Forumas • Temos rodymas - Dėl venerinių ligų
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Dėl venerinių ligų

2011 03 29 18:29

Sveiki, gal žinot kokią kliniką Londone, kur galėčiau pasidaryti tyrimą dėl veneriniųligų... ? Būčiau dėkingas jei imesit nuorodų kokių, anglu kalba medicinoje man sunku. :)

2011 03 29 19:40

o pas tave ateives is veneros buvo atskridusios? o kokia kalba jos snekejo? :roll:

o tu ilgai nelauk.eik i artimiausia NHS ir sakyk:
My cock doesn't work,because I slept with woman from Venus. and I forgot condom[i:da3f5542b0][/i:da3f5542b0]
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 03 29 20:53

Oi kaip tu fungai gražiai užprikolinai... Hahahahaha, labai juokinga! Klausyk dabar. Aš turiu draugę, kuri laukiaisi. Esam abu labai jauni, sužinoję, kad turėsim vaikiuką, man neliko nieko kito, kaip važiuoti į UK, ieškotis darbo klotis pamatus ir susikurti gerbuvį, nes kaip žinai Lietuvoje jauniems žmonėms padaryti tai labai sunku. Mano draugei buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad yra kažkokios ligos pėdskai. Bet... Kaip vėliau išsiaiškinom neščiosiom kartais tie tyrimai atliekami klaidingai, dažnas atvėjis kai tyrimas sugrybauja... Aš pasidariau dar būdamas Lietuvoje tyrimus - jie buvo neigiami. Išvažiavau į UK gal sekančią dieną. O mano merginai vėl atliko tuos tyrimus, kurie rodo, jog liga kažkokia tai yra... Todėl ją guldo į ligoninę, nes ji neščia. Todėl aš turiu dar kartą pasidaryti tyrimą, kad įsitiktinti yra kažkas ar ne, nes jai ji serga, sirgsiu ir aš. Kartu mes jau ilgą laiką...

Re: Dėl venerinių ligų

2011 03 29 20:54

Student rašė:Sveiki, gal žinot kokią kliniką Londone, kur galėčiau pasidaryti tyrimą dėl veneriniųligų... ? Būčiau dėkingas jei imesit nuorodų kokių, anglu kalba medicinoje man sunku. :)

jei londone gyveni tai bandyk susiskambinti su lietuviu klinika arba skrisk i lietuva tai nors isgydis ba cia gali ir gydydami greitai ir nugydyti visai, bet viskas priklauso kokia liga pasigavai, gal uzteks vienos ampules ar tabletes o gal reiks ir viso kurso
As neliudnas-As blaivas....

2011 03 29 21:07

Čia lyg ir daro http://www.anglija.lt/imone/uniclinic_lietuviu_klinika_rytu_londone_ilforde?cat_id=52

o čia angliškos
http://www.nhs.uk/livewell/stis/pages/visitingansticlinic.aspx aprašyta kaip visas tas reikalas vyksta

čia pagal savo post code artimiausią gali susirasti
http://www.nhs.uk/ServiceDirectories/Pages/ServiceSearchAdditional.aspx?ServiceType=SexualHealthService

paskui pasirink, kad filtruotų pagal STI Testing / Treatment

labai patogus tas nhs tinklapis, visoms ligoms galima surasti beveik klinikas :)

Student tiesiog ignoruok Fungą ir viskas.. nesigadink nervų :)
o kas liečia ligas, tai mergina gali ir iš seniau kokią ligą turėti.. Bet vistiek kaip ir turėtų užkrėsti ir tave.. na bet ir daktarai labai nekonkretus su tuo kažkas yra, jų darbas surasti kas tas kažkas...

2011 03 29 21:22

tai tu ,studente jei jau rasai tai ir rasyk visa problema,nes is pirmo posto vaizdas toks-atvaziavo bachuras i UK rado prostitute ir turi problemu
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 03 29 21:29

O čia nereik jokių proof of address ir t.t., nes nieko dar iš dokų neturiu... Ačiū už pagalbą, nuoširdžiai.

2011 03 29 21:35

Student rašė:O čia nereik jokių proof of address ir t.t., nes nieko dar iš dokų neturiu... Ačiū už pagalbą, nuoširdžiai.

siaip neturetu reiketi...

O del pirmojo posto - siaip ir as panasiai pagalvojau... Bet tingejau postinti.

As tavo vietoj neiciau i ta lietuviu klinika. Susikalbesi 100 proc ir galesi padoriai isaiskint ko tu nori ir panasiai. Plius jie gales susisiekti su lt jei riekes...Bet ten gali buti mokama. O paskutine berods nuoroda - ten proof irgi neturetu reiketi, nes jau klinika...

2011 03 29 22:10

Student rašė:O čia nereik jokių proof of address ir t.t., nes nieko dar iš dokų neturiu... Ačiū už pagalbą, nuoširdžiai.

mano duotojoje nuorodoje kaiip ir parašyta, kad nereikia.. nes tokie tyrimai gali būti atliekami anonimiškai, gali net netikru vardu prisistatyti, tiesiog gali būti kad teks jiems palikti kontaktinę info kažkokia jei rezultatai ne iš karto bus..

na bet tikiuosi viskas bus gerai, jums abiems :)
o šiaip nereikia, prostitutės, kad pasigautum kokią ligą, šiais laikais visko pasitaiko, ne sovietiniais laikais gyvenam, kur venerinės ligos reiškė tik pasileidimą..

2011 03 30 05:31

interim rašė:[quotead="Student"]O čia nereik jokių proof of address ir t.t., nes nieko dar iš dokų neturiu... Ačiū už pagalbą, nuoširdžiai.

mano duotojoje nuorodoje kaiip ir parašyta, kad nereikia.. nes tokie tyrimai gali būti atliekami anonimiškai, gali net netikru vardu prisistatyti, tiesiog gali būti kad teks jiems palikti kontaktinę info kažkokia jei rezultatai ne iš karto bus..

na bet tikiuosi viskas bus gerai, jums abiems :)
o šiaip nereikia, prostitutės, kad pasigautum kokią ligą, šiais laikais visko pasitaiko, ne sovietiniais laikais gyvenam, kur venerinės ligos reiškė tik pasileidimą..[/quotead]

O ka dar reiskia venerines ligos? na nebutina prostitutes aisku, uztenka merguzeles / bernuzelius pakatialoti... Is kitur venerines oigos sunkiai pasigaunamos...
na viena rusis - grybelis ir sovietiniais laikais dazniausiai budavo pasigaunamas per baseina, smeli, pirtis ir panasias vietas... na o rimtesnes ir siuo metu is pasileidimo... (kaip ir tarybiniais metais...)
niekas nesikeicia is esmes. :shock:
Puslapis 12   1, 2    Kitas