Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 912   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 02 19 16:43

Ufurna rašė:Brunetem dar azuolo zieve gerai.

Jo jo, tikrai gerai.(cia biskuti ne i tema,bet ir nuo prakaituojanciu koju padeda :lol: )

2008 06 11 10:50

mane sudomino tas receptas su svogunu :roll: gal pabandyt reiktu,bet tos smarves bijau,kad nereiktu i darba tai nieko...o po pirmo karto jua yra efektas?kiek kartu ir kokiu dienu tarpu reikia kartoti ta smarve? :lol: ir dar atskiesti cia kazkas minejo reik vandeniu tai i ta kosele ipilti puodeli vandens ar taip suprantu? :wink: aciu

2008 06 11 11:38

mano mama kazkada jaunystej eksperimentavo su svogunu, tai sake smirdejo apie 2 savaites, ypac kai plaukai vel suslapdavo... :x :lol:

2008 06 11 12:25

as tai zinau sena recepta kuri buvau radusi pries 20 metu zurnale "moteris".cesnaku sultis sumaisyti su aliejumi istepti plauku saknis, uzsimauti polietileno maiseli ar kepuraite, uzsivynioti ranksluosciu ir palaikyti puse valandos.po to isplovus pakartoti viska sumaisius alieju su ricinos aliejumi lygiomis dalimis ir taip pat palaikyti puse valandos.man tai padejo.tik vel problema yra kvapas.reikia truputi laiko kol jis visiskai isnyksta.bet dazniau plaunant plaukus isnyksta, svarbu kad nebeslenka plaukai.isbandziau pati.tikrai padejo.

2008 06 11 12:31

O ar sunku buna po to visus tuos aliejus isplaut???
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2008 06 11 14:18

Ricinos aliejus labai gerai plaukams, skatina augima, palukai pasidaro tankesni. Man uztenka 2 kartus perplaut sampunu.

2008 06 11 14:32

Ufurna rašė:Ricinos aliejus labai gerai plaukams, skatina augima, palukai pasidaro tankesni. Man uztenka 2 kartus perplaut sampunu.

Nu reikes pabandyti..Kaip tik turiu namuose buteliuka ricinos aliejaus... O kiek laiko reikia palaikyti? Ar reikia siltai, i koki ranksluosti galva suvynioti?
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2008 06 11 14:37

nzn kaip reikia, bet as alieju pasildau istepu plauku saknis, susipinu i kasa, apsivinioju ranksluosti ir laikau per nakt. As dar ir blakstienas kas vakara su ricina pasitepu.
Nzn, man ricina super! :lol:

2008 06 11 18:32

ricinos aliejus yra labai riebus ir tirstas bet normaliai tie plaukai issiplauna po keliu plovimu.o ranksluosti frotini uzsivyniok ant galvos kad siltai pabutu visa ta kauke ant plauku :wink:

2008 06 11 20:28

as biski ne i tema.esu skaicius,kad plaukams gerai majonezas,tipo stiprina ir zvilgesi duoda.nu ka,as ir susidomejau.issitepiau plaukus majonezu,aprisau siltai,kad tik geriau isigertu ir palaikiau apie val.tai atsizegnojau visam gyvenimui nuo tokios kaukes.nebesuskaiciuoju kiek kartu ploviau su sampunu,bet vistiek plaukai buvo riebaluoti(suteike zvilgesi :lol: ).ir patikekit,dar po savaites vaiksciojau riebaluotais plaukais,nes isplauti buvo nerealiai sunku.tai gerai pagalvokit pries dedamos bet kokias kaukes :) .p.s. o gero poveikio nepajutau,priesingai,keikiaus susirietus,kad plaukai riebaluoti kaip pas didziausia murza :lol:
Puslapis 912   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas