Forumas • Temos rodymas - Stresas
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Re: Stresas

2007 07 22 21:05

[quote="icibici"][quote:4f519648e8="Saulius"] tikriausiai ir tam zmoguciui,kuriam viskas sprogo,per daug neatsakytu klausimu atsirado.o gal tiesiog reikejo,kad ji kazkas pastebetu ir isklausytu[/quote:4f519648e8]
visko gali buti bet labai buna sunku suprasti kai tam zmoguciui buna viskas negerai ir kaip tu besisuktum ka bedarytum viskas buna blogai
As neliudnas-As blaivas....

2007 07 23 09:00

icibici rašė:[quote23="pinenut"]

[b23]Tik as nesportuoju patyrus stresa, o siaip varau i gamta (kad ir i parkeli netoli namu), ramiai atsisedu ant zolytes ir salto alaus buteliuka letai ramiai isgeriu. Padeda [/b23]

Irgi nebloga ideja, FOXY :mrgreen:

su buteliuku darbe stresa malsint :shock:
gal ir gerai kartais "nerimta" stresa malsint buteliuku.ziurint,kiek prireikia tu buteliuku,tam stresui uzmirst :wink: taip bemalsinant gali,visai nieko nebeprisimint,net tik streso,bet ir kelio namo is parkelio :mrgreen:[/quote23]
:lol: Ne, kovai su stresu reikia tik vieno (maksimum dvieju) buteliuko lengvo viesaus alaus :roll: :) O jeigu per stresa prisigersi, tai tikrai tik tai blogiau bus! :?

2007 07 23 15:08

[quote="FOXY"][quote="icibici"][quote:d810fde77c="pinenut"]
:lol: Ne, kovai su stresu reikia tik vieno (maksimum dvieju) buteliuko lengvo viesaus alaus :roll: :) O jeigu per stresa prisigersi, tai tikrai tik tai blogiau bus! :?[/quote:d810fde77c]
teisingai negalima daug gerti tik 50 gramu ir tai atsargiai nes po to stresas padvigubeja:)

2007 07 23 19:12

lengva stresiuka nesunku nugalet, pasikalbejus su artimu, mylimu zmogum.
Musu liepto trapios lentos

2007 07 23 19:47

monika rašė:lengva stresiuka nesunku nugalet, pasikalbejus su artimu, mylimu zmogum.

na jei sis stresas ateina is darbo tada jo bet kai seima ir vienas stresuoja nelaikydamas savyje o kitas is seimos viska kaupia ir ateina tas momentas kai prikaupes tiek tu mazu stresu :) jog sprosta viena karta va tada ir gaunasi didelis stresas kuri kazkaip reikia nugaleti :)

2007 07 24 14:07

o zinot,kad Canary Warf dirbantiems "kostiumams",kaip mano draugas sako :) ,penktadieniais viena valanda anksciau baigia darba ir visi traukia i puba savaites streso nuplaut :) ir plius uz ta valanda dar apmoka :!:

2007 07 24 14:58

Stresas tai sielos vezys. baisiausia kai stresas yra ne darbe, bet namie ar seimoje. vat tuomet gyvenimas tikrai apkarsta. Siaip is tikro reiktu ismokti i visas sudetingesnes ar netiketas aplinkybes ziureti kuo paprasciau - kitaip sakant nesiparinant. man pvz vazinejimas su masina Vilniuje yra didziulis stresas. niekuomet negali zinoti, ka vairuotojas esantis pries tave tuoj padarys.

2007 07 24 15:40

quote14]penktadieniais viena valanda anksciau baigia darba ir visi traukia i puba savaites streso nuplaut ir plius uz ta valanda dar apmoka

Tai cia daug kur taip daro, kad bendradarbiai galetu tarpusavyje ne tik darbo reikalais padaryti. Kai dar LT dirbau, tai vaziuodavom su diriku paintball'a zaist ir i gamta.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 09 23 13:03

kai man stresas tai iskart padedu verkti, staigiai paverkiu didelem asarom ir gausiai ,issipuciu nosi, nusiprausiu saltu vandeniu, paziuriu i veidrodi kaip juokingai atrodau apsizliumbus ir tada pagereja :) aisku jei reikalas neisisenejes. o jei tas dalykas kaip uzkieteje viduriai- reikia imtis rimtesniu priemoniu,geriausia pabendraut su kokiu geru zmogum :)

2007 09 23 19:04

sem rašė:kai man stresas tai iskart padedu verkti, staigiai paverkiu didelem asarom ir gausiai ,issipuciu nosi, nusiprausiu saltu vandeniu, paziuriu i veidrodi kaip juokingai atrodau apsizliumbus ir tada pagereja :) aisku jei reikalas neisisenejes. o jei tas dalykas kaip uzkieteje viduriai- reikia imtis rimtesniu priemoniu,geriausia pabendraut su kokiu geru zmogum :)

na nuo uzkietejusiu viduriu visada yra vaistu :) o va nuo streso nelabai surasi vaistu aisku tik vieni vaistai nevaistai padeda :) nuo betkokio streso :)) jau mano isbandyta padeda zveriskai tai geras s...:)))
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas