, reik tik linzių stiprumo laipsnį žinot ir tipą. Pirkau 6 poras, kainavo £30, užteks kokiems 3 metams.

Ką domina - turi jie ten visokiausių linzių ir dar visko, nu vienžo patys pasižiūrėkit. :)

2013 04 25 07:21

Tikrai labai pigu. O per kiek laiko atsiunčia viską? Gal galėtum [url=https://lesiai365.lt/lt/c/menesiniai-lesiai/5]url[/url] numesti iš kur siunteisi?

2013 06 12 06:30

Patariu visiems priziureti linzes, nes as ranku neplaudavau, visur kad ir gatveje galedavau issiminti, per daug nepriuziredavau - dinale saltaji miezi po voku uzsiauginau

2013 08 05 08:35

Padaro ir atsiunčia per nepilną savaitę, 3 poros kontaktinių lęšių mano druagei kaindavo 40 svarų. žymiai pigiau nei LT :)

2013 09 14 18:39

rasau su klausimu del linziu. Vis bandau nesioti jas, bet susiduriu su problemomis - tai jos akyse man issima (susilanksto) tai pametu jas. Gal galima kur nors informacijos, kaip reiketu naudotis linzemis, bei kokias linzes reiketu pirkti, kad butu pradziai paprasciau naudoti?

2014 02 16 21:48

Aš tai nešioju linezes jau 20 metų. Senais laikais tai budavo tokios kietos, pusmetį, metus galiodavo, akių uždegims kai įsimesdava, tai mėnesiais negalėdavau nešiot.. Dabartinės, tai pukios. Aš tai internetu perku. :D

Re: Kontaktiniai lęšiai

2015 04 24 10:35

Lyginant contactlenses.co.uk ir gerilesiai.lt kainą, tai kur pas anglus yra svarais, lietuviškoje svetainėje kainą yra mažesnė ir dar eurais.

Užsisakiau iš Geri lęšiai prieš savaitę ir man atsiuntė į UK per kelias dienas. Gavau dovanų kontaktinių lęšių skysti, jo vertė - 7 eurai. O sako, kad Lietuvoje brangu.... gėda! Lietuvoje pigu ir dar dovanų duoda. Čia UK verslai - išpampę, bando paskutinius uždirbtus pinigus brangiai atimti.

2016 03 21 13:47

Gal žinote kur UK "Frequency 55 Aspheric" kontaktiniai lęšiai parduodami? žiauriai gera firma ir patogūs labai...Gal kam teko kur užmatyti? :)

2016 03 21 17:43

Galite cia uzsisakyti is visiondirect.co.uk
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas