Forumas • Temos rodymas - Reikia mamyciu pagalbos:)
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Reikia mamyciu pagalbos:)

2013 01 29 19:43

Sveikos visos mamos! Man reikia jusu pagalbos :P esu nescia ir nezinau nuo ko ir kaip viska pradet su daktarais ir panasiai:P gal galetumete patarti ka daryti ir kaip :) esu visiskai zalia :oops: ...

2013 01 29 20:59

Reikia begti i poliklinika prisiregistruoti,ten greiciausiai reikes Proof adreso(irodymo su adresu kur gyveni,tavo vardu)asmens dokumentu..Uzpildzusi anketa,priiregistruos,paskirs susitikima su gydytoju,gydytojas aisku patars kaip toliau sekti nestuma,kada ateidineti ;) Nezinau ar dirbi,tai neaisku kaip su pasalpomis,bet kol leliukas negime tai nemanau kad ka gausi..Kazkur maciau yra mamyciu bendra tema apie viska,jos ten plepa,tai galetum daugiau ten pasiklausineti apie viska :) ai beje,susirask stomatologijos klinika(aisku ne privacia) ten prisiregistruok,o kai reikes pagalbos greiciau ja gausi,nes busi nestuke arba jau su vaikuciu(gydymas uz dyka) nedelsk,nes maza ka,po nestumu daugkam atsiranda problemu su dantimis (ten toj stomatologijos klinikoje registravimas lengvas,anketa reikia uzpildyti ir tiek ;) )

2013 01 29 21:05

kaip sake prisiregistruok i poliklynika uzsirasyk pas kokia daktare jai nesi to padarius ir pasakyk kad skubei reikia registraturoje,paskui kai nueisi pas savo daktare pasakyk kad esi nescia ir nori kad nusiustu mas midvife kai nuvyksi pas midvife ji tave apziures paims kraujo ...ir visada tave nusius ten kur reikia pasiulys kur gimdyti ...

2013 01 30 11:21

pradžiai gal reikėtų paskaityti mamyčių temą, ten labai aiškiai viskas surašyta :)