Forumas • Temos rodymas - Del dantu kainos
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2013 01 29 11:53

aciu uz info, musyte

2013 01 29 12:46

Genajukna rašė:aciu uz info, musyte

;)

Re: Del dantu kainos

2013 02 23 13:57

alfune10 rašė:Sveiki tautieciai.

Ar yra cia tokie kurie dejosi viena ar kelis dantis? implantus ar kaip jie ten vadinasi :) jei dejotes ar turete pazystamu kurie dejos prasau parasykit.
man idomu kiek kainuoja pvz 1 dantis.
dekui
sveiki. as pati pzv gyvenu peterborough tai tvarkiausi burna uz 209 svarus. 3 dantukus sutvarke uzdejo ant vieno karunele man ir tiek. bet nesijauciu patentinta darbu nes vistiek paciame priekyje burnos paliko maza toki kaip taskeli juoda. juk ten irgi genda dantis ir automatiskai is naujo vel reikes eit kad ta sutvarkyt. vienas dantis sutvarkimui kainuoja cia 48 svarai.bet jai jau daugiau nei keli tai va tek moketi visa suma aisku ne is karto o issimoketinai. mano pusbrolis tvarkesi irgi visa burna. pas ji daug kur nebuvo dantu tai jam uzdejo tipo protezus kaip suprantu ar kas ten ir pastovei klijais turi susiklijuot po puses metu sake ateit uzdes kazka kita jau gal ne be klijuojamus o kitaip. tai irgi dabar 209 svarus mokejo. zodziu nebrangu. bet nesijauciu patenkinta pilnai darbu;(

2013 02 23 14:12

48 svarai kainuoja ne vieną dantį sutvarkyt, o gydymo kursas. Dantistas išduoda lapą kuriame surašyta, koks bus gydimas. Pavyzdžiui pas mane schemoje pažymėti keli dantys ir surašyta kas bus daromas. Tik aš nelabai suprantu, kaip jie nusprendžia kiek dantų tvarkyt iš karto.

2013 02 23 14:45

NA TAIP GREICIAUSEI VIENO DANTIES KURSAS :lol: as irgi nelabai supratau pagal ka jie ten nustate. tiesiog apziurejo visa burna apsviete ir pamate ka reikia gyditi.

2014 06 18 21:01

Dantų protezavimas ar implantavimas, bent man pigiau atsiėjo Lietuvoje, tik va bėda, kad daug neprivažinėsi, bet kenčiam ir tvarkom tik LT, labiau apsimoka.

2015 01 13 09:41

As irgi tik uz dantu implantacija Lietuvoj. Ir gimines aplankai, ir reikalus susitvarkai tuo paciu, jau nekalbu apie kainu skirtuma, o odontologai Lietuvoj tokie pat profesionalus

2015 02 28 08:07

O gal kas nors žino ar įmanoma studentui gauti nemokamą gydymą? Kokių dokumentų reiktų?

2015 06 02 10:12

Jei planuojat būti LT kitą savaitę - buus nemokamas seminaras apie dantų implantus, plius nemokama konsultacija ir rentgenas. Va: dantuharmonija.lt/lt/naujienos/seminaras2015

2015 07 09 10:21

As tai pastoviai konsultuojuos ir gydausi dantis Odontica klinikoje pas Dr Mariju. Nieko geresnio per 20 metu anglijoje neradau - anksciau skrisdavome i uzsieni tvarkytis, bet dabar - turime tikra profesionala visai salia namu. Klinika randasi Stoke Newington High Street, Londone. Pagooglinkit Odontica NHS dentists ir rasit visa info. Klauskit appointment to Dr Marijus.
Sekmes! Tikrai nuosirdziai - nenusivilsit!
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas