Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 1112   1 ... 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 07 23 11:57

Vija rašė:[quote65="Pupa Uoga"]nestumas plaukus labai sustiprina ir tankina, tai gi iseitis kaip ir yra :lol:

Tai cia nestumo metu, o paskui kaip slenka, siaubas! :shock: As maniau, kad visai nupliksiu, vietom net oda svietesi jau pro plaukus, net kirpeja truputi pakraupus buvo, sake, Anglijoj po gimdymo visom zymiai labiau slenka negu Lietuvoj. Visokius brangenybes serumus isbandziau, bet nezinau, ar kas padejo, ar isslinko tiek, kie reikejo ir sustojo :roll: Siaip man labai patiko Rene Furterer priemones, gavau is LT, bet ir cia galima pirkti internetu.[/quote65]
nu nugasdinai tu mane, tai auginsiu pilva kuo ilgiau :lol:

2008 07 23 12:35

Pupa Uoga rašė:[quote9d="Vija"][quote9d="Pupa Uoga"]nestumas plaukus labai sustiprina ir tankina, tai gi iseitis kaip ir yra :lol:

Tai cia nestumo metu, o paskui kaip slenka, siaubas! :shock: As maniau, kad visai nupliksiu, vietom net oda svietesi jau pro plaukus, net kirpeja truputi pakraupus buvo, sake, Anglijoj po gimdymo visom zymiai labiau slenka negu Lietuvoj. Visokius brangenybes serumus isbandziau, bet nezinau, ar kas padejo, ar isslinko tiek, kie reikejo ir sustojo :roll: Siaip man labai patiko Rene Furterer priemones, gavau is LT, bet ir cia galima pirkti internetu.[/quote9d]
nu nugasdinai tu mane, tai auginsiu pilva kuo ilgiau :lol:[/quote9d]

O man per nestuma nei plaukais slinko, nei ka..Nei po gimdymo..Kaip augo seveliura, tai ir augo..Niekas nepasikeite, iskyrus dideli pilva ir nestukinius maisto kaprizus :lol:
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 07 23 21:45

kadangi megstu eksperimentuoti su plaukais,tai buvau stipriai nusitrumpinus.o kantrybes neuztekdavo atsiauginti ilgu.atrodo kenciu is paskutiniu,o kai gerai uzknisa ir vel nukerpu.bet kai pradejau lauktis,tai net nepastebejau kaip kasas uzsiauginau.ir dabar esu ilgakase,tik neaisku ar ilgai.na,bet jei ka,tai zinau veiksminga buda kaip buti ilgaplaukei :lol: :lol: :lol:

2008 07 24 07:22

Pupa Uoga rašė: nu nugasdinai tu mane, tai auginsiu pilva kuo ilgiau :lol:

Nenorejau nugasdint :) Matai, sako, ne visom slenka, tik kad man ir nestumo metu nebuvo tu stebuklu, kad visai neslinktu - isslinkdavo truputi, kaip ir visada. Bet kasas buvau paauginus, tik tiek, kad paskui vel teko nutrumpint :roll:

2008 07 30 09:23

Vija rašė:[quote96="Pupa Uoga"] nu nugasdinai tu mane, tai auginsiu pilva kuo ilgiau :lol:

Nenorejau nugasdint :) Matai, sako, ne visom slenka, tik kad man ir nestumo metu nebuvo tu stebuklu, kad visai neslinktu - isslinkdavo truputi, kaip ir visada. Bet kasas buvau paauginus, tik tiek, kad paskui vel teko nutrumpint :roll:[/quote96]

O kaip su vaikais ir auskarai-rinkiukai.Manoji budavo gal 3 menesiu, sugebejo man auskara isplest su ausim kone..Je, ,,malonumas,,neispasakytas.

2008 07 30 09:30

dziuljetux rašė:

O kaip su vaikais ir auskarai-rinkiukai.Manoji budavo gal 3 menesiu, sugebejo man auskara isplest su ausim kone..Je, ,,malonumas,,neispasakytas.

oi kaip baisu, as tai manau, kad tokiu dalyku prie kudikiu reikai vengt ir dar palaidu plauku. man dar baisu, kaip mamos ausis kudikiam perduria, soske burnoj, auskarai ausyse, rekia lelius lopsy :? arba grandineliu prikabineja, tipo papuose vaika :roll:

2008 07 30 09:35

Pupa Uoga rašė:[quote52="dziuljetux"]

oi kaip baisu, as tai manau, kad tokiu dalyku prie kudikiu reikai vengt ir dar palaidu plauku. man dar baisu, kaip mamos ausis kudikiam perduria, soske burnoj, auskarai ausyse, rekia lelius lopsy :? arba grandineliu prikabineja, tipo papuose vaika :roll:[/quote52]

As net nesitikejau, atrode taip ramiai zaide, greitai auskarus persiveriau..Tikra tiesa, vaikas menesio, o jau auskariukai ausyse,,Gerai kad dar ne bamboj.. :lol:

2008 07 30 09:43

dziuljetux rašė:[quoteea="Pupa Uoga"][quoteea="dziuljetux"]

oi kaip baisu, as tai manau, kad tokiu dalyku prie kudikiu reikai vengt ir dar palaidu plauku. man dar baisu, kaip mamos ausis kudikiam perduria, soske burnoj, auskarai ausyse, rekia lelius lopsy :? arba grandineliu prikabineja, tipo papuose vaika :roll:[/quoteea]

As net nesitikejau, atrode taip ramiai zaide, greitai auskarus persiveriau..Tikra tiesa, vaikas menesio, o jau auskariukai ausyse,,Gerai kad dar ne bamboj.. :lol:[/quoteea]

nu kada gi kudikiai yra nuspejami????? niekada, as tai daug giminaiciu turejau, tai nuo jaunu dienu mante isauklejo apie tokiu dalykus. Tai kai daugiau vaiku turesi - -prisimink si atveji brr... siurpu
Apie bamba tai prijuokinai

2008 07 30 09:53

Pupa Uoga rašė:[quote26="dziuljetux"][quote26="Pupa Uoga"][quote26="dziuljetux"]

oi kaip baisu, as tai manau, kad tokiu dalyku prie kudikiu reikai vengt ir dar palaidu plauku. man dar baisu, kaip mamos ausis kudikiam perduria, soske burnoj, auskarai ausyse, rekia lelius lopsy :? arba grandineliu prikabineja, tipo papuose vaika :roll:[/quote26]

As net nesitikejau, atrode taip ramiai zaide, greitai auskarus persiveriau..Tikra tiesa, vaikas menesio, o jau auskariukai ausyse,,Gerai kad dar ne bamboj.. :lol:[/quote26]

nu kada gi kudikiai yra nuspejami????? niekada, as tai daug giminaiciu turejau, tai nuo jaunu dienu mante isauklejo apie tokiu dalykus. Tai kai daugiau vaiku turesi - -prisimink si atveji brr... siurpu
Apie bamba tai prijuokinai[/quote26]

As abejoju, kad begali but pasiutesnis vaikas, nei dabar turiu..Jo, viska teks prisiminti, ai , smagu, vaikai.. :D

2008 07 30 10:17

Eina sau su tuo auskaru :shock: As siaip tureciau akinius nesiot, bet baisu man su mazyle, griebia uz visko, tai tik linzes dabar deduosi. O plaukus kaip tempia, kaip padukus :lol: Bet juokingiausia, kad ir savo plaukiukus taso, net kol israuna - nu nesuprantu to malonumo :roll:
Puslapis 1112   1 ... 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas