Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 312   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2007 12 13 13:34

Nu ir prajuokinai :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2007 12 13 14:40

Aris rašė:Tiesa, apie plaukus... Kažkur skaičiau, kad indės Indijoje drėgnus plaukus ilgai šluosto prieš saulę su šilkais. Yra net sakoma, kad plaukai blizga kaip šilkas :-) Aš nežinau kokios indės gyvena Anglijoje, bet aš jų daug mačiau Austrijoje. Man jos labai gražiai su tais spalvotais sariais atrodo... :roll: O plaukai pas jas išties gražūs ir sveiki... :-)

plaukai tikrai grazus ir zvilga. graziai ir su sariais atrodo. bet va niekaip nesuprantu kodel jie taip dvokia. ypac seni zmones :roll: jei jau prises salia, tai nesu kudasiu kuo toliau. atrodo, kad isvis gyvenime nera nusiprause

2007 12 13 14:46

Smirdaliai jie, o jus i ju rankas ir panages paziurek, fui :x net vemt vercia

2007 12 13 14:50

Mariana rašė:Smirdaliai jie, o jus i ju rankas ir panages paziurek, fui :x net vemt vercia

induisus laikyciau labai dvasingais zmonemis, bet ju ta netvarka man visiskai nesuprantama.
pries mums isikeliant i dabartini buta, gyveno indai. tai negalejau normaliai plaut rubu. toookius smirdancius istraukdavau po plovimo :evil: ir ka jie ten pildavo?

turbut jiems karves sudas labai kvepia :?

2007 12 14 15:32

Aris rašė:kokios didelės permainos įvyko... icibici, ar tu būtum patikėjusi paauglystėje, kad gyvensi ateity bute, kuriame gyveno prieš tave indai? :-)

nesupratau tavo minties, sorry :) as paauglysteje (apie 13-15 metus) turejau vizija, kaip tapsiu bankinke, pradzioj kasininke, o poto valdytoja. kaip taupysiu pinigus ir kokius namus ir baldus turesiu.net gi apie paskolas masciau, nors tuo laiku buvo labai nerealu :D sventai tuo tikejau :) deje.... :lol: bet del to man tikrai sirdies neskauda :D

Re: Plauku slinkimas

2007 12 14 19:03

vestina rašė:[quote72="Saulius"]na kai kas anksciau plauku slinkima visada gydydavo alum ir kiek atsimenu mano uosviene visada trindavo galva alum po to nuplaudavo ir visai gerai nebeslinko o va man kai tik svetimas pagalves pradejo trinti mano galvele tai niekas nebepadeda taip ir praplikau)

taip taip, Sauliau, plaukai slenka nuo svetimu pagalviu, o zilstama nuo praleistu progu :wink:[/quote72]
o brac tada kiek as pasirodo progu praleidau :)
As neliudnas-As blaivas....

2007 12 18 13:23

Ari labai tau lengva sprest kai nesi su jais susidures :?
Yra ir normaliu indu kaip is tu senoviniu filmu, bet deja dauguma ju jie kitokie
Puslapis 312   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12    Ankstesnis   Kitas