Forumas • Temos rodymas - vaikiukai
Puslapis 1516   1 ... 12, 13, 14, 15, 16    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2012 03 19 14:25

wau, kaip seniai cia nebuvom:)...
na ka, augam mes visu greiciu:). pasisverem pagaliau... Kami dabar 7.17kg ir 65 cm, o Noelliuka 7.77kg ir 67 cm.. tikra 7 gerbeja :lol: . Jau valgom visas darzoves, vaisius, ragaujam po biski vistiena... apsiverciam ant pilvuku, bet nevisada paviksta ijungti atbulini :D, va tada namai prisipyldo ivairiu garsu...
Tetis... na cia pats geriausias draugas ir lepintojas - galima viskas! Merginos, o tai tik pradzia, ka as darysiu kai jie istemps ji apsipirkti? :roll: :lol: :lol:
Brolis... tikra biciniu masina :wink: turbut net nuo manes ir tecio kartu sudejus jos nera gavusios tiek bucku kiek nuo brolio. Kai jis buna apauges labai smagu ji tampyti uz plauku :)...
Nzn, ar dziauktis ar liudeti... bet gavom laiska kad turim issikraustyti po 2 men., dabar prasides lakstimas del valst. busto. Gal kas nors is jusu turi patirties siame reikale?
Kaip jusu kleckiukai, panos? nebeparasot apie nuotikius... na gi :) atgavinam sia tema :)
Beja... visas, visas, visas mamas su praejusia svente:) Jug mes mamos :)

2012 05 15 09:02

atgaivinam :D vaikai sveiki tik tos slogos maziui nesibaigiancios.daugiau maziau vis yra ir yra.laukiu vasaros silto oro be salto vejo tada ziuresim teks ko gero pas gp keliaut tik akd nieko nepasakys itariu .sakys kad viskas gerai.reiktu pasisvert nueit turbut jau ir sese svoriu lenkiam :D vis dar pati maitinu zadam liepa i lietuva vaziuot tai galvoju iki to laiko gal reiks ir pabaigt maitinima.atsibodo man :) nes dukryte maitinau kol pastojau su mazium dabar ir vel maitinimas.kakzaip laisves norisi :D nors tas maitinimas tik nakti ir diena pries miegeli tai itariu pasnekesiu cia ir maitinsiu toliau :D valisere kaip tau sekai tas maziukes pamaitint is karto :?: o siap einam lipam metom begam nuo mamos ka prisidirbe :D bandom kalbet nors dukryte tokio amziaus daug daugiau zodziu pasakydavo sitam kad tik parekaut :D neliudna ir tikrai nenuobodu namie visada yra ka sutvarkyti ir ka pasluot.o svarbiausias dalykas tai nusaugot kad su klozeto vandeniu nenusipraustu ir neatsigertu :twisted:
GEROS DIENOS VISIEMS :)

2012 05 31 18:16

Sveikos mergynos!!! Mums jau beveik pusantru metuku!!! laikas bega nerealiai greitai.:)
Mano mergyna jau darosi visiskai savarankiska (jai taip noretus). Namuose - vieni zaislai, kur eisi, ka imsi visur i juos atsimusi, nes nesioja ir delioja visur. Lauke - vientisa smelio deze... :( mano augaliukams amen, nes ziedukai graziausi plaukuose, o braskytes jau dabar zinom, kad atgal nuskintos neprilimpa :D :D :D

Valgom beveik viska jau, pradejom jau karves pienuka gert. Mama tai kaip pats geriausias ir mieliausias zaislas, ta prasme, atstoja viska, be mamos niekur. Miegot ne, net nakti gi pabunda ir tikrina ar esu. Kol kas kas nakti... :( nors neesu palikusi niekada kad pabustu ir nerastu :D :D :D

Mano bernaitis.... ech... fantazijos nestokojantis, turbut jau tikrai gautume nobelio premija uz jo fantazija, jei kas tik sugebetu aprasyt jo nuotykius... PEr paskutinius du menesius nebuvo savaites kad ko neprikrestu... ir vis tas jo juodas jumoras, laki fantazija (ir policija jau buvo, tai policininkui net silpna buvo pasidare, nes pasake kad su toookia lakia fantazija jis nera susidures...). Paskutinis humoras baigesi tuom, kad egzaminu ikarstyje mokykla pora dienu dave "pailseti namie" ir egzam ruostis savarankiskai... pasirodo, mokytojai vistos kudakavimas nepatinka...:(

na vnz, pas mus nieko naujo, "linksma" buna kas savaite. Mazge stengiasi niu niu niu broliui parodyt kai mamyte liudna buna :D

Valisere, kaip tavo voverytes? Kaip kitu vaikuciai auga? juk jau turim ir nauju... Taip ir mirsta temute, o juk idomu kaip kieno vaikiukam sekas... :(

2012 06 01 10:32

as cia pries savaite mordaknygej fotkes ziurinejau.ir sakau smurfai.'ei ei ei o kada ten A&J ligoninej buvo su dukra?'
pasikartosiu:svetimi vaikai auga greitai:))
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2012 06 01 12:53

Fungas rašė:as cia pries savaite mordaknygej fotkes ziurinejau.ir sakau smurfai.'ei ei ei o kada ten A&J ligoninej buvo su dukra?'
pasikartosiu:svetimi vaikai auga greitai:))

kad zinok man ir savi super greit auga... tik atrodo mano dickis buvo maziukas, o dabar jau kitais emtais mokykla baigineja... O su dukra tai isvis - tik atrodo pries savaite ligoninej buvom, o dabar jau didziausia mergina darosi :D

2012 06 14 12:49

Sveiki, sveikuciai:)
pagaliau prisedau ir as prie intiko... Nu ka, sirguliajam ir mes, tevas is darbo uznese kazkokia bacila tai niekaip iskrapstyti negalim... aciu Dievui nors temperaturos atsikratem, o tai vovere N. teko vezti i ligonine su 40 temp. tai tik ten ir gavom antibijotiku :twisted: , o vovere K. gavo ju pas GP po 2 deinu ir tik todel kad pasakiau kad sesei israse pediatras ligonineje... kad imtu kas ir sutvarkytu si NHS bordaka pagaliau... tokiu levu daktaru nesu gyvenime macius :twisted: Na bent jau budami ligonineje pasisverem kol vieni kabinete buvom :lol: tai sese N - 9 kg, o sese K - 8 kg. Tai va.. tokios mes sunkios bunant 8,5men :).. Nors nera ko stebetis vovere K. su savo judrumu jau galetu dalivauti olimpinese zaidynese :lol: , jos negalima palitti vienos, nes tuojau skrenda nuo lovos :D.. o vovere N. ramiake, kol neidesi i vakstine.. tada prasideda ralis tik spek kojas kelnoti :)).. nes kai 2 "blondines" susitinka ant kelio... tai nera sansu likti gyvam :lol: . Siap valgom viska, tik tiesa sakant tingiu as gamint... tai paskutiniu metu pirtini maista pasildau ir tiek... Nors kuria diena vyriau darzoviu sriuba, tai tetis liko be savo porcijos, nes voveres paragavo :lol: ... Brolis, na tas tai turbut neatsilieka nuo taviskio, A&J (beja, kodel buves? ) :roll: , dabar jaunuoli puosia oranzinis gipsas... pazade fule... Policija ir prie musu jau buvo prisistate, tikiosi pirma ir paskutini karta, nes aiskintis kur pradingo kazkokio anglo vaiko tel. man visai nesinori daugiau... Nors tai jau buvo ne pirmas policijos apsilankimas... pries tai atejo kiti pareigunai tikrinti manes... Sio metu gyvenam laikinam buste, laukiam konsulinio namo, tai kontingentas Dieve padek... tai kazkas paskambino ir pranese kad mano voveres visa diena stovi lauke, verkia ir tuo metu buna vienos, paliktos be prieziuros :!: ... tai as ir apsalau, svelniai tariant. Matomai "geradaris" mate musu vezima kuris stovi prie musu miegamojo duru (musu butas pirmam aukste ir turim isejima i bendra gardena), o as visada arba salia uz jo budavau arba kambari, tik kol budavo karsta uzmesdavau ant vezimo paklode ir nesimate nieko... o kai policija atejo tai kartu su merginom tusinom kambari ant ciuzinio. tai man buvo toks sokas, kad iki siol nenoriu viso to prisimint... sakiau pareigunams kad tai netiesa, tai jie mane bande ramint tipo toks ju darbas... bet ta veikeja tai pasmaugciau savom rankom turbut. tai va tokios tos musu naujienos. liepos pabaigoje vaziosim i LT, krykstinos nusimato :), tai va tuom ir gyvenam dabar...

