Forumas • Temos rodymas - koncultacinis centras
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 11 23 23:04

na o kad rasyti projektus ir biznio planus tai visu pirma rasyt reiktu be gramatiniu klaidu.na nebent angliskai geriau moka nei lietuviskai tada tyliu :roll:

2010 11 23 23:12

relaba rašė:na o kad rasyti projektus ir biznio planus tai visu pirma rasyt reiktu be gramatiniu klaidu.na nebent angliskai geriau moka nei lietuviskai tada tyliu :roll:

jo mas ir antrojke klaseje pameciau lietuviu kalbos elementoriu ir man nesiseka su sia kalba draugauti bet kol kas dar gyvas esu :D :D :D
As neliudnas-As blaivas....

2010 11 24 13:17

relaba rašė:na o kad rasyti projektus ir biznio planus tai visu pirma rasyt reiktu be gramatiniu klaidu.na nebent angliskai geriau moka nei lietuviskai tada tyliu :roll:
asitaiko visko, gi rasant atsakinga darba spellinguoja PC.
as pvz rasant i forumus net netikrinu, ka parasiau :oops: o reiketu

Re: koncultacinis centras

2010 11 24 13:22

Saulius rašė:galiu pasakyti kaip supratau, si paslauga teikiama beveik kiekvienoje angliskoje poliklinikoje ir labai daug kinieciu su savo akupunktura, tai ligos . alus, cigaretes, azartiniai losimai ir dar visokiu smulkmenu

Dar ko nors norejai paklausti Pupa-Uoga?
e, tik galiu pridurti, kad kiekvienoje ligonineje, poliklinikoje ir vaistineja suteikiama informacija ir pagalba. si paslauga teikiam NHS. be medikamentines NHS puses tokios paslaugos yra teikiasmos socialiniu tarnybu, bei nevyriausybiniu prganizaciju, kaip kad ir daromas biznis ir ne tik kinieciu, ir ne vien alternatyviais metodais.

2010 11 24 14:27

O aš manau jei toks centras būtų orientuotas į emigrantus jis tikrai būtų reikalingas.. Ne paslaptis kad labai daug emigrantų kenčia nuo įvairaus tipo priklausomybių, plius visokios depresijos.
Kreiptis į anglų daktarus nėra nei noro, nei kartais galimybių..
Aišku reikia, kad tie žmonės būtų suinteresuoti gydytis..

2010 11 24 14:27

Pupa Uoga rašė:
Dar ko nors norejai paklausti Pupa-Uoga?
e, tik galiu pridurti, kad kiekvienoje ligonineje, poliklinikoje ir vaistineja suteikiama informacija ir pagalba. si paslauga teikiam NHS. be medikamentines NHS puses tokios paslaugos yra teikiasmos socialiniu tarnybu, bei nevyriausybiniu prganizaciju, kaip kad ir daromas biznis ir ne tik kinieciu, ir ne vien alternatyviais metodais.[/quote]

NHS tai geras, ten is 1000 darbuotoju 1 darbuotojas yra normalus kuris galetu suteikti kvalifikuota pagalba o kiti visi kaimo Jurgiai ta sistema jei skaitysi kad kad daug pasiima klientu tai apsirinki nes ji tik turi duomenu baze surinkusi o is tos sistemos aptarnavimo zmones bega ir jei gali stengiasi kreiptis kaip tik i privacias istaigas NHS toks bardakas kad kas dirba is normaliu daktaru pakraupe ir blogiausia kad nieko negali padaryti, zmones operacijos metu uzkreciami tokiom bacilom kurios lietuvoje likusios tik studiju knygutese ir kaip mano zmona sake kai mokinausi tai mus moke kad jei zmogus bus gydomas taip ir taip tai su juo gali atsitikti tas ir tas tai ji cia tiek prisiziurejo i tas ir tas kad pakraupusi taip kad mineti NHS kaip istaiga kuri pasiima daug klientu neapsimoka
As neliudnas-As blaivas....

2010 11 25 21:15

interim rašė:O aš manau jei toks centras būtų orientuotas į emigrantus jis tikrai būtų reikalingas.. Ne paslaptis kad labai daug emigrantų kenčia nuo įvairaus tipo priklausomybių, plius visokios depresijos.
Kreiptis į anglų daktarus nėra nei noro, nei kartais galimybių..
Aišku reikia, kad tie žmonės būtų suinteresuoti gydytis..
ai su priklausomybem svarbiausia yra pripazinimas ir noras, o po to jau valios pastangos
del emgrinatu tai tokia ideja gal ir nieko, bet velgi pasiula ir paklausa

zinau atveji, kai asmuo vos slebyzavojantis angliskai buvo priverstas lankytis Anoniminiu alkoholiku susitikimuose, taip pat aptureti kelias counceling sessions - ir poveiki turejo (as buvau labai nustebinta)

2010 11 25 21:23

Aš esu Smurfas, ir aš esu priklausoma nuo šilumos.

2010 11 25 21:24

Saulius rašė:
NHS tai geras, ten is 1000 darbuotoju 1 darbuotojas yra normalus kuris galetu suteikti kvalifikuota pagalba o kiti visi kaimo Jurgiai ta sistema jei skaitysi kad kad daug pasiima klientu tai apsirinki nes ji tik turi duomenu baze surinkusi o is tos sistemos aptarnavimo zmones bega ir jei gali stengiasi kreiptis kaip tik i privacias istaigas NHS toks bardakas kad kas dirba is normaliu daktaru pakraupe ir blogiausia kad nieko negali padaryti, zmones operacijos metu uzkreciami tokiom bacilom kurios lietuvoje likusios tik studiju knygutese ir kaip mano zmona sake kai mokinausi tai mus moke kad jei zmogus bus gydomas taip ir taip tai su juo gali atsitikti tas ir tas tai ji cia tiek prisiziurejo i tas ir tas kad pakraupusi taip kad mineti NHS kaip istaiga kuri pasiima daug klientu neapsimoka
akes, tai visi cia gyvenanys gave tokia med pagalba senokai kojas uzverte butu 8)
manu kad cia bardkas nedidesnis nei LT SA'e istaigose, bet tai cia nors neima kysiu, neparduoda biuleteniu, diagnozei ir prieziurai taip pat nereikia atskirai susimoketi daktarui ir dar ligoniu kasoms ir t.t.
as LT dirbau salia dkataru, cia asmeniskai pazistu kelis, nu ir dar galiu pridurti, kad mokomasi visai kitaip, taip pat be kysiu.

dar vienas dalykas, man labai rupi (siaip tai gal labiau tavo zmonos nuomone ir patirtis siuoklausimu) kodel LT zmonesms diagnozavus vezi labai nedaug isgyvena, o cia isgyvena daug daugiau zmoniu po diazgnoziu :?

PS permeciau akim kita tema, apie mergina, perskaitysiu kai turesiu daugiau laiko jauciu bus ko paklausti

2010 11 25 21:33

quotec1]kodel LT zmonesms diagnozavus vezi labai nedaug isgyvena, o cia isgyvena daug daugiau zmoniu po diazgnoziu

Nes LT pas gydytojus ateina tik tada, kada jau 3 - 4 stadija būna. "Ai skauda, bet praeis, skauda, bet pakentėsiu" etc. Arba atvažiuoja moterėlė iš kaimo į švitinimą arba chemiją (po jų žmogų dažniausiai tenka ant rankų nunešt iki mašinos ar palatos, taip jie būna nusilpę) - po procedūrų tiesiai gyvulių šert arba bulvių kast, kokie dar gulinėjimai ... Tai pati pagalvok, kiek taip galima ištempt. Net mano močiutė ant mamos burbėdavo, kad ji po procedūrų kelias dienas lovoj gulėdavo - gi daržai laukia, ko ji čia tinginiauja.
Aišku protu nesuvokiamo dydžio kyšiai onkologams savo minusą irgi duoda - neduosi kyšio, nebus kompensuojamų vaistų. Mano mama gėrė tabletes - 10 tablečių kainavo prieš 10 metų 960 litų, kainą iki šiol atsimenu. Juos jai kompensavo.
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas