Forumas • Temos rodymas - Ką daryti kai skauda nugarą?
Puslapis 44   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2011 06 15 07:17

Mindaugeli, aciu uz kontakta, kaip tik variau i lt, tai galvojau nuvarysiu pas ta lina,vietu praktiskai nebuvo, bet anksti is ryto prisiprasiau, pracekino viska, dar magneta santariskese pasidariau, is tikro isvarza, dave pratimu, sake dar el pastais susirasysim jei ka, bet iskart jaucias kad geriau kai padarau ta manksta, ir dar mano kinderi apziurejo kol as ant virviu kabojau, tai darysim visa seimynele mankstele, kinderis su teveliu ant kamuolio, o as su savo pratimais, kazkaip visai ne taip viska isivazidavau, bet aprimau, kai pasiklausiau ten belaukianciu pacientu, ir kaip jiems per puse isvarzos sumazejo, tai as su savo maza isvarzike "saldainis" jiems :)

2011 06 15 19:37

relaba rašė:pasiseke neisrae man paracetamolio kaip nekeista.zodziu viska nurase mano buvusiam nestumui ir leliukui.dave daryt pratimus.darysiu jei nepageres vel eisiu.nes kazkiek teisybe yra kad reikia judet.nes pirmus men po gimdymo tikai nedaug to judesio buvo.matysim zodziu kas cia toliau
:)

eik i baseina - atsimenu, kad nugarai gerai
as tai irgi..... nesenai tik vaiksciot pradejau tai iskart lasiniai aptirpo

2011 06 16 19:38

jo zinau apie baseina ner kada nueit.o su vaikais tai koks ten buvimas tam baseine .relaxo jokio :D

2011 06 17 20:57

relaba rašė:jo zinau apie baseina ner kada nueit.o su vaikais tai koks ten buvimas tam baseine .relaxo jokio :D
r pagerejo... jooo su vaikais baseine :)))

2011 07 22 21:26

zodziu darau as tuos pratimus.ne geriau.kazkiek netgi blogaiu sakyciau.snd vel buvau pas GP.irase vaistu.as jai sakau o prizastis kad skauda.nurase ant nestumo buvusio gimdymo.zodziu pagersiu o po kokiu dvieju savaiciu vel eisiu.nu juk truks ta ju kantrybe kada ir issius mn tyrimams vis tiek :D

2011 07 23 07:14

Pirmiausiai sportas - vaistas nuo daugelio skausmų, o tik paskui chemija

2011 07 23 08:29

daliusk rašė:Pirmiausiai sportas - vaistas nuo daugelio skausmų, o tik paskui chemija
ai pritariu 100%bet portuot irgi reikia ne is lempos,nes gali taip prisisportuot kad oi oi........
Puslapis 44   1, 2, 3, 4    Ankstesnis