Forumas • Temos rodymas - Angliškas vanduo
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Angliškas vanduo

2012 10 09 12:16

Sveiki.Taigi turiu tokią bėdą,kad mane beria nuo šito angliško vandens,kiek kalbėjau su pažystamais,sakė ir jiem taip buvo,bet oda priprato,na o aš čia jau ketvirtas mėnuo ir vistiek po dušo išberia,tai negi man dabar tik kartą į savaitę praustis? Taigi gal yra kokių kremų,ar kažko panašaus,kad pagelbėtų šitoi situacijoje? Žinoma neberia manęs taip jau žiauriai,bet vistiek nemalonu.

2012 10 10 08:33

Visu pirma, gali buti, kad tave beria jau ne nuo vandens, o nuo duso zele - pabandyk pakeist (nes mano draugui butent taip buvo, galvojom, kad nuo vandens, kol nepakeitem muilo:))
O daugiau nezinau ka ir patart... :? Nebent pas GP nueit, na bet pats supranti, kokia tikimybe, kad GP ka nors naudingo siuo klausimu patars... :wink:

2012 10 10 15:59

Na taip ar taip teks pas GP eiti,tai numes kokį "vertingą" patarimą

2013 06 20 09:53

O kuo angliškas vanduo skirias nuo mūsiškio lietuviško? :D

2013 06 20 10:29

Ratsyte rašė:O kuo angliškas vanduo skirias nuo mūsiškio lietuviško? :D

Vanduo skiriasi ne tik kiekvienoje salyje ir kiekviename mieste, bet net to pacio miesto skirtinguose rajonuose/namuose. Kazkoks keistas klausimas... :roll:

2013 06 21 21:19

Haloon rašė:Na taip ar taip teks pas GP eiti,tai numes kokį "vertingą" patarimą

Šiaip, jei kiekvieną dieną maudaisi, tuomet arba Nivea kremas, arba alyvuogių aliejus padės. Naudoti po maudynių. Išsitepi ir palauk kol įsigers. Kaimynui ta pati istorija buvo. Tiesiog čia vanduo blogas yra. Po kiekvieno maudymosi oda džiuna, trūksta vitaminų. Iš krano nerekomenduojama gerti.

Rasytė, nieko juokingo čia nematau.

Re: Angliškas vanduo

2013 07 08 09:12

Haloon rašė:Sveiki.Taigi turiu tokią bėdą,kad mane beria nuo šito angliško vandens,kiek kalbėjau su pažystamais,sakė ir jiem taip buvo,bet oda priprato,na o aš čia jau ketvirtas mėnuo ir vistiek po dušo išberia,tai negi man dabar tik kartą į savaitę praustis? Taigi gal yra kokių kremų,ar kažko panašaus,kad pagelbėtų šitoi situacijoje? Žinoma neberia manęs taip jau žiauriai,bet vistiek nemalonu.

Angliškas vanduo kad ir pigus, bet n kartų perfiltruotas tad labai sausas ir gerti nepatariama iš krano. Bet pastebėjau, kad kuo toliau nuo centro tuo jis "normalesni". Ar čia tik sutapimas, ar yra tiesos?

2014 04 08 09:33

O ko čia stebėtis dėl vandens kokybės.
Šiaip čia vandens trukumas yra. Vanduo panaudojamas dar kartą todėl jis valomas pilami priedai. Kitas dalykas pastebėjau bent jau kur aš gyvenu jog virdulyje nėra nei gramo kalkių. Dar kitas dalykas iš darbo buvau parsinešes popieriuku kur ph nustato tai vandens ph 6. Tai paaiškina kodėl kalkių nėra. Be to į verdantį vandenį idėjus druskos gaunasi reakcija vanduo suputoja. tai parodo jog chemikalų vandenyje yra

2014 06 17 21:20

Na taip, su vandeniu čionais ne kažką, tenka daug naudoti vandens tiesiog perkant iš parduotuvių didelėse tarose. Ir taip pat gaila, kad mano mėgstamiausias mineralinis vanduo borjomi yra retas svečias anglijos parduotuvių lentynose...