Forumas • Temos rodymas - Tiesa ir mitai apie uk medicinos įstaigas
Puslapis 16   1, 2, 3, 4, 5, 6    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Tiesa ir mitai apie uk medicinos įstaigas

2007 05 09 11:21

pasidalinkite ispudziais blogais ir gerais apie uk medicinos istaigas.
Buvau girdejusi apie uk gydymo istaigas tik blogus atsiliepimus. Prisiskaiciusi,kad uk daugiau nei puse gydytoju atvaziave is kitu saliu su "neaiskiais" baigimo diplomais ar prarade licenzijas dirbti si darba savo salyje, o uk neturi galimybiu visos info patikrinti ,be to, truksta gydytoju, tad priima juos isskestomis rankomis!
Pirma karta nelikau suzaveta "medicine centre" aplinka ir aptarnavimu Londone :? Tuo metu laukiausi, norejau patekti pas gyd, labai skaudejo pilva ir (pasirodo grese persileidimas) registraturoje moteriske nedave apointmento anksciau! :evil: liepe ateiti,kada numatyta, po 2 savaiciu :evil:
supykau ir grizau i Lt :lol: tiesiai i ligonine :cry: viskas baigesi gerai aciu Dievui! Ir apie gimdyma uk net neturejau minciu :roll:
Paskutinį kartą redagavo Pipirine 2007 05 10 09:19. Iš viso redaguota 1 kartą.

2007 05 09 11:40

Antra karta, teko kreiptis jau del to vaikelio,kuri tada nesiojau :roll:
Ir.. paradoksas! Negaliu lyg siol atsistebeti gydymo istaigos operatyvumu,aplinka ir ....
vaikas daznai serga kvepavimo taku ligomis, tad ir sios keliones metu uk buvo ne isismtis...
Mus prieme,kaip turistus ir suteike tokia profesionalia pagalba,kokios negalejau tiketis! :D
Kol laukeme gydytojo, sesele surase visa reikalinga info, pasvere,pamatavo temp vienkartiniu termometru, patikrino spaudima ir t.t
Gyd atejo tik baigus paskutini sakini! Po pokalbio su gyd ir apziuros laukiamajame vaiko lauke" stebuklu salis" tikras disnejus!
Zaislai patys naujausi ir veikiantys! :lol: (lt nuo caro laiku nubluke nuo saules :wink: valstybinese poliklinikose bent jau taip!) deliones,knygutes,dviratukai,vezimeliai,...........oi..
Paskui nuvede mus i palata su "sustriausia" iranga, leido vaikui pasiimti koki nori zaisla! sugirde vaistus ir prijunge kauke kvepuoti..tada mano maziukas issigando sio prietaiso ir pradejo tiesiog klykti! Atbego 2 seseles! Viena pute burbulus,man liepe su jo rankytem gaudyti,o kita laike ta kvepavimo aparata! (lt per panasia procedura sakydavo necypk! ko nori? mama salia :twisted: o cia snekino,juokino! NEKAINAVO NE PISKES! :D
Paskutinį kartą redagavo Pipirine 2007 05 10 09:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

2007 05 09 11:49

Beje, cia buvo ne Londone, o kur kas mazesniam mieste! Leeds!
Paskutinį kartą redagavo Pipirine 2007 05 09 12:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

2007 05 09 11:54

gera tema :) As irgi buvau prisiklauses ivairiausiu gandu. Is patirties galiu sakyti, kad labai daug lemia vieta, kur gyveni. Mes gyvename paciame paciame Londone pakrastyje ramiame ir tvarkingame rajone, tai nusiskundimu su medicinos centru, kuriame uzsiregistravome probelmu visai nebuvo ir nera. Aisku, nelabai daznai ir kreipiames ten, nes (tfu tfu tfu) nesergame ar neluztame :) Bet kiek tenka susidurti, tai tikrai viskas ok.
tiesa, pas valstybinius dantistus cia nesiriztu eiti :)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 05 09 12:41

o jo joj. deja musu gp yra labai zemo lygio. neperdedu nei kiek, bet beveik visus kartus kiek tik buvau nuejes as ar mano zmona ar vaikas, atsakymas budavo anekdotinis "drink more water and take paracetamol" su indisku akcentu. pas mus namie dabar net toks juokas yra, jeigu kas negerai iskart kartojame savo gp posaki :-) na cia turbut juokas per asaras. viena karta zmona nuvede dukrele pas gydytoja, kuri buvo susirgus vejauraupiais. aisku zinojom, kad vaistu nuo sios lygos nera, bet pagal paciu NHS reikalavima, yra prasoma kad vaikus nuvestu pas savo gp ir irasity i vaiko ligos istorija. tai spekit kas ivyko? nuvedem vaika pas gp ir parodem ji. gp klause, tipo o kas jam yra?? tai zmona taip ir atsake, kad akivaizdu kas, juk vaikas visas vejaurapiais isbertas. o jis nieko nepastebi. tadai zmona turejo jam paaiskinti, kad cia yra vejaraupiai ir kad reikia tai irasyti i ligos istorija. "Ah, yes" jis pasake, ir viska lyg ir padare. nzn, gal cia tik musu toks gp, bet lygis tikrai ziauriai zemas. o jus zinote, kad per viena apsilankyma pas gp galima klausti tik apie viena dalyka ir tik apie ji sneketi, netgi jeigu dar turite jums skirto appointmento laiko. jums bus pasakyta, kad reikia uzsiregistruoti kitai dienai del kitos konsultacijos. ABSURDAS! o visas bajeris tame, kad kai reigistruojies pas gp, gb pasiziuri info apie tavo nusiskundimus, pasiskaito ir tada jau "zino" ka patarti. del to jeigu uzklausi ko nors apie ka jie dar neskaite, negales atsakyti. del to ir yra tokia taisykle "One question per appointmnet" net jeigu jus neisnaudojote jums viso skirto laiko. Labai primena viena momenta is Simpsonu seimyneles, kai Marge (homerio zmona) nusprende privaciai mokyti vaikus pianino. jos dukra jai primine, kad ji pati nemoka groti, o Marge atsake: "ne beda, as pati samdysiuos sau mokytoja ir busiu viena pamoka auksciau uz savo mokinius". panasau, kad ir gp tokios politikos laikosi.chia ne bajeris, gali bet kas pasiskambinti pas savo gp ir paklausti kiek dalyku jie gales aptarti.

2007 05 09 13:23

pirmaji karta, kai teko kreiptis londone.. tai nusivyliau taip pat..o indu gyd bijojau net sutikti!
O leeds pasitaike butent toks! Bet po jo skirtu vaistu ir proceduru mano vaikiukui jau po valandos buvo geriau ir mus isleido! :D
kita diena jau buvo beveik sveikas :lol:
beje, itare astma ir liepe grizus savo gyd papasakoti! db ir musiskis gyd ruosiasi tyrimus del to daryti,anksciau nepastebejo..bronchitui nurasydavo.. :wink: antibiotikus nuo 2 savaiciu vaikui kiso! cia pasveiko ir be ju :roll:

2007 05 11 10:47

man teko lankytis pas gp tik viena kart per beveik 4 metus ir tai neperseniausiai.siaip jokiu nusiskundimu neturiu, isikure graziose tvarkingose patalpose, labai malonus jaunas (gal virs 30) gydytojas, apziurejas iskart suprato kas yra, viska paaiskino, israse receptuka, paklause ar neturiu kokiu klausimu, dar paklause is kur esu ir kaip man UK. o siaip tai man skubiai reikejo pas daktara, pasiskambinau sake, jog gali uzrasyt po savaites arba laukt gydytojo skambucio, jei jis tures laisvo laiko tai paskambins ir susitars del susitikimo. daktaras paskambino apie pietus, isklausinejo kas yra ir tik vakare sutare susitikima. siaip labai nervina, jei reikia ir negali nueit pas gydytoja iskart. dar labai juokingai jauciaus, kai nuejau su receptu i vaistine, recepte pasirasyt(turbut kitas asmuo tikrai tau vaistu nenupirks, o jei as negaliu nueit i ta vaistine :?: )laukti kol tuos vaistus suruos, mat ant kiekvienu ju turi uzklijuot lipduka kada ir kiek gerti, o atsiimant paklause adreso, kad butent tikrai tas asmuo atsiima vaistus. gal ne visose vaistinese taip bet jauciaus gana juokingai.
Musu liepto trapios lentos

2007 05 12 15:31

su stomotologu problemu neturejau bet va jau su gp tai juokai juokeliai per kuriuos kartais ir verkti norisi.turiu maza dukryte jai septyni menesiai kazkur pasigavom virusa nuo kurio jividuriavo ir veme beveik tris savaites.pirma karta kai nuejau i gp israse vandeniuko ir pasake kad visiskai del to nesijaudinciau tipo nieko baisaus vaikai iki 5 metu labai daznai viduriuoja .praejo savaite dar karta einu jau rimtai prasau kad kanor duotu daugiau negu to vandeniuko nes vaikas nieko nevalgo ir svoris krenta ji vel mane ramina tipo vaikas dabar ir net nevalgys bet duokit ta vandeniuka jis turi gliukozes ir drusku neleis organizmui nusilpti.trecia savaite jau arteja vaikas vis maziau bet vistiek dar viduriuoja.galu gale skambinu broliui i lt jis nuperk vaistu,ir po poros dienu vaikutis pasveiko :D kiek kartu beeiciau su dukryte pas daktare vis ta pati giesmele:iki metu valosi organizmas nieko baisaus!

2007 05 12 19:24

Uzjauciu.. kaip suprantu mazylei buvo rota virusas..jei kada vel bus tfu,tfu,tfu kas panasaus del viduriavimo ar vemimo bet kuriam seimos nariui...nuo kudikio iki senelio !gerkit kuo daugiau skysciu ir [u]Smecta"! tik nzn ar yra sitas preaparatas uk :roll: gamintojas prancuzija...lyg ir isileidzia i savo farmacijos rinka...
Tai va, ji surisa is organizmo toksinus ir turi savo sudetyje mikroelementu reikalingu praradus skyscius... placiau googlej rasit, bet jei ka, tai isbandyta :D

pries vartodami pasitarkite su gydytoju ar vaistininku :roll:
(privaloma fraze...ben lt :wink: nors ne reklama, o tik patarimas)

2007 05 13 11:31

Pipirine rašė:Uzjauciu.. kaip suprantu mazylei buvo rota virusas..jei kada vel bus tfu,tfu,tfu kas panasaus del viduriavimo ar vemimo bet kuriam seimos nariui...nuo kudikio iki senelio !gerkit kuo daugiau skysciu ir [u]Smecta"! tik nzn ar yra sitas preaparatas uk :roll: )

oi kaip senai man pamirsti tokie rupesciai :) mano kudikiui jau vienuolika :) bet va ta geraji vaista Smecta,tai labai gerai pamenu.isivaizduoju,kai pirmas vaikutis,tai net nezinai ko griebtis,kai bedos uzpuola.su antru gudresne butum :)
Puslapis 16   1, 2, 3, 4, 5, 6    Kitas