Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 712   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2007 12 20 10:10

Bet tai cia italiskas puslapis ir kainu neradau?! :(

2007 12 20 10:15

Mariana rašė:Bet tai cia italiskas puslapis ir kainu neradau?! :(

pagooglink simply zen hair produkts, tikrai rasi . yra UK italu salonu kurie naudoja sia produkcija

2007 12 20 10:16

Mano tevas, kai stipriai plikt pradejo, pasidare tokia labai juokinga sukuosena - vienam sone zymiai ilgesni plaukai, kurie yra uzdedami ant kito sono - tada, tipo, plikes nesimato :!: :lol: :lol: :lol: Aciu Dievui, po kiek laiko susiprato ir pradejo plikai skustis - tikrai zymiai geriau, negu ta sukuosena nesamoninga, kuri ir atrodo juokingai, ir plike vis tiek matosi, tai dar visi aplinkui supranta, kad tu ne tik praplikes esi, bet ir kompleksuoji del to :lol:

2007 12 20 11:49

tai nesupratau kur LT galima isigyti sio simply zen? :roll: ir kaina ten 3menesiam 250LT ar menesiui :shock:

2007 12 20 13:35

bitute rašė:tai nesupratau kur LT galima isigyti sio simply zen? :roll: ir kaina ten 3menesiam 250LT ar menesiui :shock:

as pirkau is savo kirpejos :) kur Uk isigyt tikrai nezinau. galiu tik savo kirpejos paklaust, kokios kirpyklos dar dirba siu siom priemonem. nes tikrai gan populiarios sios priemones Lietuvoje

2007 12 21 20:46

icibici rašė:[quoteef="bitute"]tai nesupratau kur LT galima isigyti sio simply zen? :roll: ir kaina ten 3menesiam 250LT ar menesiui :shock:

as pirkau is savo kirpejos :) kur Uk isigyt tikrai nezinau. galiu tik savo kirpejos paklaust, kokios kirpyklos dar dirba siu siom priemonem. nes tikrai gan populiarios sios priemones Lietuvoje[/quoteef]
na pakalbejau as su zmona del plauku tai ji man dejo kniuksa :) sako ka jaunai nori patikti :) o man sako labai gerai toks koks esi :)taip kad sia problema nebegvildensiu :) nes man ir taip pat nuostabu :)kai plauku maziau :)
As neliudnas-As blaivas....

plauku slinkimas

2007 12 23 03:18

:o Manau jei ne nuo stresoo... tay nuo vandens .. vanduo cia keistas kazkoks ... bent jau pas mane ... nu kur buvau visur toks pat :D tay ... nezinau... plauk galva be vandens..
Mr_paul

2007 12 23 10:56

Pastebejau ir pats kad po biskuti plaukus prarasti pradejau :) tai ka galiu pasakyti, renkuosi vaikishka shampuna :) geriau kuo naturalesnis, stengiuosi neshukuoti su smulkiadantemis shukomis ir netampyti plauku, atsisakiau kepuriu neshiojimo, na aishku alaus dieta :) ir truputi sustojo visas tas reikalas.. tiesa sumazinau streso faktoriu, pakeiciau darba :D
Sheip moterims tai daugiau nuo stresu ir vitaminu stygiaus plaukai slenka, tai va venkite stresu ir sveikai maitinkites ir busite plaukuotos :D

2008 01 05 12:55

Zinot ka girdejau, kad plaukai pradeda slinkt po lektuvo skrydzio, tipo del slegio keitimo, kaip galvojat cia samone ar ne ? :?

2008 01 05 14:50

Mariana rašė:Zinot ka girdejau, kad plaukai pradeda slinkt po lektuvo skrydzio, tipo del slegio keitimo, kaip galvojat cia samone ar ne ? :?
s tai netikiu kad nuo slegio pasikeitimo plaukai slenka...ne karta skridau ir nepasakyciau kad plaukai labiau slenka :roll:
Puslapis 712   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12    Ankstesnis   Kitas