Forumas • Temos rodymas - Nagų grybelio gydymas
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Nagų grybelio gydymas

2013 06 20 11:48

Sveiki, kaip gydote nagų grybelį? kokios priemonės jums veiksmingiausios?

2013 07 07 19:13

Pries daug metu Lietuvoje po kariuomenes gydziau koju nagu gryba. Tuomet vienintelis veiksmingas ir nekenksmingas, bet brangus vaistas buvo Orungal. Nezinau ar siai sienai yra geresniu, bet yra nauja alternatyva , spec lazeriu nudegina gryba. Pigiausias ir greiciausias veiksmingas budas , kiek girdejau

2013 07 08 11:07

Nebuvau Orungal'o girdėjusi. Radau, kad jo galima įsigyti už 257 Lt. Hm.. Už tokią kainą tikrai norėtųs tik teigiamo rezultato. O gal geriau jau tada gydytis lazeriu.. reikės pasidomėt daugiau apie tą vaistą ir palygint kainas - lazeris ar vaistai?
Šaip ar taip, ačiū už atsiliepimą ;)

2014 02 16 21:31

Mane nagu grybelis irgi prikankina. Vienu metu dirbau apsaugoj, tai pamainos būdavo po 12 val, tai kojos batuose taip iššusdava, ka baisu. Matyt ir avalyne prastą nešiojau. Mėgdavau pirty su draugais pasėdėti, tai matyt ir pasigavau tenais, o da tas darbs, kai kojos batuose ištisai prakaite mirko, tai ir suvešėjo tas nagu grybelis. bjauru buvo. Apie Orungal nebuvau girdėjes, lazeris rigi kažkaip mistiškai skamb, tai pagrindinis vaistas nuo grybelio, kaip žinau yra lamisil tabletės, bet forumuose prisiskaičiau, kad gali per kepenėles kirsti, tau nu nafik pagalvojau. lupti nagus irgi nebuvau nusitteikęs, bandžiau su listerinu mirkyt, nieka nepadėje. Po to pradėjau ieškot kokių kitų variantų, tai irgi kažkokiam forume, man rodas, ka draugas lt arba supermamoj užmačiau, tai Zetaclear. Tas padeje. Bet labai bjauri liga.

2014 02 17 18:20

šiaip profilaktikai labai geras dalykas yra natūralus arbatmedžio aliejus, kurį galima gauti asdoj, saver, bootse..

2014 11 25 07:34

Pvz aš nagų grybelį išsigydžiau lazeriu. Greitai, neskausmingai ir tikiuosi visam. :?

Re: Nagų grybelio gydymas

2015 01 31 17:23

Taigi, būkit atsargūs pirtyse ir kitose drėgnose vietose, nagų grybelis pasigaunamas lengviau nei jums atrodo