Forumas • Temos rodymas - reikalinga gydytoja
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

reikalinga gydytoja

2007 05 24 19:43

gal kas zinot lietuviskai arba rusiskai kalbancia gyd.ginekologe?

2007 05 25 12:48

siuo klausimu Londone didelis trukumas :) kiek zinau, yra Queens klinika kazkokia, kur dirba lietuves seseles, bandyk gal ten. reikia paziureti lietuviskus laikrascius, turetu buti kontaktai

2007 05 25 13:14

Kiek zinau nera lietuviu ginekologu Londone. Uz tai yra rusu! (bent anksciau tikrai klinika buvo). Tai paziurek rusiskame laikrastyje kokiame.

2007 05 25 13:26

ginekologijos klinikos "queensway" internetinis puslapis yra [url=http://www.queensclinic.co.uk/pl.philosophy.php]cia[/url].. man paciai neteko kreiptis, bet kiek domejausi, tai kainos angliskos

2007 05 25 15:38

[quote="FOXY"]Kiek zinau nera lietuviu ginekologu Londone. Uz tai yra rusu! (bent anksciau tikrai klinika buvo). Tai paziurek rusiskame laikrastyje kokiame.[/quote]

aciu ,merginos,uz pagalba.As cia jau 12 metu,zinau tas visas klinikas,man butent LIETUVIO reikia.Jei ka nors suuosit duokit zinot,

2007 05 26 14:56

dalila rašė:

aciu ,merginos,uz pagalba.As cia jau 12 metu,zinau tas visas klinikas,man butent LIETUVIO reikia.Jei ka nors suuosit duokit zinot,

koks santykis tarp 12 metu Londone ir lietuvio ginekologo :roll: ??? :?:
jei jau visus praejei,oi tfu visas klinikas ir nei vieno normalaus ginekologo nesutikai :roll: :shock: :?: :?: :?:

2007 05 26 20:13

icibici rašė:[quote74="dalila"]

jei jau visus praejei,oi tfu visas klinikas ir nei vieno normalaus ginekologo nesutikai :roll: :shock: :?: :?: :?:[/quote74]
Tai gal ji ne sau iesko... Gal kokiai draugei, kuri nei rusiskai, nei angliskai nekalba.
Man kazkaip apie lietuviu ginekologus Londone neteko girdeti... Turbut nera tokiu cia.

2007 05 27 11:05

zinau, kad vienas veikejas norejo daryti ginekologini kabineta ir buvo atsivezes cia pora gydytoju is Lietuvos. Bet tai buvo daugiau nei pries metus..
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 05 27 22:06

[quote="icibici"][quote="dalila"]

aciu ,merginos,uz pagalba.As cia jau 12 metu,zinau tas visas klinikas,man butent LIETUVIO reikia.Jei ka nors suuosit duokit zinot,[/quote]
jei jau visus praejei,oi tfu visas klinikas ir nei vieno normalaus ginekologo nesutikai :roll: :shock: :?: :?: :?:[/quote]

o koks tavo reikalas.As nesiruosiu tau aiskintis- paklausiau,nezinai ,nesikisk

2007 05 27 22:09

[quote="Lempute"][quote="icibici"][quote="dalila"]

aciu ,merginos,uz pagalba.As cia jau 12 metu,zinau tas visas klinikas,man butent LIETUVIO reikia.Jei ka nors suuosit duokit zinot,[/quote]
jei jau visus praejei,oi tfu visas klinikas ir nei vieno normalaus ginekologo nesutikai :roll: :shock: :?: :?: :?:[/quote]
Tai gal ji ne sau iesko... Gal kokiai draugei, kuri nei rusiskai, nei angliskai nekalba.
Man kazkaip apie lietuviu ginekologus Londone neteko girdeti... Turbut nera tokiu cia.[/quote]
Aciu uz supratima,taip,ieskau del drauges,kuriai ,po gimdymo paliko placentos gabala.
Puslapis 12   1, 2    Kitas