Forumas • Temos rodymas - Plaukų slinkimas
Puslapis 1012   1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 06 12 08:01

S2 rašė:as biski ne i tema.esu skaicius,kad plaukams gerai majonezas,tipo stiprina ir zvilgesi duoda.nu ka,as ir susidomejau.issitepiau plaukus majonezu,aprisau siltai,kad tik geriau isigertu ir palaikiau apie val.tai atsizegnojau visam gyvenimui nuo tokios kaukes.nebesuskaiciuoju kiek kartu ploviau su sampunu,bet vistiek plaukai buvo riebaluoti(suteike zvilgesi :lol: ).ir patikekit,dar po savaites vaiksciojau riebaluotais plaukais,nes isplauti buvo nerealiai sunku.tai gerai pagalvokit pries dedamos bet kokias kaukes :) .p.s. o gero poveikio nepajutau,priesingai,keikiaus susirietus,kad plaukai riebaluoti kaip pas didziausia murza :lol:

:lol: :lol: :lol: man kazkokia kirpeja ir buvo toki metoda pasiulius, isbandziau, mano plauka tada buvo l. trumpi ir laikiau tik kokias 15 - 20 min. o ne valanda, vissiplove puikiai, bet tai ner noro taip terliotis

2008 06 12 10:06

pasiziurinejau internete ir ibici pasisakymus apie priemones milk shake ir noreciau isigyti ,bet niekaip as nesuprantu kodel jie turi pawadinima ne viena :? tai kokia cia firma ar milk shake ar z.one ar zimply zen? :roll: :? mane domina tos priemones kur kai minejo ibici atrodo nuo slinkimo apmules ir sampuno noreciau tik nzn ko reikalaut i kirpykloj.nes cia UK bandysiu ieskoti :roll: gal galit kas paaiskinti prasau :wink:

2008 06 13 08:14

perku Lietuvoje is savo kirpejos, tikrai nezinauu, kaip cia isigyt, sorry :roll:

2008 06 13 08:29

Su dilgeliu nuoviru reikia skalaut plaukus, man kai slinko labai padejo, aisku tuo reikia uzsiimti. Po atostogu vel pradesiu, profilaktiskai padaryt.

Re: Plauku slinkimas

2008 07 22 19:14

sveiki,vitaminus geriu jau 10metu,ir plaukus turejau iki uzpakalio,ir vsada kirpykloj visos kirpejos ateidavo paciupinet mano plaukus nes jiu atrode pritrenkianciai,visada jiems skiriu pirmenybe,kai atvaziavau i Anglija jau po savaites jie pradejo blukti ir slinkti,kreipiausi i musu tautietes kirpejas besidarbuojancias cia jos man pasake kol nepaliksi salies tol niekas nepasikeis ka tu ant ju beteptum,praejo metai ir teko net nukirpti kasa nes atrodziau kaip ziurke su uodega,ir iki siolei su plaukais varkstu,kitom mano draugem atvirksciai plaukai atsigavo tik Angluose,taip,kad manau cia priklauso kiek esi patvari chemijai o ne stresui nes ir gimtinej visi stresuoja. :roll:
kaupai

2008 07 22 20:09

nestumas plaukus labai sustiprina ir tankina, tai gi iseitis kaip ir yra :lol:

2008 07 22 21:28

kaupai rašė:sveiki,vitaminus geriu jau 10metu,ir plaukus turejau iki uzpakalio,ir vsada kirpykloj visos kirpejos ateidavo paciupinet mano plaukus nes jiu atrode pritrenkianciai,visada jiems skiriu pirmenybe,kai atvaziavau i Anglija jau po savaites jie pradejo blukti ir slinkti,kreipiausi i musu tautietes kirpejas besidarbuojancias cia jos man pasake kol nepaliksi salies tol niekas nepasikeis ka tu ant ju beteptum,praejo metai ir teko net nukirpti kasa nes atrodziau kaip ziurke su uodega,ir iki siolei su plaukais varkstu,kitom mano draugem atvirksciai plaukai atsigavo tik Angluose,taip,kad manau cia priklauso kiek esi patvari chemijai o ne stresui nes ir gimtinej visi stresuoja. :roll:

kai tik atvaziavau i anglija,galvojau,kad nupliksiu.nes plaukai slinko kuokstais.paskui adaptavausi ir viskas susitvarke.o dabar,jei tik ilgiau pabunu lietuvoje,tai ten plaukai pradeda slinkti.manau turi itakos aplinka ir maistas.