2012 06 14 14:32

ogogo Valisere ! jau tavo voverytes toookios dideles??? ui kaip greitai bega laikas...:D

pas mumis nieko naujo, apart to, kad mergyna gudreja valandom o ne dienom... JAu visur sako NOOOOriu (riu aisku taria laaabai neaiskiai, bet tas NOOOO girdi visas kvartalas)

Brolis... oi, brolis, net nebekalbam, vien pradejus kalbet mane ir isterija gali istikti :D :D :D
Pas mumis policija lankesi del kitu dalyku... brolis susiplake mieste su kazkuom, o paskui pajuokavo tarp klasiuku, kad "apturejau gera musi su tevu"... nesvarbu kad dsake jog pajuokavo, mes toooki shoka apturejom, kad neduok Die... ir siaip visokiu tokiu nesamoniu prisikaupia... Juk su jo iskreiptu jumoru... kad jam aksdiena reikia "doze" suvartot (durniukas nepasako kad Vitamino D...) prisishnekejo tiek, kad man skambina is mokyklos ir sako jusu sunus vartoja... kazka... tai as be zado buvau, paskui ir testus uzsakinejom, darem, kad... nes visa laika islieka tas o gal...
Ir siaip su tuom jo elgesiu ir "visa ko zinojimu GERIAUSIAI" as meldziuosi kad islaikytu egzaminus nors normaliai... Nes... jis ir mokytojai gali ramiai pasakyt kad jis skaito kad ka ji aiskina jam yra netikslinga ir egzaminu islaikyt nepades... Dabar vel laukiu reakcijos is mokyklos...
NA vnz, nezinau net kaip kalbetis su juom, nes ir mes nuo jo "striuzkiu" gaunam dar... na vnz, siuo laikotarpiu pas mumis viska zino tik jis, sugeba biska tik jis... Tikiuosi kad sitas visazinio periodas greitai baigsis...

Sese... cia irgi jau istorijas galima rasyti... Nezinau kas is jos bus, bet kol kas tai radiste... :D Tecio ausines tai kaip kazkoks magnetas... uzsideda ir kad kalba, kalba, o jau kokia vazna buna tada...
Lauke jau zino, kad braskyciu paciai skint negalima... ne, ji neskina, tik rankas susideda ant uzupakaliuko ir pasilenkus KANDA tiesiai nuo krumo :D :D :D vaizdas nemirtingas ir atsisukus rodo, akd ji gera, ji neskina :D
Ismoko taip reikalaut visko, kad... baisu ir neduot, nes gerklyte istreniravus yra kaip geriausias sopranas :)
Tai va tiek trumpai... :(

2012 11 13 20:08

Nesupratau??? :shock: :shock: :shock: cia jau ka niekas nebegyvena? maniau kad cia tik as turiu pateisinama priezasti - remonta :D.
mes va jau atsokom pirma gimtadieni, panos mano tikros voveres, judesio namie pilni kamoai :). o kokia faina komoda kambari... ir kaip idomu is jos viska kraustyti... kojines, bodziai, maikutes... ir kambaris tada nu toks... nu toks... vienu zo.. mirtis dizaineriui :lol: . abi jau vaiksto ramstydamas sienas, Kami turi 6 dantis, 2 virsuje buvo pastebeti kai jau gerokai paaugo.... :oops: , o Noelle, tai uzaugino 2 per vasaros atostogas ir daugiau nei vieno... na jauciu kad viena ryta atsikels pilna burna :D. valgom viska, skaniausias aisku buna mamos keptas tortas ar siap koks keksas :). miegucio einame 21.30-22.00 ir keliames 9.30-10.00 ryte :) va tada kosytes ir i trasa, arba i savo kambareli pas zaisliukus... tik is puses teko isimti baterijas, nes i beprotnami mums dar anksti :D. Noelliuka labai graziai soka pagal bet kokia muzikele iskelia abeju rankyciu po viena pirsteli ir tada sukiojasi tai i viena tai i kt. puses :). Kami, tai tikras mazas spionas... viska daro is pasalu :), o jau kaip nutaiso savo dideles akys tai bet kas pardos paskutinius trusikus kad ji tik sypsotusi :D. nes ismoko nutaisyti tokia mina tipo tuoj apsiverksiu ir akys sumazeja trigubai :). Siap viskas kaip ir ok, tik va mane jau baigia uzpjauti tas sedejimas namie... nzn kiek dar tversiu, bet turbut eisiu kokio darbelio pasieskoti vakarais...
Merginos, na jau butu malonu ir jumis sioje temoje pamatyti :)

2012 11 14 01:45

oi Valisere kaip smagu kad jus jau tokios dideles!

O mes ka... mes vis vedame mama is proto... Jau ir raminancius geriau, nes... Persikraustem i nauja nama, tai oi kiek streso pradzioj buvo, dabar jau baigia viskas susistovet. Mazoji irgi lygu apsiprato. Labiausiai patinka kad turi savo kambari, kuriame gali daryti KA NORI... ir mamka nespeja nieko.
Rezima irgi isipratinom. Miegucio einam 21-21:30, o keliames 8-9. Pietuku miegot stengiames apie 12:30 nueiti ir pamiegam iki 14-15 panasiai, uztat visas kitas laikas tai laikykites... Visko buna, nors dazniausiai as lakstau ir tvarkineju viska is paskos. Labai labai labai, na tiesiog super judri pana.
kadangi naktis, tai jau akys merkiasi, ir nieko daug rasyt neina.
Esam 92 cm (panasiai) ir netoli 11 kg svorio... (taip ir nepriaugam labai daug), uz menesio nepilno svesim 2 gimtadieni. Atsventem brolio 16, tai mamyte savaite praverke, nes jau kaip greit uzaugo, kad .... net liudna pasidare, jog uz poros metu jau iseis atskirai gyvent.
kadangi pas teti pirmame darbe zenkliai sumazejo darbelio, o man iseiti i darba dirbti kazkur neiseina, tai pradejom kaip ir savo versliuka, tai laiko dabar tik va, nakti, kai popieriukus tvarkau...
Zombejam kaip sakant :D

Relaba, nagi, pasirodyk tu dabar :)

2012 11 14 17:11

uzjauciu tave A&J del kraustymu. man 2 kraustymai per pastarosius 4 men irgi sveikatos nedadejo. gerai kad neisrovem visu deziu kol laikinam buste gyvenom. dar iki dabar visu daiktu nerandu. siaubas dezes, maisialiai, dezutes... tik va man kas lb patiko kad pasirodo galima apseiti su tokiu minimaliu daiktu kieku. super:). na, mamkos! arteja kaledos, laikas ir mums liezuvius, t.y. pirstelius pamankstinti :D, papliotkinti
Puslapis 1516   1 ... 12, 13, 14, 15, 16    Ankstesnis   Kitas