Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 1212   1 ... 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 07 30 10:22

Vija rašė:Eina sau su tuo auskaru :shock: As siaip tureciau akinius nesiot, bet baisu man su mazyle, griebia uz visko, tai tik linzes dabar deduosi. O plaukus kaip tempia, kaip padukus :lol: Bet juokingiausia, kad ir savo plaukiukus taso, net kol israuna - nu nesuprantu to malonumo :roll:
gali buti pazinimas (netikiu, kad vaikas butu su sado mazo nukrypimais), priklausomai nuo amziaus, pvz, kudikiui tik formuojasi visokios jungtys smegenyse, tai dar neikerta, is kur tas skausmas, nesurisa dvieju dalyku skausmo ir plauku rovimo. Ai nu gerai patylesiu be galiu neuzsiciaupt apie vaikus

2008 07 30 10:58

Pupa Uoga rašė:[quote2f="dziuljetux"][quote2f="Pupa Uoga"][quote2f="dziuljetux"]

O kaip su vaikais ir auskarai-rinkiukai.Manoji budavo gal 3 menesiu, sugebejo man auskara isplest su ausim kone..Je, ,,malonumas,,neispasakytas.

oi kaip baisu, as tai manau, kad tokiu dalyku prie kudikiu reikai vengt ir dar palaidu plauku. man dar baisu, kaip mamos ausis kudikiam perduria, soske burnoj, auskarai ausyse, rekia lelius lopsy :? arba grandineliu prikabineja, tipo papuose vaika :roll:[/quote2f]

As net nesitikejau, atrode taip ramiai zaide, greitai auskarus persiveriau..Tikra tiesa, vaikas menesio, o jau auskariukai ausyse,,Gerai kad dar ne bamboj.. :lol:[/quote2f]

nu kada gi kudikiai yra nuspejami????? niekada, as tai daug giminaiciu turejau, tai nuo jaunu dienu mante isauklejo apie tokiu dalykus. Tai kai daugiau vaiku turesi - -prisimink si atveji brr... siurpu
Apie bamba tai prijuokinai[/quote2f]

Na, siaip ar taip, suauge yra visiskai nenuspejami, ..Vaikus bent gali nuspeti...O va, suaugusiu..ne.. :D
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Re: Plaukų slinkimas

2016 05 17 12:30

Mane vienu metu buvo labai iskankines plauku slinkimas, ko tik nedejau, ir svogunu, ir dilgeliu... Galiausiai parvaziavus i LT pas gydytojus aiskinausi, kokios yra moteru plauku slinkimo priezastys. Gavau atsakyma, kad maisto medziagu, vitaminu trukumas ar net endokrinines ligos. Viskas susitvarke visiskai pakeitus gyvenimo buda, t.y. pradejus sveikai maitintis, geriau issimiegoti. Dabar visiskai nesigailiu, puikiai jauciuosi ir plaukai nebeslenka :)

Re: Plaukų slinkimas

2016 11 24 17:00

Savo problema dėl plauku slinkimo išsigydžiau, gydomuoju nuo plauku slinkimo "Faberlic" šampūnu.
tiesiog užsiregistravau kaip "Faberlic" konsultantė, nes jokių įsipareigojimu nėra. Ten susisiekia su Jumis žmogus ir viską paaiškina.
Tikrai verta dėmesio nes pasiūloje daug gydomosios kosmetikos. Aš vedžiau anglų adresą, o kai dariau užsakymus prašiau pristatymo į namus.
Pastoviai perku iš tos konsultantės, ji man labai patinka. Turėjau problemą su oda, rekomendavo 2 sav. gydomoji kompleksą. Savaite panaudojau jau matau rezultatus, skaistesnė, sveikai atrodanti veido oda.
Sužinojau apie tą kosmetiką iš savo kolegių rusaisčių jos pastoviai naudoja.
Puslapis 1212   1 ... 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis