Forumas • Temos rodymas - Breketai
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Breketai

2008 01 05 22:14

domina labiausiai tikriausiai kaina :) gal kas buvot susidure, dejotes, nesiojot...

idomu ar detis cia ar vazinet i lt, kazi koks kainu sirtumas, lt kainuotu 3000lt, o cia? dekui uz info :)

2008 01 05 22:23

pasiskaityk sioje temoje http://www.anglija.lt/forumas/viewtopic.php?t=390 ten parasyta : [quote:11116f1b7e]Kadangi su susiduriau pati, galliu pasidalinti patirtimi: iki 16 metu NHS pacientams visa dantu prieziura nemokamai, net ir breketus deda ir priziuri nemokamai. Taciau...Jei jie uzdeti kitur (atvaziavote su jais is Lietuvos), tada vien tik darbo "peremimas" ir pan. kainuoja apie 1000 svaru. Priklausomai ko reikia. Taip, kad man pigiau buvo grizti i Lietuva, nuimti dukrai tuos breketus ir cia pradeti is naujo...Cia apie anglu stomotologus.[/quote:11116f1b7e]

2008 01 05 22:28

_Eglė_ rašė:pasiskaityk sioje temoje http://www.anglija.lt/forumas/viewtopic.php?t=390 ten parasyta : [quote75]Kadangi su susiduriau pati, galliu pasidalinti patirtimi: iki 16 metu NHS pacientams visa dantu prieziura nemokamai, net ir breketus deda ir priziuri nemokamai. Taciau...Jei jie uzdeti kitur (atvaziavote su jais is Lietuvos), tada vien tik darbo "peremimas" ir pan. kainuoja apie 1000 svaru. Priklausomai ko reikia. Taip, kad man pigiau buvo grizti i Lietuva, nuimti dukrai tuos breketus ir cia pradeti is naujo...Cia apie anglu stomotologus.
/quote75]

dekui ;) sita tema skaiciau, taip pat Neta'i parasiau privacia, cia siulo kreiptis i lt stomatologus anglijoje, bet man patogiau butu pas anglus...

2008 01 06 01:45

kam cia to reikia ? geriau krutine didink

2008 01 06 12:02

Man atrodo dantis svarbiau nei papai, pati norejau uzsideti, bet tuos siuolaikiskus, kurie vadinasi INVISILIGN nu kazkas panasaus.
Nuejau pasiteraut kiek kainuotu, tai labai brangus malonumas, patys breketai, kurie permatomi kainuoja nuo £3000 + £50 konsultacija+ £295 + £ 350 + £245 man kai pradejo sakyt + + + as jau ir nebeprisimenu uz ka viska tai.
Beje dar po to kai baigsi nesioti breketus, reikia darytis plokstele, kuria reikes nakti nesiot, nes tipo dantis gali sugrizt i pradine vieta.

2008 01 06 17:53

Kirkof rašė:kam cia to reikia ? geriau krutine didink

tai mana papai tvarkoj, va o dantukus tai noris pasitvarkyt kad butu dar grazesne sypsena :P

2008 01 06 17:55

Mariana rašė:Man atrodo dantis svarbiau nei papai, pati norejau uzsideti, bet tuos siuolaikiskus, kurie vadinasi INVISILIGN nu kazkas panasaus.
Nuejau pasiteraut kiek kainuotu, tai labai brangus malonumas, patys breketai, kurie permatomi kainuoja nuo £3000 + £50 konsultacija+ £295 + £ 350 + £245 man kai pradejo sakyt + + + as jau ir nebeprisimenu uz ka viska tai.
Beje dar po to kai baigsi nesioti breketus, reikia darytis plokstele, kuria reikes nakti nesiot, nes tipo dantis gali sugrizt i pradine vieta.

kainos tiesiog ispudingos :shock:

2008 01 06 18:12

matrioshka69 rašė:[quote41="Kirkof"]kam cia to reikia ? geriau krutine didink

tai mana papai tvarkoj, va o dantukus tai noris pasitvarkyt kad butu dar grazesne sypsena :P[/quote41]
teisingai reikia tvarkytis o as tai lietuvoje tvarkausi atrodos pigiau :)
As neliudnas-As blaivas....

2008 01 08 12:58

O as sakiau jei laimesiu lotereja, tai susitvarkysiu dantis :D

2008 01 08 17:57

Saulius rašė:
teisingai reikia tvarkytis o as tai lietuvoje tvarkausi atrodos pigiau :)

O gal gali ka nors Lt parekmoneduot? Nes as cia bijau eit, nes vienam mano pazystamui gera danti isrove, o kita kazkokia infekcija uzkrete. O Lt be rekomendaciju irgi nelabai norisi.. :wink:
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas