Forumas • Temos rodymas - prasau padekite.
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

prasau padekite.

2011 06 29 06:37

Atsikeliau ryte nuejau i toleta ir negaliu nusislapinti labai skauda varpa.man 22metai.ka daryti?aciu.

Re: prasau padekite.

2011 06 29 08:47

zilvinas1988 rašė:Atsikeliau ryte nuejau i toleta ir negaliu nusislapinti labai skauda varpa.man 22metai.ka daryti?aciu.

kreiptis i medikus...

2011 06 29 22:30

dar paieškok pagalbos forume tai paskui galėsi kaip trofėjų ant sienos pasikabinti.. jei išviso nieko neišeina, tai greičiausiai uždegimas puslės (nedirbi kur šaltai?) o jei pačio proceso metu raižo kai nežinia kas tai dar gali būti akmenys.. uždegimas bet kuriuo atveju gydomas antibiotikais kurių be recepto negausi, tad jei turi GP eik pas jį.. nors jei labai blogai bus gali bandyti į ligoninę kaip emergency atvejas būtų..

2011 06 30 03:40

interim rašė:dar paieškok pagalbos forume tai paskui galėsi kaip trofėjų ant sienos pasikabinti.. jei išviso nieko neišeina, tai greičiausiai uždegimas puslės (nedirbi kur šaltai?) o jei pačio proceso metu raižo kai nežinia kas tai dar gali būti akmenys.. uždegimas bet kuriuo atveju gydomas antibiotikais kurių be recepto negausi, tad jei turi GP eik pas jį.. nors jei labai blogai bus gali bandyti į ligoninę kaip emergency atvejas būtų..

Interim, ne vien tavo isvardintais atvejais, dar ir del higienos trukumo berniukams buna tokie dalykai. Auginu paaugli, tai perisiskaiciau oi kiek daug.

Galiausiai tai gali buti ir seklidziu uzdegimas. Velgi, visi atvejai turi buti parodyti medikams. Nejuokauta ir nueita. Jei ir neturi GP yra gi ir emergency kaip kad sakai. Maut ir tiek.
JEi nori ir toliau tureti ...

2011 06 30 05:47

nus aš mediku ir nesiskelbiu :D tenorėjau pasakyt, kad tokie dalykai patys savaime nepraeis :)

2011 06 30 07:18

Aciu visiems uz pagalba.