2008 07 23 09:22

S2 rašė:[quote46="kaupai"]sveiki,vitaminus geriu jau 10metu,ir plaukus turejau iki uzpakalio,ir vsada kirpykloj visos kirpejos ateidavo paciupinet mano plaukus nes jiu atrode pritrenkianciai,visada jiems skiriu pirmenybe,kai atvaziavau i Anglija jau po savaites jie pradejo blukti ir slinkti,kreipiausi i musu tautietes kirpejas besidarbuojancias cia jos man pasake kol nepaliksi salies tol niekas nepasikeis ka tu ant ju beteptum,praejo metai ir teko net nukirpti kasa nes atrodziau kaip ziurke su uodega,ir iki siolei su plaukais varkstu,kitom mano draugem atvirksciai plaukai atsigavo tik Angluose,taip,kad manau cia priklauso kiek esi patvari chemijai o ne stresui nes ir gimtinej visi stresuoja. :roll:

kai tik atvaziavau i anglija,galvojau,kad nupliksiu.nes plaukai slinko kuokstais.paskui adaptavausi ir viskas susitvarke.o dabar,jei tik ilgiau pabunu lietuvoje,tai ten plaukai pradeda slinkti.manau turi itakos aplinka ir maistas.[/quote46]

ir vanduo, ir sampunai keiciasi, ir oras kitoks

2008 07 23 09:26

Pupa Uoga rašė:[quotef5="S2"][quotef5="kaupai"]sveiki,vitaminus geriu jau 10metu,ir plaukus turejau iki uzpakalio,ir vsada kirpykloj visos kirpejos ateidavo paciupinet mano plaukus nes jiu atrode pritrenkianciai,visada jiems skiriu pirmenybe,kai atvaziavau i Anglija jau po savaites jie pradejo blukti ir slinkti,kreipiausi i musu tautietes kirpejas besidarbuojancias cia jos man pasake kol nepaliksi salies tol niekas nepasikeis ka tu ant ju beteptum,praejo metai ir teko net nukirpti kasa nes atrodziau kaip ziurke su uodega,ir iki siolei su plaukais varkstu,kitom mano draugem atvirksciai plaukai atsigavo tik Angluose,taip,kad manau cia priklauso kiek esi patvari chemijai o ne stresui nes ir gimtinej visi stresuoja. :roll:

kai tik atvaziavau i anglija,galvojau,kad nupliksiu.nes plaukai slinko kuokstais.paskui adaptavausi ir viskas susitvarke.o dabar,jei tik ilgiau pabunu lietuvoje,tai ten plaukai pradeda slinkti.manau turi itakos aplinka ir maistas.[/quotef5]

ir vanduo, ir sampunai keiciasi, ir oras kitoks[/quotef5]

Ir maistas..Man atvaziavus i Anglija oda susinormalejo,,,o Lietuvoj kosmaras kazkoks, Ka bedariau , niekas nepadejo, Oda labai problemiska buvo, O dabar atsigavo, Net keista..
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 07 23 10:21

Pupa Uoga rašė:nestumas plaukus labai sustiprina ir tankina, tai gi iseitis kaip ir yra :lol:

Tai cia nestumo metu, o paskui kaip slenka, siaubas! :shock: As maniau, kad visai nupliksiu, vietom net oda svietesi jau pro plaukus, net kirpeja truputi pakraupus buvo, sake, Anglijoj po gimdymo visom zymiai labiau slenka negu Lietuvoj. Visokius brangenybes serumus isbandziau, bet nezinau, ar kas padejo, ar isslinko tiek, kie reikejo ir sustojo :roll: Siaip man labai patiko Rene Furterer priemones, gavau is LT, bet ir cia galima pirkti internetu.
Puslapis 1012   1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas