Forumas • Temos rodymas - vaikiukai
Puslapis 1416   1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2011 12 15 09:31

jo a@j pas tave linksma :lol: o dantukai gerai dygsta iltiniai islys veliau kai visi islys dantys isskyrus paskutinius kruminius kurie buna iki 3 metu tik islenda.taipkad viskas pagal plana.o mazytei koki virusiuka brolis galejo is mokyklos uznest.nes pas mane taip .sese mums padovanoja vis kokia sloga.
pupa mano maziui irgi idomiau su didesniais i leliukus kaip i leles ziuri :lol: kaip tas laikas bega jei jau tau i darba laikas ohoho.o manes visai i tuos darbus netraukia ypac dabar kai vis vaikai paserga.kai namie tai nevedu kokia dienele i darzeli ir praslenka tos ligos.o taip tai atsiprasinet is darbo reiktu.ir beje merginos nu ka daryt kad imunitetas butu stipresnis ir nepultu kiekviiena kart ta sloga
valisere kaip uzjauciu del tu skalbiniu.mane jie irgi nervina bet isivaizduoju kokiais kiekiais pas tave :shock: nieko truputi praaugs kazkiek apmazes.guoskis mintim kad ne su rankom reikia skalbt ir kad pamperiai yra :)
ka kaledom vaikiukam pirksit?nes as no idea :oops:

2011 12 15 12:49

relaba optimiste.... kai paaugo dukriukas rubu padaugejo x4 kartus... Su sunum tas pats... atrodo kad nereralus terliai butu... Toks jausmas kad tik skalbiu ir lyginu... :roll:

2012 01 01 14:14

Su sventem visas ir visus:). meiles, meiles, laimes, sveikatos, geru darbu o visa kita galesim nusipirti :)
A&J, ar tavo sunus tikrai nenoretu savo tokiu genialiu minciu realizuoti kur nors kitur? :lol: kad jam paciam ir aplinkiniams butu saugiau? :lol: :lol: :lol: isivaizduoju tave po tokio pasirodymo su tuo baltu kostiumu... Dieve, tikiosi kad mano mazes ir brolis ateitije manes taip negazdins :lol: .
pries pat sventes buvom svertis, Kamiliuke priaugo 1150gr, o Noelle beveik 1000gr per men. tik gaila nepamatavo mano mergyciu tai nzn kiek paaugo jos, nors deze su mazais rubais darosi vis pilnesne ir pilnesne :).
Brolis dziaugiasi atostogom... tetis bando pailseti taip pat, bet va tos sventes atrodo kaip ir lauktos bet su tokio maisto kiekias mano vyruku skrandziai nelabai susitvarke... na nieko, praeis. istikruju as jau laukiu jau sekanciu kaledu kai mergytes pacios gales po ta eigle dovanu ieskoti:), o dabar musu tetukui teko ta misija :lol: . reikejo matyti su kokiu malonumu jis plese ta poperiu nuo mergaiciu dovanu, jam net savo dovanos nelabai ir rupejo :lol: . Naujakui visa seima susiruosem i lietuviu restorana, bet vyras mano pabego su mazem namo nesulaukes vidurnakcio... labai jau tas musu tetukas pergyveno kad jos pergarsiai viskas... na nieko, paaugs mergytes ir ga tetukas musu ne taip jautriai reaguos i viska :).
Kaip jus panos atlaikes svenciu maratona? kaip jusu vaikuciai?

2012 01 02 14:15

O KOKS SAUNUOLIS JUSU TETTUKAS VALISERE :D MES TAI RAMIAI NAMIE BUVOM.PER NAUJUS DRAUGAI SU VAIKAIS BUVO TAI MANO MAZIS TIEK ISSIKRYKSTAVO Kad antra naktis po nauju miega ramiai ramiai,viena kart tik pabunda pienelio :lol: tikiuosi ir toliau taip.dukryte dabar puzliu karaliene :lol: kazkaip visi lyg susitare ju pridovanojo.sesuo sveciuose keleta dienu.taip kad rami ir laiminga esu.baigesi mano metai tikiuosi ir drakono bus ne prastesni o tik geresni ko ir jums visom linkiu :wink:
p.s.15 kg sveriam .a@j vykites :D

2012 01 03 20:14

relaba rašė:O KOKS SAUNUOLIS JUSU TETTUKAS VALISERE :D MES TAI RAMIAI NAMIE BUVOM.PER NAUJUS DRAUGAI SU VAIKAIS BUVO TAI MANO MAZIS TIEK ISSIKRYKSTAVO Kad antra naktis po nauju miega ramiai ramiai,viena kart tik pabunda pienelio :lol: tikiuosi ir toliau taip.dukryte dabar puzliu karaliene :lol: kazkaip visi lyg susitare ju pridovanojo.sesuo sveciuose keleta dienu.taip kad rami ir laiminga esu.baigesi mano metai tikiuosi ir drakono bus ne prastesni o tik geresni ko ir jums visom linkiu :wink:
p.s.15 kg sveriam .a@j vykites :D

Nium panos... visu pirma su praejusiom sventem jus visas.

Pas mus sventes buvo laaabai apkrautos. Maisto daug, pilni namai ir dovanu ir sveciu, istikruju sveciai liuks, tik mes pavargom, o maze ir apsirgo.

Relaba, sunervinai, tai dabar jau einu kavos kalt, nes siandien sveremes... 9.44 kg (nukrito mano panele... sake del hyper aktyvumo...) ir 83.5 cm (gal ir daugiau, pamatuot nesileido)... Ir isvis, man toks jausmas, kad pradedu virsti i bezdzione, nes laiko sau atrandu tik kai vaika uzmigdau ir tik prabegdama... Nieko nebespeju, kompas tapo didele prabanga... ;( ) Tai mes jusu 15 kg pasieksim nebent apie 2 gyvenimo metus :D :D :D

2012 01 08 05:50

oi a@j {pas mane ilini kart klaviatura grybauja tai todel eta vietoj and}sujuokinai del sunervinimo :D taigi ji panelyte neturi but stora merga. :D o mano mazio puse svorio jauciu rankos sudaro ta prasme delnai :D :D is kart gali psakyt kad bus normalus bernas su dideliais kumsciais :lol: :lol: :lol: o sergam mes tai istisai :( nuo slogos prie slogos.laukiu kol vasara greiciau ateis ir tos visos bacilos iseis atostogu :wink: mane health centre jau is veido pazista ir jau varda su adresu nebereiks tuoj sakyt :) einu ir einu ten.ir pribrendo reikalas numest pagaliau tuos 10 kg kurios vaikuciai man paliko.susinervinau per tas sventes ner ka apsirengt :lol: jei bus musu community zumba reiks isbandyt sakiau :roll:

2012 01 21 18:21

Ole mergiotes :)
Voveres siuncia linkejimus, o ju mama dziaugiasi kad jos visos sveikos, auga ir jau net viena labai drasiai bando sestis, bo guleti kai kam seniai nusibodo... nors dar tik 4 men tuoj sukakos :D labai jau domina mus zaislai, turime net megstamiausius... va pradejom valgyti misunuka su nr.2 :). nes tas pirmasis ne toks jau ir sotus :). daviau paragauti obuoliuko po lasiuka, tai vienai patiko, o kita susirauke kaip lapas rudeni :D Miegam, tfiu, tfiu... visa nakti ramiai ir skaniai... stai ka daro soti ir nerupestinga vaikyste :lol: :lol: :lol: :lol: .
tetis musu pats geriausias, myliamiausias ir visoks kitoks -ausias :) tik va nesiskutes gryzo is darbo ir viena dukrele eme ir nepazyno... tai asaru buvo marios, o kita juokesi...
tiesa sakant labai idomu man jas stebeti, visiskai nepanasios, kiek viena su savo charakteriu, norais ir net rezimu... jei vienai patinka diena miegoti vienu metu, tai kita nebutinai daro ta pati :)
Brolis... va cia tai stebuklingas veikejas,buciniu dalintojas ir kuo gero kantriausia aukle pasaulyje :D... o koks idomus jo kambaris... kiek jame nematytu daiktu,plakatu,neaiskiu paveiksliuku ir kitokiu gerybiu :D.. jau matau ta vaizda kai 2 mazos voveres krausto jo "lobius" :lol: :lol: :lol: :lol: jauciu kad tada kaledu senio paprasys kad po egle padetu duru spyna :D :D :D :D.
Gaila kad nzn kiek sveria dabar, dar nebuvom pas savo sesele, bet kai suzinosim, butinai paskelbsim viesai :).
Stai taip gerai mes gyvuojam.. kaip jus mergaites? kaip auga jusu maziuliukai?:)

2012 01 24 07:02

labas.vakar skiepukus apturejom.nu ka verke mano bernaitis ir dar baresi visokiais garsais kokius tik moka :)jautrus tie vyrai ;') o sesei sakau pajuokink broli tai kai svirksta pamate pasislepe uz kedes ir sake kad issigando,nes jai paciai ne taip seniai tie skiepai buvo tai jau zino ka tai reiskia :) pagaliau pasisverem 15,8 ugis 86 cm :) o daugiau ir nieko naujo.rutina......

2012 01 24 11:31

relaba rašė:labas.vakar skiepukus apturejom.nu ka verke mano bernaitis ir dar baresi visokiais garsais kokius tik moka :)jautrus tie vyrai ;') o sesei sakau pajuokink broli tai kai svirksta pamate pasislepe uz kedes ir sake kad issigando,nes jai paciai ne taip seniai tie skiepai buvo tai jau zino ka tai reiskia :) pagaliau pasisverem 15,8 ugis 86 cm :) o daugiau ir nieko naujo.rutina......

relaba jus ka? i milzinus pretenduojat? Antra Savicka auginat? :D :D :D
musu kruopyte palyginus tada... 9.5 kg... :D :D :D O skiepu irgi bijom... verkiam labai...

2012 01 26 14:53

ne ne nenoriu kad i savicka butu panasus :) suplones vaiksto dabar net bega kita kart tai ir nukris tas svoris.dukryte ir tokia buvo na truputi mazesne o dabar isstypo visi tie riebalai :lol: viskas i ugi pas mus :lol: o siaip darzeli savo amziuj auksciausia yra
Puslapis 1416   1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16    Ankstesnis   Kitas