Forumas • Temos rodymas - vaikiukai
Puslapis 116   1, 2, 3, 4, 5 ... 16    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

vaikiukai

2011 05 01 07:01

tai jei nebera nauju mamyciu pagalvojau gal mums vaikiukus auginancioms ir nauja temelle praverstu.pasidalintume kaip augam kokios bedeles ir dziaugsmai.facebo oke man ten nepatinka per daug visko.o cia jau ir pazistam siek tiek vieni kitus.

2011 05 01 17:57

vaaa! pirmiausia visas mamytes su lietuviska mamu diena! :))) :lol:

2011 05 01 18:09

nu va o as dasilaukiau su lietuviska ir nepasveikino :)
kaip augat aj?
mes tai dideli netoli desimt kg :wink: geri ramus ir labai sypsomes :D

2011 05 06 09:56

As busiu nauja mamyte:). siap tai jau turiu sunu kuriam beveik 11m, bet pirma karta busiu mamyte in UK :lol: , pagal termina spalio 11d tureciau tokia patapti, bet kadangi turesim dvynukus tai manau kad tikrai anksciau apturesiu sia laime:). todel labai noreciau jusu pagalbos del vezimo dvynukams. gal kieno pazystami turi pardavimui? nes nauja, kuri nusiziurejau, tikrai nepirksiu nes 1000 svaru perbrangu. o kiek ziurejom naudotus tai visi labai jau baisus :(. nes kaip zinia anglai savo atzalas vezioja vos ne iki 5 metu... na ir dar man reikes visos info del ivairiu dokumentu tvarkimo... nes cia poperiaus gamyba turbut niekada nebankrutuos :lol: . isanksto aciu :)

2011 05 06 10:41

sveika valisere.sveikinimai tau busimi vaikiuku proga.irdar dvynukai.oi biociau as.gerai tik kad ne pirmas nestumas. :)

2011 05 06 17:46

relaba rašė:sveika valisere.sveikinimai tau busimi vaikiuku proga.irdar dvynukai.oi biociau as.gerai tik kad ne pirmas nestumas. :)

aciu uz sveikinimus, baisu buvo pirmas 3 sav kai reikejo apsisprasti su ta mintim kad bus cieli 2 vaikiukai :lol: , o dabar kai apsipratom jau su sia mintim, tai teko gryzti prie labiau zemisku daliku :) ir man beveik kaip pirmas kartas po tiek metu :lol: :lol: :lol:

2011 05 06 17:58

valisere, pabandyk pasieškoti vadinamuose boot fair, mūsų krašte tai vaikiškų daiktų mašinų turguose nors vežimu vežk :) gal rasi ir dvivietį vežimuką pigiau :)

2011 05 06 21:19

interim rašė:valisere, pabandyk pasieškoti vadinamuose boot fair, mūsų krašte tai vaikiškų daiktų mašinų turguose nors vežimu vežk :) gal rasi ir dvivietį vežimuką pigiau :)

tai ten mes vaziojame kas sekmadieni, jau nupirkom kedutes-nesikles ir taip vadinama nesikle- kengura :), o su vezimais kaip ir minejau ne koks vaizdelis :(... vezimu tikrai buna nemazai, tik jie visi arba vienam lialiui arba jei pasitaiko dvynukams tai tikras siaubas :(
siap merginos turiu dar viena klausymeli, gal kuri yra susidurusi su tokiu daliku... as galvojau uzsakyti vezima is amerikos, nes ten jie daug pigesni ir su atsiuntimu gaunasi pigiau nei cia. tik va kaip yra del muito??? nes kiek klausynejau niekas man tiksliai nieko negali pasakyti... nes asmeniskai nera susidure tik kazka girdejo ir pan... o girdejo tik tiek kad uz toki siuntini galiu pamoketi vos ne tokio pacio dydzio muita... tai ir sedziu dabar kaip ta boba prie suskylusios geldos... gal esat kuri susidurusi asmeniskai?

2011 05 07 07:43

Valisere, o uz kiek tu vezimo nori? yra gi ci a ir nebrangiu ir neblogu. galiu saviski perleist, bet ir gi baisus, ejo jis per rankas ilgokai kol iki musus atejo nu ir siaip ji man neptinka, bet mano draugei turejusi ji pries mane labai patiko - tai va taip su vezimais

2011 05 07 11:28

Pupa Uoga rašė:Valisere, o uz kiek tu vezimo nori? yra gi ci a ir nebrangiu ir neblogu. galiu saviski perleist, bet ir gi baisus, ejo jis per rankas ilgokai kol iki musus atejo nu ir siaip ji man neptinka, bet mano draugei turejusi ji pries mane labai patiko - tai va taip su vezimais

na mes su vyru aptarem kad uz kokius 350-400 svaru tai galim leist sau vezima, nes kur dar lovytes, ciuzinukai ir t.t... tik matai, mes ieskom vezimo kuris butu kaip cia pasakius ne vienas salia kito o taip sakant dviaukstis. nes jie daug kompaktiskesni :roll: . na tikiosi sugebejau isaiskinti :lol:
Puslapis 116   1, 2, 3, 4, 5 ... 16    Kitas