Forumas • Temos rodymas - Ką manote apie estetinį dantų plombavimą?
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2007 05 07 13:33

as tai ir cia ir Lietuvoje tvarkausi. Kaip kada. Cia vietoje pas lietuvi einu. Nusiskundimu dideliu lyg ir neturiu.

2007 05 07 16:40

Saulius rašė:o man butu malonu suzinoti kur galima nuplauti dantis kad butu svaresni nes nuo kavos ir tabako tokie apsinese o dantu pastos nelabai nuima visa tai nes valausi viena karta i diena o kava ir cigaretes vos ne 5 puodukai ir pakelis cigareciu:((

Sauliau, kol susiruosi pas dantista eit :wink: , nusipirk dantu pasta whitening (dabar yra visokiu geru ir gan stipriu "extreme whitening" ir t.t.) ir daugiau obuoliu grauzk (geriau zaliu). Turetu padeti.
Bet aisku spindincia, holyvudiska sypsena tik dantistas gali padaryt.

2007 05 08 13:37

Sauliau, pirma nueik i bet kokia stomatolgoine ir paprasyk, kad nuimtu akmenis. toki dalyka bet koks dantistas mokes padaryti ir tikrai nebrangu. procedura uztruks gal kokiu 20-30 min. jokio skausmo nebus, tik jeigu daug akmenu ar apnasu tai gali buti nemalonu kai su ultragarsiniu aparaciukiu nuimines tas apnasas. siaip tokia procedura daryti yra butina butiniausiai!!! jeigu nenevalysi, akmenys pradeda esti ne tik danti, bet dar baisiau - dantenas. jeigu tavo dantenos jau raudonos ir kai valaisi dantis kraujuoja, tai jau labai velyvas zenklas kad tau prasidejo paradontoze. nu as tikiuosi, kad taip dar nera. idomiausias bajeris, kad paradantozes isgydyti negalima, ja galima tik pristabdyti. na o poto kai nusivalysi dantis, nusipirk pati minksciausia sepetuka ir valyk min. 2x i diena po 3 min o ne po 30 sekundziu. va tokia trumpa dantisitine pamokele :-) as cia taip rasau, nes man paciam buvo didele problemele. as pries pora metu nuvariau, tai man pasake, kad jeigu nenoriu po 5 metu likti be dantu, turiu susiimti. tai va, po to karto kai lietuvoje nuvale, dariau viska kaip liepe dantiste. dabar buvau lietuvoje - vel pas ja nuvariau, tai ji pati negalejo patiketi, kad taip gerai dantys atrodo po 2 metu. jokiu sykliu, dantenos sveikos! vienu zodziu, reikia pastoviai priziureti.

2007 05 08 19:19

o labai malonu uztokius patarimus tikrai reiks kuo greiciausiai nuvykti kai tik turesiu laisvo laiko nes tikrai iki to kad daeitu nenoriu :) o del zybejimo tai man jau nebeaktuolu kad sviestu nakti vietoj zibintuvelio :))
As neliudnas-As blaivas....

2007 05 10 11:31

Kukas rašė: as cia taip rasau, nes man paciam buvo didele problemele. as pries pora metu nuvariau, tai man pasake, kad jeigu nenoriu po 5 metu likti be dantu, turiu susiimti. tai va, po to karto kai lietuvoje nuvale, dariau viska kaip liepe dantiste. dabar buvau lietuvoje - vel pas ja nuvariau, tai ji pati negalejo patiketi, kad taip gerai dantys atrodo po 2 metu. jokiu sykliu, dantenos sveikos! vienu zodziu, reikia pastoviai priziureti.

gera dantiste ,Kukai,susiradai.moka isgasdinti :D uolus dantu valytojas patapai :) mane dantisto nugasdinimas dazniausiai veikia tik gera menesi,poto vel tingiu :lol:

2007 05 12 15:44

siap tai as visai buciau patenkinta jai gyvenciau Londone ir tureciau galimybe lankytis pas lietuvius daktarus nors ir privaciai,bet kadangi gyvenu Noerthamptone tai tokiu istaigu ir su zibureliu nerasi :cry: tenka eiti pas indusus,bet man gal pasiseke nes ji labai maloni ir kazkaip gerai taiso dantis,

2008 01 24 16:35

o kaip cia su tuo estetiniu blombawimu,tai kam jo reikia?cia kieno dantys negrazus,isgriuwe :D ar patamseje del kazkokiu priezasciu?tik jei pawyzdziui priekiny taip tau sutwarko tai kad kandant koky obuoly ar walgant kepta duona neiskristu :shock: :?: nu as neturiu supratimo apie tai uztat ir klausiu,sorry

2008 01 24 18:53

Bitute, sveiku, graziu irgeru dantu plombuot nereikia, aisku, kad jei yra problema tai ir reikia patvarkyt

2008 01 25 09:12

bitute rašė:o kaip cia su tuo estetiniu blombawimu,tai kam jo reikia?cia kieno dantys negrazus,isgriuwe :D ar patamseje del kazkokiu priezasciu?tik jei pawyzdziui priekiny taip tau sutwarko tai kad kandant koky obuoly ar walgant kepta duona neiskristu :shock: :?: nu as neturiu supratimo apie tai uztat ir klausiu,sorry

as jau rasiau, kas yra estetinis dantu plombavimas :) paskaityk kelis pries tai.
pvz kai as kalbu ar juokiuosi tai matosi visi mano dantys. ir aisku visos pliombos, kurios kazkada buvo negrazios. o dabar tu pliombu nesimato, atrodo lygus grazus sveikas baltas dantis. taigi nebereikia keist viso danties , kad jis grazus butu, uztenka vien uz pliombuot

2008 01 25 11:45

redute rašė:siap tai as visai buciau patenkinta jai gyvenciau Londone ir tureciau galimybe lankytis pas lietuvius daktarus nors ir privaciai,bet kadangi gyvenu Noerthamptone tai tokiu istaigu ir su zibureliu nerasi :cry: tenka eiti pas indusus,bet man gal pasiseke nes ji labai maloni ir kazkaip gerai taiso dantis,

nu zinkok, dar ne faktas, kad lietuviai jau zymiai geriau taiso dantis. Pazistamas eina privaciai pas bulgarus ir neturi ne vieno nusiskundimo. Svarniausia nesilankyt valstybinese stomatologijos klinikose ir tiek:)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas