Forumas • Temos rodymas - NĖŠČIOSIOS įsidarbinimas
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

NĖŠČIOSIOS įsidarbinimas

2011 07 26 17:14

Sveiki, atvykau i UK pries savaite ir noreciau suzinoti ar verta darbintis jei esu jau 3 menesi nescia? Ar sakyti darbdaviui, ar priims, o gal nuslepti ir po poros menesi iseiti kai susitvarkysiu Insurance? nes butent jo man ir reikia, o kiek domejausi tai ji gauna tik dirbantys.. Labai prasau padekit, nes leliukas auga pilvelyj kaip ant mieliu :)

2011 07 26 23:03

O kam tau jo reikia?

Re: NESCIOSIOS isidarbinimas

2011 07 27 12:19

Mamyte rašė:Sveiki, atvykau i UK pries savaite ir noreciau suzinoti ar verta darbintis jei esu jau 3 menesi nescia? Ar sakyti darbdaviui, ar priims, o gal nuslepti ir po poros menesi iseiti kai susitvarkysiu Insurance? nes butent jo man ir reikia, o kiek domejausi tai ji gauna tik dirbantys.. Labai prasau padekit, nes leliukas auga pilvelyj kaip ant mieliu :)

matysi pati per pokalbi verta sakyt ar ne. Siaip cia tokiu dalyku neturi teises net klausti ir turbut neklausia... mazu tu gal nezinai... na visko buna gi! Priklausomai koks darbas. Jei lengvas - as eiciau drasiai darbintis ir dirbciau iki paskutines dienos ir tik tada iseiciau i dekreta. Tuomet dar ir dekretines gauciau, jei ne is darbdavio tai bent is valstybes... Patikek, tau prireiks kiekvieno penso auginant vaikeli :)

2011 07 27 19:44

O ar ji spės pradirbti reikalingą laiką? ar užteks, kad gautų kažkokias išmokas?

2011 07 27 19:57

interim rašė:O ar ji spės pradirbti reikalingą laiką? ar užteks, kad gautų kažkokias išmokas?

jei ji raso kad nescia 3 men. tai vargu ar spes pradirbt tiek kad moketu darbdavis. nes bent pas mus reikia isdirbti 41 sav. o kaip zinia nestumas 40 sav.... siap manau ji tada bent jau galetu is valstybes gauti ismokas. nors bet kurio atveju manyciau kad darbintis verta.

2011 07 27 20:07

Valisere rašė:[quoteb0="interim"]O ar ji spės pradirbti reikalingą laiką? ar užteks, kad gautų kažkokias išmokas?

jei ji raso kad nescia 3 men. tai vargu ar spes pradirbt tiek kad moketu darbdavis. nes bent pas mus reikia isdirbti 41 sav. o kaip zinia nestumas 40 sav.... siap manau ji tada bent jau galetu is valstybes gauti ismokas. nors bet kurio atveju manyciau kad darbintis verta.[/quoteb0]

agam, gali tiketis tik is valstybes, su salyga, kad isdirbs savaites....

2011 07 28 14:55

oj patikekit, jei butu darbo tai jau nuo pat siandien darbuociausi, kol dar jauciuosi gerai :) vat atvaziavus lyg ir buvo kur ,o nuejus application'o prasyt sake laukt apie 3 sav, nes db ir taip perpildyta. del kito darbo einu i appointment'a pirmadieni, bet kaip ir visur manau reiks kad laiko praeitu kol isidarbinsiu, gaila bet mano tik vaikiukas nelaukia :) o sakykit, kiek laiko turiu isdirbti kad gauciau valstybes ta dekreta vadinama, poros menesiu uzteks? nes kol darbas atsiras tai jau ir 4 menesiukyj busiu..

2011 07 28 23:04

Mamyte rašė: o sakykit, kiek laiko turiu isdirbti kad gauciau valstybes ta dekreta vadinama, poros menesiu uzteks? nes kol darbas atsiras tai jau ir 4 menesiukyj busiu..

Reikia isdirbti 26 savaites.

2011 07 29 08:17

Mamyte rašė:oj patikekit, jei butu darbo tai jau nuo pat siandien darbuociausi, kol dar jauciuosi gerai :) vat atvaziavus lyg ir buvo kur ,o nuejus application'o prasyt sake laukt apie 3 sav, nes db ir taip perpildyta. del kito darbo einu i appointment'a pirmadieni, bet kaip ir visur manau reiks kad laiko praeitu kol isidarbinsiu, gaila bet mano tik vaikiukas nelaukia :) o sakykit, kiek laiko turiu isdirbti kad gauciau valstybes ta dekreta vadinama, poros menesiu uzteks? nes kol darbas atsiras tai jau ir 4 menesiukyj busiu..

tu nebegali delst nei dienos jedi ka... ir tai i dekreta galesi iseiti tik paskutinem dienom... pasiskaiciuok gerai

2011 07 29 14:52

A&J tiesa raso, turi kuo greiciau isidarbinti ir gerai pasiskaicioti laika... aisku manau kad valstybe bet kurio atveju nepaliks badauti, bet geriau kuo ilgesni laika pamoketi i bendra katila... nors ka dabar zinai, pagal tas naujai isigaliojusias pataisas, kai tipo uztenka pradirbti 3 men ir gali gauti bedarbio pasalpa ir kitas ismokas... siap tai man neteko susidurti cia su tokias atvejais dar... todel nzn nei ka pasakyti. :roll:
o dar persiprasau uz toki asmenini klausimeli... o kur busimo vaikelio tevas? ka jis veikia ir ar zada visoje sioje istorijoje suvaidinti bent kokia role?
Puslapis 12   1, 2    Kitas