Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 412   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2007 12 18 15:57

Mariana rašė:Ari labai tau lengva sprest kai nesi su jais susidures :?
Yra ir normaliu indu kaip is tu senoviniu filmu, bet deja dauguma ju jie kitokie

Kazkaip as galvoju, kad Aris cia turejo galvoje ne tai kokie indai faini ar nefaini, bet kad pries 15 (ar net maziau) sunku buvo isivaizduoti, kad gyvensim UK ar dar kur kitur nei Lietuvoj (na nebent kur nors Rusijoj)...
As tai kai atsimenu, kad buvo toks multikas apie kazokus. Atsimenat? Ir ten buvo tokia serija kaip kazokai vaziavo i Anglija fule lost ir labai juokingai pavaizduoti anglai... Tai, va, kai buvau maza tai Anglija atrode nepasiekiama salis... O dabar as cia... Serloko Holmso ir Oliverio Tvisto salyje... Labai keista....

2007 12 19 11:40

O man kazkaip tai jokio keistumo. Pamenu, kai mano drauge grizo is vokieciu prima kart, jai tiek ispudziu buvo, tiek naujo ir grazaus ji sake pamaciusi. O man nieko, grazu, skirtinga ir viskas vokiskai. bet visur kitur irgi grazu ir Latvijoj, ir Estijoj, ir Lenkijoj ir Lietuvoj labai grazu! Man atrodo, kad daug zmoniu vakarus isivaizduoja kaip pasaku sali, isivaizduodami pamirsta kokius grozius turi Lietuva.

2007 12 19 13:25

Pupa Uoga rašė:O man kazkaip tai jokio keistumo. Pamenu, kai mano drauge grizo is vokieciu prima kart, jai tiek ispudziu buvo, tiek naujo ir grazaus ji sake pamaciusi. O man nieko, grazu, skirtinga ir viskas vokiskai. bet visur kitur irgi grazu ir Latvijoj, ir Estijoj, ir Lenkijoj ir Lietuvoj labai grazu! Man atrodo, kad daug zmoniu vakarus isivaizduoja kaip pasaku sali, isivaizduodami pamirsta kokius grozius turi Lietuva.

Tai, kad mes cia ir ne apie grozi turbut... O apie tai, kad jei kas butu pasakes pries 15 metu, kad as gyvensiu UK ir UK bus mano namai, as turbut buciau pamanius, kad tas zmogus is proto issikrauste... O jei mano buvusi anglu mokytoja suzinotu, kad as gyvenu UK ir dirbu atsakinga darba, jai turbut aparpuolis butu :P

2007 12 19 14:52

Agnieshka rašė:[quotee8="Pupa Uoga"]O man kazkaip tai jokio keistumo. Pamenu, kai mano drauge grizo is vokieciu prima kart, jai tiek ispudziu buvo, tiek naujo ir grazaus ji sake pamaciusi. O man nieko, grazu, skirtinga ir viskas vokiskai. bet visur kitur irgi grazu ir Latvijoj, ir Estijoj, ir Lenkijoj ir Lietuvoj labai grazu! Man atrodo, kad daug zmoniu vakarus isivaizduoja kaip pasaku sali, isivaizduodami pamirsta kokius grozius turi Lietuva.

Tai, kad mes cia ir ne apie grozi turbut... O apie tai, kad jei kas butu pasakes pries 15 metu, kad as gyvensiu UK ir UK bus mano namai, as turbut buciau pamanius, kad tas zmogus is proto issikrauste... O jei mano buvusi anglu mokytoja suzinotu, kad as gyvenu UK ir dirbu atsakinga darba, jai turbut aparpuolis butu :P[/quotee8]

Bet tai cia normalu - progresas!

2007 12 19 18:33

sugrazinsiu apie plauku slinkima. zinau "stebuklinga" priemone padedancia atgaivinti ir atauginti plaukus. pazistamai kirpejai po chemoterapijos buvo nuslinke plaukai, tai naudodama Simply Zen per labai trumpa laika atsiaugino dar veslesnius ir stipresnius palukus. bandziau ir as ir mano draugas, tikrai nauji plaukai zelti pradejo. o mano draugui tai is vis mistiskai pernai pries Kaledas 10 pensu monetos dydzio plaukai islinko kaireje galvos puseje :shock: . tai per dvi tris savaites uzauginau :)
kas turi rimtu problemu su plauku slinkimu, tikrai rekomenduoju visiems :wink:

2007 12 19 21:16

O kur ji gauti, nes as tokio ir negirdejau? :?

2007 12 19 21:17

icibici rašė:sugrazinsiu apie plauku slinkima. zinau "stebuklinga" priemone padedancia atgaivinti ir atauginti plaukus. pazistamai kirpejai po chemoterapijos buvo nuslinke plaukai, tai naudodama Simply Zen per labai trumpa laika atsiaugino dar veslesnius ir stipresnius palukus. bandziau ir as ir mano draugas, tikrai nauji plaukai zelti pradejo. o mano draugui tai is vis mistiskai pernai pries Kaledas 10 pensu monetos dydzio plaukai islinko kaireje galvos puseje :shock: . tai per dvi tris savaites uzauginau :)
kas turi rimtu problemu su plauku slinkimu, tikrai rekomenduoju visiems :wink:

o cia kremas ar kaip tabletes naudojamos gerti ? :) :P
As neliudnas-As blaivas....

2007 12 19 21:22

Mariana rašė:O kur ji gauti, nes as tokio ir negirdejau? :?

is savo kirpejos Lietuvoje.yra sampunas, kondicionierius ir kapsules. taip pat visada perku plauku prieziuros produktus Milk Shake. cia italu firma. beje mano kirpeja buvo sios firmos Italijoj kursuose, neseniai, tai laukiu nesulaukiu kada ji pas mane sausi atvaziuos :D

2007 12 19 21:24

Saulius rašė:
o cia kremas ar kaip tabletes naudojamos gerti ? :) :P

sampunas, kondicionierius ir kapsules. naudojama karta i savaite, kursas trims menesiams. kaina 250lt :wink:

2007 12 19 21:25

icibici rašė:[quote31="Mariana"]O kur ji gauti, nes as tokio ir negirdejau? :?

is savo kirpejos Lietuvoje.yra sampunas, kondicionierius ir kapsules. taip pat visada perku plauku prieziuros produktus Milk Shake. cia italu firma. beje mano kirpeja buvo sios firmos Italijoj kursuose, neseniai, tai laukiu nesulaukiu kada ji pas mane sausi atvaziuos :D[/quote31]
a tai supratau cia visas kompleksas ir galva plauni ir gerti reikia gal ir padeda sudominai tu mane gal ir man prades plaukai augti kurie paliko ir pabego nuo mano galveles :)
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 412   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12    Ankstesnis   Kitas