Forumas • Temos rodymas - Ką daryti kai skauda nugarą?
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Re: ka daryti kai skauda nugara?

2011 06 06 20:30

sniegaphysio rašė:Yra labai daug nugaros skausmo priezasciu. Pasakymas skauda nugara yra labai abstraktus. Norint duoti patarima reiketu paklausti daug klausimu, aisku geriausia butu pilnas istyrimas. Jeigu noretumet issamaus pokalbio-zodinio istyrimo, mielai padeciau. :)

sugebetum? :D man va skauda kaire koja, kai bandau ka pakelti, kartais pasisuku ir skausmas sustabdo :) tolimesni sukimasi, dazniausia skauda ties 5 ir 6 nugaros slanksteliu , ilgai negaliu vairuoti masinos, mazdaug po kokiu 5 vairavimo val n orysi issitiesinti nugara , ka patartum ?
As neliudnas-As blaivas....

2011 06 07 11:38

Saulius rašė:[quote29="sniegaphysio"]Yra labai daug nugaros skausmo priezasciu. Pasakymas skauda nugara yra labai abstraktus. Norint duoti patarima reiketu paklausti daug klausimu, aisku geriausia butu pilnas istyrimas. Jeigu noretumet issamaus pokalbio-zodinio istyrimo, mielai padeciau. :)

sugebetum? :D man va skauda kaire koja, kai bandau ka pakelti, kartais pasisuku ir skausmas sustabdo :) tolimesni sukimasi, dazniausia skauda ties 5 ir 6 nugaros slanksteliu , ilgai negaliu vairuoti masinos, mazdaug po kokiu 5 vairavimo val n orysi issitiesinti nugara , ka patartum ?[/quote29]

vat as irgi pritariu Sauliui... man ne vienas gydytojas sake: telefonu arba skaipu konsultuoja arba antro kurso studentai arba beprociai... nei vienas medikas telefonu tokiu dalyku nediagnozuoja... :))) nezinau kiek tai tiesos, bet man nepasiseke rast dar nei vieno, kuris be tyrimu galejo diagnozuoti...

o jei ka tai as irgi turiu beda: sakuda kelena. daznai negaliu begti, stoveti isvis neina. Vairuojant tenka pastoviai mankstinti. Daznai buna "atsijungimas" kai koja patampa gumine. galima suzinot kas man? nuo tokio parasymo? ai, dar kai sedima padetis, tai pries atsikeliant reikia ismankstinti kelena, kad nenugriut atsistojus.

2011 06 07 13:22

A&J rašė:
vat as irgi pritariu Sauliui... man ne vienas gydytojas sake: telefonu arba skaipu konsultuoja arba antro kurso studentai arba beprociai... nei vienas medikas telefonu tokiu dalyku nediagnozuoja... :))) nezinau kiek tai tiesos, bet man nepasiseke rast dar nei vieno, kuris be tyrimu galejo diagnozuoti...
.

tu pilnai teisi nes be tyrimu rimto negalavimo nenustatyti, net ir paprasta negalavima nuo perputimo ir tai sunku nustatyti per telefona, visada gydytojas turi matyti ligoni ir jis duoda daryti testus pagal kluriuos mazdaug nuspeja kas gali buti, jei dar jis suabejoja tada duoda paskirima daryti xray kad matyti audiniu ir raumenu pakitimus, taip pat daznai reik daryti rengena ir ziureti ar su kaulais viskas gerai o cia telefonu tai galima pasakyti kokius vaistus gerti jei sloga ar persalimas , o kai eina kalba apie nugara tai isvis pavojinga, vienas paspaudimas ir gali likti invalidu, vienas daktaras man paspaude noredamas isitikinti kur skauda-nors zinojo kad kai tokie skausmai,negalima spausti stuburo va ir atjunge mane dviem menesiams nuo vaiksciojimo, vaistai nepadejo, daktaras pasake oi reikia operacija daryti stuburui, tai gerai kad dar kinieciu medicina primine man zmona kad tokia yra ir tie siauraakiai su savo adatelem taip maloniai pabade kad po 10 dienu pradejau vaikscioti ir kol kas vaikstau iki dabar :)

2011 06 09 04:40

akupukntura gerai,. nugaros skausmui malsinti gerai yra TENS (truputi kitokios nei gimdymo metu), masazai ir mankstos - kinezoterapija. dar dazniausiai silta vonia ir geras ciuzinys padeda

2011 06 09 15:03

Pupa Uoga rašė:akupukntura gerai,. nugaros skausmui malsinti gerai yra TENS (truputi kitokios nei gimdymo metu), masazai ir mankstos - kinezoterapija. dar dazniausiai silta vonia ir geras ciuzinys padeda

TENS gerai padeda prie radikulito, roumenu patempimo, perputimo, tu teisi kineziterapija? :) :) tai ne pratimai, sis zodis beroc reiskia judejimo-judinimo pratimai, o vat kokius pratimus reik daryti tai jau priklauso kas atsitinka, po insulto vieni pratimai, po sanariu reaplantacijos kiti pratimai, po traumu treti pratimai :) :)
akupuinktura tai kai atjungia nervus nuo tos vietos kur yra problemos ir jie neperduoda i smegenine skausmo :), cia buvo kalba del stuburo isvarzos tai ja isgydyti neimanoma tik galima pabandyti operaciniu budu atstatyti esama problema bet cia kaip sako daktarai 50/50 gali butiu gerai, gali buti blogai, jei susitaikes su esama padetim tai operacijos neverta daryti, visdelto stuburas, va jei jau nebegali judeti, tada taip shansas pabandyti pasidaryti operacija arba blokavima

2011 06 09 21:30

tai taip niekas ir nepasakys kas mano kelenui... o tiek vilciu pradzioj teike... :D

2011 06 10 13:47

A&J rašė:tai taip niekas ir nepasakys kas mano kelenui... o tiek vilciu pradzioj teike... :D

problemos su sausgislem :)

2011 06 10 15:28

A&J rašė:tai taip niekas ir nepasakys kas mano kelenui... o tiek vilciu pradzioj teike... :D

ne tu viena, sveika istojus i skaudanciu kelienu kluba :) .... zinok mano kelienai irgi karts nuo karto atsisako :) ypac kai dregna ir rudens /ziemos laikotarpiu :). man Voltarolis padeda, bet tik tas stiprasai, kur virs 10£ kainuoja. Mano Lt gydytoja, tai man aiskino, kad su metais ( nu nesivercia liezuvis , sakyt senstant :) ) kremzle ploneja ir ant sanariu kaupiasi druskos, tai todel tas skausmas ir atsiranda. Reikia daug vartot valanciu arbatu ir mazai druskos. O nuo skausmu pabegau, tai jogos pagalba, dabar tfu tfu tfu tuk tuk tuk gerai su keliais :)
Bet va kita problema atsirado, padai skauda. Ne kaulas, bet prie kulno raumuo. Ir tas skausmas atsirado nuo begiojimo. Kazkuri kovo sekmadieni isbegau pasidziaugt pavasariu ir vat po siai dienai skauda :) Kai sedziu neskauda, bet kai reikia atsistot ir zengt pirmus zingsnius, tai tokius grakstumo elementus parodau :D paskui prasivaiksto, bet neduok die prisesiu nors penkiom minutem, vel busiu skausme. Ir kas idomiausia, kai intensyviai sportuoju (5-7 dienas i savaite) skausmas isnyksta visai. Tik aptingstu ir vel skausmas grizta. Na prasom Diagnoze, kas ten tokio galetu skaudet? :D gal gyslos kokios uzsikise?

2011 06 10 15:41

Jeigu kalbi apie tą raumenį, kur nugarinėj blauzdos pusėj - tai apsiramink su visais krūviais ir staigiai, nes nuo kulno iki pusės blauzdos eina Achilo sausgyslė (šitą pavadinimą manau žinai) ir kuri turi tokią bjaurią savybę plyšti. Krepšininkų ypač "dievinama" trauma.

Jeigu kalbi apie padus, tada nežinau :)

2011 06 10 15:57

icibici rašė:
Bet va kita problema atsirado, padai skauda. Ne kaulas, bet prie kulno raumuo.

Man irgi skauda, butent kulno padine (jei galima taip issireiksti :lol: ) dali... ypac skauda kai vasara nesioju "sliopkes" ar kitokia avalyne labai plonu padu - atrodo kad kulnai "atsimusa" i asfalta bevaikstant... gal ir tau kas nors panasaus... :roll: nu cia tik tarp kito, nes esu tikra kad zinai jei intensyviai sportuoji, kad labai svarbu tinkama avalyne, nes su netinkama sportine avalyne galima daug bedos prisidaryti....
Buna ir man kad paskauda keli ir butent kaip sakai kai sportuoji istisai - viskas ok, bet tik nutrauki keliom dienom - ziurek jau ir skauda... :?
o del jogos tai pilnai pritariu - tikras geris..... :wink:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas