Forumas • Temos rodymas - Kaip gauti NHS numerį?
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Kaip gauti NHS numerį?

2010 12 12 03:15

Sveiki. Bandziau uzsiregistruoti pas GP, bet moterys, dirbancios reception'e mane galutinai suklaidino. Po apsilankymo ten galima net savo varda pamirsti - tiek makaronu prikabina. T.y viena diena sako viena dalyka, kita diena - jau visai kita.
Pastaraji karta mane atsiasake registruoti, nes neturiu NHS numerio. As maniau, kad tai jie turi suteikti numeri, kai registruojiesi pirma karta. Jos sako, kad turiu tureti ta numeri, ir tik tada gausiu GP. Klausiu, kaip gauti ta numeri, o jos negali atsakyti, vis nukreipia tema.
Idomu ir tai, kad viena ju mane net pas gydytoja konsultacijos ileido, be jokiu numeriu. Ir dar dave appointmenta kitam kartui. Kita karta atejau, o ten jau kitos darbuotojos. Sakau, kad man yra laikas paskirtas, o jos man vel blankus kisa (jau 5 tokius uzpildziau) ir neleidzia, vel joms numerio reikia. Nieko nesuprantu, visiskai susipainiojau. Ar cia tik musu rajone taip, ar visur? Kokiu butent dokumentu reikia, kai registruojiesi ir kaip gauti NHS numeri?
Is anksto dekoju uz atsakymus :)

2010 12 12 06:27

Na pas mane tai viskas buvo taip: as nuejau pas GP, gavau appointmenta, tada man paskambino gal kita diena ir sako: mes pastebejom, kad jus neregistruota pas mus, atsiusim forma uzpildykit. Taigi atsiunte tokia labai paprasta vieno lapo forma, as ja uzpildziau, nunesiau jiems atgal, jie ja issiunte ir po kurio laiko man atejo mano NHS kortele su mano GP vardu ir NHS numeriu. Viskas... Cia turbut, kad nuo vietos kur esi priklauso ir nuo darbuotoju neisprusimo ;)
Sekmes tvarkantis, bet appointmenta tau turi duoti bet kokiu atveju.

Re: Kaip gauti NHS numeri?

2010 12 12 08:13

es21725 rašė:Sveiki. Bandziau uzsiregistruoti pas GP, bet moterys, dirbancios reception'e mane galutinai suklaidino. Po apsilankymo ten galima net savo varda pamirsti - tiek makaronu prikabina. T.y viena diena sako viena dalyka, kita diena - jau visai kita. Kokiu butent dokumentu reikia, kai registruojiesi ir kaip gauti NHS numeri?
Is anksto dekoju uz atsakymus :)

reikia paso ir gyvenamos vietos adresa , gal bandai registruotis ne savo rajono GP kitos priezasties nera kad taves nepriimtu , o gal kazka maisai?
As neliudnas-As blaivas....

2010 12 12 11:32

bandyk kitur :roll:

2010 12 12 14:01

Aciu uz atsakymus :) na ten kur ejau yra perejus gatve nuo namu, tai nemanau, kad apiylinke ne ta. Man atrodo, kad jos tyciojasi. Arba pacios nezino istatymu. Man reikia viska suzinoti iki smulkmenu ir tada eiti i kita vieta megint, tik jau su tam tikrom ziniom, kad negaletu manes vel apgauti. :oops:
Kaip manot: geriau apsimesti sveikai, kai eisiu registruotis ar galima vietoj pasiskust negalavimu, kad duotu appointmenta?

2010 12 12 14:55

es21725 rašė:Aciu uz atsakymus :) na ten kur ejau yra perejus gatve nuo namu, tai nemanau, kad apiylinke ne ta. Man atrodo, kad jos tyciojasi. Arba pacios nezino istatymu. Man reikia viska suzinoti iki smulkmenu ir tada eiti i kita vieta megint, tik jau su tam tikrom ziniom, kad negaletu manes vel apgauti. :oops:
Kaip manot: geriau apsimesti sveikai, kai eisiu registruotis ar galima vietoj pasiskust negalavimu, kad duotu appointmenta?

patarimas, nes nors ir kitoje gatves puseje bet gali priklausyti kitam rajonui kaip sakoma per tavo gatve eina rajonu riba ir zinoma tik ekstra atveju priima tokius ligonius, o jei poliklinika yra perpildyta ligoniais tai is svetimu rajonu neima, antra gali nueiti ir pasakyti kad nori pasikalbeti su ju menedzeriu ar asmeniu kuris atsakingas, nereikia to palikti ir jie prades kalbetis visai kitaip

2010 12 12 19:51

es...., apsimesi ar ne reiksmes neturi, bet pamatysi kad jei ir kitoj vietoj ta pai sakys tai gal bus kazkas is tavo puses, o ne is ju :roll: as bandau prisimint kaip registravaus, bet atsimenu tik tiek, kad kazka uzpildziau ir viskas :roll: kai keiciau surgery irgi tas pats :roll: bet tai buvo senokai, gal kas pasikeite :roll:

2010 12 12 19:54

Pupa Uoga rašė:es...., apsimesi ar ne reiksmes neturi, bet pamatysi kad jei ir kitoj vietoj ta pai sakys tai gal bus kazkas is tavo puses, o ne is ju :roll: as bandau prisimint kaip registravaus, bet atsimenu tik tiek, kad kazka uzpildziau ir viskas :roll: kai keiciau surgery irgi tas pats :roll: bet tai buvo senokai, gal kas pasikeite :roll:

na mes ir kai gyvenom londone tai prisireginom ne i savo poliklinika nes ten dar buvo lasivu vietu, o kai isvykom is londono tai dokumentus atsiunte i namus ir mes tik nunesem, bet tas buvo pries 5 metus tai ir nelabai gerai atsimenu kaip ten buvo :)

2010 12 12 21:43

NHS numerį gauni kai pirmą kartą prisiregistruoji pas GP, iš niekur kitur jo ir negausi. Tiesiog reikėjo sakyti pirmą kartą registruojiesi UK pas gydytoją ir todėl dar neturi, ir viskas. Nebent tiesiog nenorėjo registruoti ir sugalvojo priežastį....

2010 12 16 01:55

Tai matyt, kad nenorejo. Siandien vel ten pat buvau, tai vel dave forma, tik jau kiek kitokia. Paemiau namo, pasakiau, kad uzpildysiu namie. Tuo tarpu paziuresiu kokiu popieriu reikes (ten parasyta) ir eisiu i kita vieta registruotis. Dar uzmaciau prie namu Primary Care Trust, visai salia. Kas tai tokio? Ar galiu ten uzsiregistruoti? Nes nezinau db kur mano artimiausias GP tiksliai yra. Sitam miestely labai viskas uzpainiota, anadien bandziau viena GP rast, tai pasiklydau ir galu gale pagal adresa radau kruva gyvenamuju namu ir mokykla. :roll:

O dar neturiu proof of adress, nes tik neseniai persikrausciau ir banke dar nepasikeciau adreso. Taigi net jei rytoj ir nueisiu i banka, statement'a jie man tik po kokios savaites atsius. Ar sueis koks laiskas/rashtas nuo landlordo? ar kontraktas del nuomos? (jo irgi dar neturiu, bet rytoj paprasysiu, jei toks tinka).

Home office is in progress, bet man sake, kad dabar ir be jo galima apsieiit, kad galesiu veliau atnesti.
Del pacio NHS numerio kaip ir issiaiskinau su jais, sake jie ir turi duot, Jau nebenorejau aiskintis, kodel anksciau kitaip snekejo.
Kiek gi daug nesamoniu vienu metu uzpuole...dabar sona desini skauda, itariu uzdegima arba apendicita. NHS numeri tik po keliu savaiciu gauciau siaip ar taip, o dabar man reikia tyrimu ir neisivaizduoju, ka daryti. Nejau laukti, kol sprogs ir reikes su greitaja i ligonine vaziuoti?
Puslapis 12   1, 2    Kitas