Forumas • Temos rodymas - Breketai
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 01 09 08:19

Aciu labai uz kontaktus. Isivaizduoju mazdaug kur Kaune Zemaicio gatve yra, nebus problemu rasti :)

2008 01 10 08:36

as irgi buvau pas ortodontus, tai man irgi kai privardino tas kainas, kad vien konsultacija 200 po to patys breketai apie 2000£ ir t.t. o lietuvoj irgi negaliu detis, nes negaleciau vazinet, tai reikes galvoti kita iseiti tiesinimui gal kokia plokstele nakciai ar dar ka...

2008 01 10 08:52

As jau irgi klausiau ir apie plokstele nakciai, sake, kad neapsimoka, nes per mazai laiko dantis bus tuoj formoj.
Is pradziu turi nesiot breketus, o paskui kai juos nuims plokstele nakciai.
Reikes jauciu pradet tam pinigus taupyt.

2008 01 10 10:09

Mariana rašė:As jau irgi klausiau ir apie plokstele nakciai, sake, kad neapsimoka, nes per mazai laiko dantis bus tuoj formoj.
Is pradziu turi nesiot breketus, o paskui kai juos nuims plokstele nakciai.
Reikes jauciu pradet tam pinigus taupyt.

O nera kokio tokio budo kad greitai istiesintu? Ar kazkokiu dirbtiniu dantu, kad padarytu graziai kaip tikrus ir tiesiai???? Labai va man sitas idomu....

2008 01 10 10:16

Net nezinau nieko tokio negirdejau, nebent ismust ir porcelianinius istatyt :)

2008 01 10 10:18

Bet tie INVISILIGN permatomi man atrodo jie butu visai neblogi, juos galima nusimti, kai valais dantis, kai valgai, ir jei labai svarbus susitikimas.

Re: Breketai

2018 11 28 14:54

Dejausi invisalign tai tikriausiai buvo pats geriausias mano sprendimas, su drauge tuo pat metu sugalvojom issitiesinti dantis, tik ji su breketais o as su plokstele. Tai man tikriausiai 10x buvo patogiau nei jai. Tik zinoma is komforta reikia susimoketi daugiau :)
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis