Forumas • Temos rodymas - Nelaimingas atsitikimas darbe UK
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2011 03 30 12:49

Fungas rašė:toli grazu...
velgi mes nezinom pagal kokia sutarti jis dirbo.dazniausiai sutartyje buna parasyta,kad darbdavys biuletenio neapmoka.
taigi,dabar reik ieskoti advokatu kurie nusimano sita reikala ir traukti darbdavi pa polnoj programe uz [b56]Accidents at work[/b56]

velgi nesutinku, nes... accident at site nebent... nes siuo atveju darbdavys jis pats... negi save duos i teisma??? :shock:

2011 03 30 12:52

tikrai neatkreipiau demesio i subcontractor
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 03 30 12:54

tada taip iseitu dak zmogus pats turetu turet draudima nuo nelaimingu atsitikimu darbe(siuo atveju vau velu)

2011 03 30 12:56

Fungas rašė:tada taip iseitu dak zmogus pats turetu turet draudima nuo nelaimingu atsitikimu darbe(siuo atveju vau velu)

butent, visi selfai draudzias nuo nelaimingu atsitikimu patys. Siaip reikia skaityti contracta, kad baudos kokios dar negautum. Nes buna numatytos baudos uz saugumo taisykliu pazeidimus...
o draudimas kainuoja api 7 svarai menesiui toks jau normalesnis, aisku, jei nerukai. Plius draudimo atveju irgi bus valakyta su popieriais, turesi pristatyti CSCS kortele ar butent tam darbui, kuri dirbai ji turi, kvalifikacijas ar tu gali ta darba dirbt ir tt... nera taipo lengva su tais nelaimingais darbe kai esi selfas.

2011 03 30 12:59

interim rašė:Teisininkams labai apsimoka paduoti į teismą nes jie iš to gyvena, todėl tau ir siūlo... Tačiau tokioje situacijoje aš patarčiau vertinti kas tau labiau naudinga... Jei darbdavys išsigandęs siūlo geresnes darbo sąlygas ir didesnę algą tai manau tau tik į naudą.. Klausimas ar padavęs darbdavį į teismą dar galėsi grįžti į darbą.. O ir teismo procesas gali nueiti ne tavo naudai, pavyzdžiui jei bandys įrodyti, kad tai tavo paties kaltė, atseit nežiūri kur eini.. Na aš kaip pastebėjau darbdavys labiau suinteresuotas susitarti su darbuotojų tokioje situacijoje, nei eiti per teismus.. Nesenai vienas pažįstamas neteko trijų pirštų darbe, tai darbdavys iškart puolė siūlyti kompensaciją, geresnį darbą ir solidesnę algą..

tu cia apie ta latviuka is sweepo sneki?

2011 03 30 14:09

ugu.. kai papasakojo kaip ten viskas nutiko, tai kažkoks absurdas.. išvis paskutiniu metu ten labai daug betvarkės, ypač iš anglų supervaizerių pusės.. nors gal prie agentūros darbuotojų taip nesikabina..

2011 03 30 16:23

Fungas rašė:ir dar.o kodel neoperavo? kas nusprende kad ir taip sugis?

Padare kazkoki papildomai CT ( panasus i magnetini rezonansa) ir sake, kad kaulai vienoje linijoje, Lietuvoje persitikrinau ir ju diagnoze patvirtino musiskiai

2011 03 30 16:39

A&J rašė:[quoteeb="Fungas"]tada taip iseitu dak zmogus pats turetu turet draudima nuo nelaimingu atsitikimu darbe(siuo atveju vau velu)

butent, visi selfai draudzias nuo nelaimingu atsitikimu patys. Siaip reikia skaityti contracta, kad baudos kokios dar negautum. Nes buna numatytos baudos uz saugumo taisykliu pazeidimus...
o draudimas kainuoja api 7 svarai menesiui toks jau normalesnis, aisku, jei nerukai. Plius draudimo atveju irgi bus valakyta su popieriais, turesi pristatyti CSCS kortele ar butent tam darbui, kuri dirbai ji turi, kvalifikacijas ar tu gali ta darba dirbt ir tt... nera taipo lengva su tais nelaimingais darbe kai esi selfas.[/quoteeb]

Labai dekui uz informacija ir noreciau pridurti, kad "payslip-uose" yra toks irasas kaip insurance (ne national, tik insurance) ir kiekviena savaite ten paima nuo mano uzdarbio po 7 svarus, del to pasidomejau pas savo Contracts Manageri ir jis atsake " Sick pay is low and only comes into effect after 28 days off work" tai cia tankus miskas su tuo insurancu kuriuo jie mane draudzia, nes pats asmeniskai tai nesidraudziau jokiu

2011 03 30 20:41

Darijus rašė:[quotebb="A&J"][quotebb="Fungas"]tada taip iseitu dak zmogus pats turetu turet draudima nuo nelaimingu atsitikimu darbe(siuo atveju vau velu)

o draudimas kainuoja api 7 svarai menesiui toks jau normalesnis, aisku, jei nerukai. Plius draudimo atveju irgi bus valakyta su popieriais, turesi pristatyti CSCS kortele ar butent tam darbui, kuri dirbai ji turi, kvalifikacijas ar tu gali ta darba dirbt ir tt... nera taipo lengva su tais nelaimingais darbe kai esi selfas.[/quotebb]

Labai dekui uz informacija ir noreciau pridurti, kad "payslip-uose" yra toks irasas kaip insurance (ne national, tik insurance) ir kiekviena savaite ten paima nuo mano uzdarbio po 7 svarus, del to pasidomejau pas savo Contracts Manageri ir jis atsake " Sick pay is low and only comes into effect after 28 days off work" tai cia tankus miskas su tuo insurancu kuriuo jie mane draudzia, nes pats asmeniskai tai nesidraudziau jokiu[/quotebb]
kreipkis i insuranco bendrove ir prasyk kad salygas pateiktu kokiom tu esi draustas. Mazu ka islosi?

Re: Nelaimingas atsitikimas darbe UK

2018 11 20 11:57

Sveiki gal galite patarti kur kreiptis nes mano situacija kaip ir ankščiau rašė pašnekovas darbe susilaižiau koja ne dėl savo kaltės
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas