Forumas • Temos rodymas - Stresas
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Stresas

2007 07 20 19:36

Noreciau paklasuti jusu ar patiriate cia budami( darbe )stresa ir kaip kovojate? su juo
As neliudnas-As blaivas....

2007 07 20 22:00

Man atrodo, kad stresas ateina nepriklausomai nuo valstybes :) Siaip, geriausias patarimas, kuri esu girdejes ir, kuris padeda - prisimint kazka malonaus sirdziai (kazkokia vieta, zmones ar pan.).

2007 07 21 10:17

Be abejo, buna to streso darbe. Visur raso, kad kovoti su stresu padeda buvimas gamtoje ir sportas (o geriausia - sportas gamtoje! :D ). Man atrodo, kad tikrai padeda... Tik as nesportuoju patyrus stresa, o siaip varau i gamta (kad ir i parkeli netoli namu), ramiai atsisedu ant zolytes ir salto alaus buteliuka letai ramiai isgeriu. Padeda :D

Re: Stresas

2007 07 21 13:50

Saulius rašė:Noreciau paklasuti jusu ar patiriate cia budami( darbe )stresa ir kaip kovojate? su juo

stresas,stresui nelygus.tu gali patirti vienkartini stresa(pvz. kai einant per gatve vos nepertrenke masina),kuris greit atlegsta,supratus,kad pavojus praejo.ir gali patirti "besikartojanti" stresa,del tu paciu ar panasiu dalyku(pastovi itampa darbe,nesutarimai su kolega,zmona,draugu ar t.t.,nepasitikejimnas,kad gali nesusidorot su pavesta uzduotim,finansinai rupesciai ir t.t.)sios rusies stresas,labai greitai gali peraugti i depresija.o depresija,tai jau rimta liga.nes kai tau skauda ranka,koja, galva,zinai kokia piliule praryt.bet kai dusia skauda,tai nebezinai ko griebtis.
jei stresa malsinsi graziais prisiminimais,tai laikinai stresa isvarysi is savo samones i pasamone.kai zinoma , musu elgesys yra valdomas ir samones ir pasamones,t.y. mes elgiames valingai ir nevalingai.taigi jei mes savo pasamone "siukslinsim" stresais,blogom mintim,tai vienakart viskas islis nevalingai atgal dar labiau supainiodami musu mintis.
norint stresa nugalet,reikai pasiduot savianalizei.daug dirbti su savim,analizuot,kokia ir kodel butent si situacija man sukelia stresa.kai pazisti savo bauba,tai jis nebetoks baisus buna :) siaip sunkiausia,tai but sazingu paciam sau

Sauliau,kas per stresai tave puola?ar saule mazai sypsos tau? dusia pritaria verkianciam dangui? :)

2007 07 21 14:41

Sauniai icibici viska susumavai apie stresa :wink:
Jo, as irgi patiriu stresa darbe. Ir neturiu jokio patikimo recepto kaip jo atsikratyti... Na, priklausomai nuo oro salygu per lunch'a kartais isbegu i parkeli ir sutraukiu cigarete... Bet net ir ta padabinta stresu- po smokefree england isigaliojimo jau visai nebeaisku, kur galima rukyti o kur ne :) Paplepu su kuo nors telefonu, tas padeda.
Nemegstu bendradarbiu kurie nesiliauja skundesi kazkieno elgesiu, tuom kas ka daro ir ka daro negerai ir narsto kitus po kauleli. As dirbu savo darba ir man dzin kaip kiti dirba savaji...
O siaip tai itariu stresas darbe tas pats tiek cia, tiek LT ar kur bebutum.
Reiketu medituoti. Zinau kad padeda. Tik kur ir kada :roll:

[b:def81ea093]Tik as nesportuoju patyrus stresa, o siaip varau i gamta (kad ir i parkeli netoli namu), ramiai atsisedu ant zolytes ir salto alaus buteliuka letai ramiai isgeriu. Padeda [/b:def81ea093]

Irgi nebloga ideja, FOXY :mrgreen:

2007 07 21 15:42

pinenut rašė:

[b73]Tik as nesportuoju patyrus stresa, o siaip varau i gamta (kad ir i parkeli netoli namu), ramiai atsisedu ant zolytes ir salto alaus buteliuka letai ramiai isgeriu. Padeda [/b73]

Irgi nebloga ideja, FOXY :mrgreen:

su buteliuku darbe stresa malsint :shock:
gal ir gerai kartais "nerimta" stresa malsint buteliuku.ziurint,kiek prireikia tu buteliuku,tam stresui uzmirst :wink: taip bemalsinant gali,visai nieko nebeprisimint,net tik streso,bet ir kelio namo is parkelio :mrgreen:

2007 07 21 19:53

na ka tu, icibici, as pajuokavau:) Turejau omeny savaitgali ir kokio vyno taure... :)

2007 07 21 20:20

manau, kad reiktu visu pirma pabandyt issiaiskint streso priezastis ir tada jau pagal situacija su stresu kovot.
Jei man stresas buna darbe, tai visda pagalvoju, kad grisiu i namus ir darbas uzsimirs.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 07 21 21:00

[quote="icibici"][quote:dcd358f6b0="Saulius"]
Sauliau,kas per stresai tave puola?ar saule mazai sypsos tau? dusia pritaria verkianciam dangui? :)[/quote:dcd358f6b0]
na cia net nezinau kaip tau ir pasakyti manes stresas nekamuoja bet yra zmoniu kurie sukaupe po truputi visko ir tas mazas susikaupes virtes i dideli sprogo
As neliudnas-As blaivas....

2007 07 22 11:50

Saulius rašė: bet yra zmoniu kurie sukaupe po truputi visko ir tas mazas susikaupes virtes i dideli sprogo

matai, yra keli psihologiniai tipai: ekstravertai,kurie emocijas "isleidzia" i aplinka,ir intravertai,kurie viska kaupia savyje.t.y. neparodo dideliu emociju.taigi ekstravertai iskart reguoja i stresa(keikiasi,pyksta,rekia ir t.t.), o va intravertai atvirksciai.jie i stresa reguoja tyliai.taigi ,kad ir mazi stresiukai,jie nuplaukia i pasamone. ir kai ju perdaug prisipildo,tada viskas sprogsta.va tada atrodo is salies ziurint,ramus zmogutis nei is sio,nei is to eme ir uzsiplieske.
as pati esu intraverte,"kaupiu" stresus tyliai ir kai visko "per daug",pasitaikius progai,issilieju garsiai raudodama i pagalve :) na kai niekas nemato :) o seip tai streso atveju,kapstausi savy,kodel tai mane liudina?kodel i visa tai as taip reguoju?ka tureciau keist savi,kad surasciau ramybe ir t.t.sunkus darbas save suprast,o kartais sunkiausia surast laiko pabut su savim :)
tikriausiai ir tam zmoguciui,kuriam viskas sprogo,per daug neatsakytu klausimu atsirado.o gal tiesiog reikejo,kad ji kazkas pastebetu ir isklausytu
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas