Forumas • Temos rodymas - Del dantu kainos
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Del dantu kainos

2012 10 22 23:45

Sveiki tautieciai.

Ar yra cia tokie kurie dejosi viena ar kelis dantis? implantus ar kaip jie ten vadinasi :) jei dejotes ar turete pazystamu kurie dejos prasau parasykit.
man idomu kiek kainuoja pvz 1 dantis.
dekui

2012 10 25 08:15

nu bet ir uzderejo temu :shock: dantu implantai,devetos masinos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2012 10 25 10:32

Na, UK uz implantus tai tikrai kelis karts brangiau sumokesi, negu Lietuvoje.
Pvz, UK Smiles websaite rasoma, kad implantu kaina - nuo £2000... :) Aisku, gal jie turi omneyj, kad uz tokia kaina visa burna nauju dantu sudetu :lol:
Geriausia tai perskambink per lietuviu klinikas ir is pirmu lupu viska suzinosi :wink:

2012 10 25 15:10

Normali tema. Vienas implantas tikrai gali kainuoti £2000, cia dar pigiai. Kazkada siek tiek lyginome kainas (nlb rimtai) – tai gavosi mazdaug skirtumas 2 kartus tarp LT ir UK. Bet skraidyt pirmyn atgal reikia.

2012 10 25 17:26

kaimietis rašė:Normali tema. Vienas implantas tikrai gali kainuoti £2000, cia dar pigiai. Kazkada siek tiek lyginome kainas (nlb rimtai) – tai gavosi mazdaug skirtumas 2 kartus tarp LT ir UK. Bet skraidyt pirmyn atgal reikia.

Vilniuje Zalgirio gatvej uz implanta 3000 paprase...(litu)

2012 10 25 21:09

Nesenai skaičiau straipsnį, kad pigiausia dantis Baltarusijoje tvarkytis, ar kas bandėt ar svarstot tokią galimybę?

2012 10 26 09:34

Mano puse pazistamu (na, vyresniu, kuriems reikejo impalantu ir pan. sudetingu ir brangiu dalyku) anksciau Baltarusijoje dejosi. Bet pastaruoju metu vis maziau, nes Baltarusijoje dabar bardakas visiskas, kursas sokineja, viesbuciu kainos (nes jeigu sudetingas darbas, per viena diena nepadarys gi) kosmines kazkokios, dar viza tvarkytis... Krc, jeigu ne visa burna pilnai pakeist, o tik viena-kita danti, manau, neapsimoka i Baltarusija trenktis.
Be to, ir garantijos neturesi - gydytojas gi supranta, kad jeigu ir islus tau kas, nevaziuosi atgal pas ji aiskintis :lol:

Re: Del dantu kainos

2012 12 22 12:12

alfune10 rašė:Sveiki tautieciai.

Ar yra cia tokie kurie dejosi viena ar kelis dantis? implantus ar kaip jie ten vadinasi :) jei dejotes ar turete pazystamu kurie dejos prasau parasykit.
man idomu kiek kainuoja pvz 1 dantis.
dekui

Man paciam reikejo viena danti tvarkyti (daryti implanta)nes pradejo skilineti aplinkui. Anglijoje buvau rades uz apie £1300 pigiausiai, bet kaip pigiausiai tai nusprendziau netvarkyti. Kai buvau Lietuvoje taip pat buvau nuejes pas kelius privacius dantistus tai perdaug didelio pasitikejimo irgi man jie nesuteike. Gavosi taip jog isvaziavau i Tailanda tvarkytis dantu ir gavosi kelione viesbutis universiteto dantiste £1100. Keli metai praejo jau ir tikrai dziaugiuosi jog taip padariau.

del dantu kainos

2013 01 29 05:06

labas, klausykit, jei tvarkytis dantis su NHs korta gal pigiau, nei privaciai. dar girdejau,kad jei gauni work tax tai pirmine prieziura ir tvarkymas visai nekainuoja? tik jei paskui susidet nori, tai jau mokesi

Re: del dantu kainos

2013 01 29 11:06

Genajukna rašė:labas, klausykit, jei tvarkytis dantis su NHs korta gal pigiau, nei privaciai. dar girdejau,kad jei gauni work tax tai pirmine prieziura ir tvarkymas visai nekainuoja? tik jei paskui susidet nori, tai jau mokesi

mes gauname working taxa,turim ta kortele,dantukus tvarkomes visiskai nemokamai..Na dar nebuvo kazko labai rimto,tik akmenu nuvalymas,plombavimas,siaip konsultacija profilkatiskai tikrino..keista,bet nemokejom nieko
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas