Forumas • Temos rodymas - Breketai
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 01 08 17:58

Mariana rašė:O as sakiau jei laimesiu lotereja, tai susitvarkysiu dantis :D

Va va as irgi apie ta pati svajoju :)

2008 01 08 19:08

Agnieshka rašė:[quotecf="Saulius"]
teisingai reikia tvarkytis o as tai lietuvoje tvarkausi atrodos pigiau :)

O gal gali ka nors Lt parekmoneduot? Nes as cia bijau eit, nes vienam mano pazystamui gera danti isrove, o kita kazkokia infekcija uzkrete. O Lt be rekomendaciju irgi nelabai norisi.. :wink:[/quotecf]
galiu parekomenduoti nes as pats didziausias bailys tu stomotologu atsimenu net 4 kartus pabegau is stomotologo savo laiku o cia atejau pirma karta ir zinai kai pirma karta deti reikejo o dar shlifuoti man vien pagalvojus apie tai bloga budavo o cia malonus vyras odontologas Vilniuje per viena savaite sudejo ir apvilko 12 dantu :) o kai trauke jis vienas pasilikusias saknis tai net nejauciau to ka jausdavau kitur :) jei tik reiks tau tai kontaktus galesiu duoti nes kovo men vel zadu vaziuoti ir apatini zandikauli tvarkyti :)
As neliudnas-As blaivas....

2008 01 08 19:30

Saulius rašė:
galiu parekomenduoti nes as pats didziausias bailys tu stomotologu atsimenu net 4 kartus pabegau is stomotologo savo laiku o cia atejau pirma karta ir zinai kai pirma karta deti reikejo o dar shlifuoti man vien pagalvojus apie tai bloga budavo o cia malonus vyras odontologas Vilniuje per viena savaite sudejo ir apvilko 12 dantu :) o kai trauke jis vienas pasilikusias saknis tai net nejauciau to ka jausdavau kitur :) jei tik reiks tau tai kontaktus galesiu duoti nes kovo men vel zadu vaziuoti ir apatini zandikauli tvarkyti :)

Aha labai gerai butu jei tas koordinates. Ir dar butu idomu apie kainas, tai zinociau ar labai taupyt ar nelabai :) Man siaip is Kauno reiketu pas ji vazinet, bet jei geras dantistas ti tikrai verta. Nes as irgi tu dantistu bijau ziauriai...

2008 01 08 19:41

Agnieshka rašė:[quote27="Saulius"]

Aha labai gerai butu jei tas koordinates. Ir dar butu idomu apie kainas, tai zinociau ar labai taupyt ar nelabai :) Man siaip is Kauno reiketu pas ji vazinet, bet jei geras dantistas ti tikrai verta. Nes as irgi tu dantistu bijau ziauriai...[/quote27]

tai kad ir paciam kaune yra geru stomatologu, bent man tai gera ispudi paliko :)

2008 01 08 19:46

Mariana rašė:O as sakiau jei laimesiu lotereja, tai susitvarkysiu dantis :D

nu kadangi man nelabai kaip sekasi loterijose, gal del to kad nezaidziu :) tai va pinigelius kazkaip susitaupyt paciai tenka, ko dabar tik neatsisakysi del gracios sypsenos :)

2008 01 08 19:53

matrioshka69 rašė:[
tai kad ir paciam kaune yra geru stomatologu, bent man tai gera ispudi paliko :)

Gal galima butu daugiau info ir kordinates?

2008 01 08 20:53

Agnieshka rašė:[quote99="matrioshka69"][

Gal galima butu daugiau info ir kordinates?[/quote99]
Robertas Greimas
Gydyt-Odontologas
Naugarduko 8-18
Vilnius
(5)212 2264
klinika@nok.lt
Va cia visos kordinates ir jei tau reikia informacijos tai gali kreiptis tiesiogei ir klausk o mano nuomuone tai as patenkintas net labai jo darbu ir kaip jis moka su tokiais bailiais kaip as kurie bega is kedes :)

2008 01 08 21:01

Agnieshka rašė:[quote10="matrioshka69"][

Gal galima butu daugiau info ir kordinates?[/quote10]

o tau ko reikia, stomatologo, ortodonto ar odontologo? :)

2008 01 08 21:08

matrioshka69 rašė:[quotedb="Agnieshka"][quotedb="matrioshka69"][

Gal galima butu daugiau info ir kordinates?[/quotedb]

o tau ko reikia, stomatologo, ortodonto ar odontologo? :)[/quotedb]
man reikejo to odontologo kuris stato dantis :)

2008 01 08 21:42

Saulius rašė:[quotef2="matrioshka69"][quotef2="Agnieshka"][quotef2="matrioshka69"][

Gal galima butu daugiau info ir kordinates?[/quotef2]

o tau ko reikia, stomatologo, ortodonto ar odontologo? :)[/quotef2]
man reikejo to odontologo kuris stato dantis :)[/quotef2]

man ir odontologes paslaugu reikejo:)

Agnieshka tau kontaktukai Kaune(labai maloni moteryte, dar maciau nemazai ten pas ja ant sienos sertifikatu prikabinta:) ) : Practikus odontologijos klinika
Zemaicio g. 50
tel: 8-37 22 22 42
p.s.
ten kur ant kalno yra IKI o joje kazkoks klubas antram aukste nebepamenu, tai kitoj gatves pusej yra gatvele ja paeini koki 20m ir po desine yra grazus pastatukas :) ale nelabai as gabi tokiems paaiskinimams, bet jei kauniete esi tai tikriausiai ir uz mane geriau zinai :D
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas