Forumas • Temos rodymas - Nelaimingas atsitikimas darbe UK
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Nelaimingas atsitikimas darbe UK

2016 01 03 14:14

Sveiki tautieciai.Ieskau informacijos del nelaimingo atsitikimo darbe.As dirbu vairuotoju vienoj kompanijoj,full time employer.Pries menesi atvaziavau i objekta pakeisti skipa ir paslydes kritau nuo sunkvezimio platformos.Luzo kaire ranka.Saito menendzeris iskviete greituke kuri mane nuveze i ligonine.Dare rentgeno nuotraukas kur matyti kad kaulas yra issokes is rieso ir daktaras (babajus)pasake kad gydimas uztruks apie 2 sav.Aisku buvo informuotas ir mano darbdavys.Vakare gryzes namo as sulaukiau skambucio is to pacio daktaro(babajaus) kad turiu gryzti i ligonine.Kadangi as gyvenu Londone tai liepe ta pati vakara vazuoti i artimiausia ligonine.Nuvaziavau,ten vel padare rentgena ir pasake kad reikalai blogi ir man reikes daryti operacija.Kadangi jie ten tokiu operaciju nedaro tai ta pacia nakti nusiunte i kita ligonine.Trecioj ligoninei patvirtino kad man reikia daryti operacija.Vienu zodziu visa para basciausi po ligonines.Finalas toks-liepe laukti kol ateis mano eile operacijai.Pralaukias savaite,susisiekiau su ligonine kur man pasake kad jo jie zino ir as esu 17 eilei ir turiu laukti.Teko skristi i LT kur viska sutvarke be operacijos.Dare nuotraukas,pasirodo be isnirimo dar yra skiles kaulas(itariu kad pirmoj ligoninei babajus persistenge).Darbdavys pradzioj zadejo moketi uz ta laika kol sveiksiu,padengti gydimo islaidas i t.t.Bet finale sumokejo tik uz tas dienas kur dirbau ta menesi iki traumos ir viskas.Buvau nuvaziaves ir kalbejau su savo bosu tai apie pinigus tik mykia ir maitina miglotais pazadais.Turiu seima kuria islaikiau,jau menesi nedirbu ir dar neaisku dar kiek laiko negalesiu dirbti.Manau kad kazkas tai turetu moketi uz ta laikotarpi kuri nedirbu,bet nezinau nuo kurio galo pradeti spresti sia problema.GAL KAS KA PATARS NAUDINGO.Is anksto dekoju uz info.

Re: Nelaimingas atsitikimas darbe UK

2016 01 04 09:11

Sveiki,
patartumėm kreiptis į nelaimingų atsitikimų kompensacijomis užsiimančias kompanijas, kurių kontaktus rasite čia: http://www.anglija.lt/katalogas/nelaimi ... pensacijos
Pagal Jūsų pasakojimą, Jums tikrai priklausys kompensacija!

Re: Nelaimingas atsitikimas darbe UK

2016 01 04 10:34

Aciu uz pataryma.Pagrindinis klausimas sio metu yra toks,kas turetu moketi ir kur kreiptis del taip vadinamo biletenio,nes darbdavys zadejo bet nieko nemoka.