Forumas • Temos rodymas - gimdymas Anglijoje
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Re: gimdymas Anglijoje

2008 07 29 18:46

labutis visoms,na pavarde jau nebloga nes pries tai buvo baisesne :lol: o Svetlanu nemegstu nes susiduriau gyvenime su piktom tetulytem tuo vardu(nepykit ant manes visos moterys siuo vardu)paprasciausiai taip gavosi,mano vardas Jurate.Faina kai sulauki tiek daug gerai nusiteikusiu gimdyviu :P
kaupai

2008 07 29 18:49

S2, tu gimdei gal 42 savaiciu, tai ir atrode kaip desimt menesiu, bet normalus nestumas skaiciuojamas 40 savaiciu, o pernesioti leidzia 2 savaites, kaip Pupa Uoga ir sake. Tikrai labai gaila, kad tau taip atsitiko, jei man taip butu, gal irgi anglu medikus kaltinciau, bet realiai pagalvojus, visur nelaimiu buna.

2008 07 29 18:52

Pupa Uoga rašė:

kitamet :D

Tai dar negreit :) Mazas tas pilvukas turetu dar but, ilysi i bet kokia suknele :wink:

2008 07 29 18:59

na pagaliau isgirdau panasu varianta,mat mano 2 draugem buvo tas pats nutike,viena gimde tris dienas namie kol pagaliau ja ileido i ligonine Peterbore,tai ciut isgelbejo ja ir kudiki,kita prarado viena is dvinuku nes taip pat jai pasake,kad nelaikas,o jau buvo pernesiojus 1 sav.tai gimde Cambridge ir sako,kad gamta kalta del vaiko,man plaukai siausias kai pasiklausau,nes jau gimdziau du vaikus Lietuvoj o sita leliuka norim cia gimdyt,tai gal trecias kartas bus lengviausias,na nesu ir jaunikle man 33m.bet manau dar spesiu ilipt i ta jaunystes traukini :lol: manau ieskosiu privataus,bet kai kaime gyveni tai kokia sene ir tedibs poliklinikoj kuriai jau klimaksas perlipes per akis :lol:
kaupai

2008 07 29 19:09

na Lietuvoj tai leidzia pernesioti tik 3 dienas,yra nutike atveju ir 1 sav.bet ir tai jau guli ligoninej ir tave stebi gyditojai,geriausias atvejas buvo kai musu kaimynei prasidejo persileidimas tai vyras nuveze skubiai i ligonine tai ten jai pasake,kad jusu dabar negali niekas apziureti ir sako ryte kreipkites pas vidaus daktare,tai ryte nuvyko i poliklinika tai zinoma ji jau buvo praradus vaikeli o daktare sako,man labai gaila,jei jus kamuoja skausmai tai isgerkit paracetamoli,ir atvykit po savaites tada patikrinsim ar viskas isejo lauk savaime jei ne tik tada darysim isvalima! :cry:
kaupai

2008 07 29 19:11

[quote="kaupai"]na Lietuvoj tai leidzia pernesioti tik 3 dienas,yra nutike atveju ir 1 sav.bet ir tai jau guli ligoninej ir tave stebi gyditojai,geriausias atvejas buvo kai musu kaimynei prasidejo persileidimas tai vyras nuveze skubiai i ligonine tai ten jai pasake,kad jusu dabar negali niekas apziureti ir sako ryte kreipkites pas vidaus daktare,tai ryte nuvyko i poliklinika tai zinoma ji jau buvo praradus vaikeli o daktare sako,man labai gaila,jei jus kamuoja skausmai tai isgerkit paracetamoli,ir atvykit po savaites tada patikrinsim ar viskas isejo lauk savaime jei ne tik tada darysim isvalima! :cry:[/quote]cia pasakojau ne apie Lietuva o Anglija!
kaupai

2008 07 29 21:29

Vija rašė:[quotead="Pupa Uoga"]

kitamet :D

Tai dar negreit :) Mazas tas pilvukas turetu dar but, ilysi i bet kokia suknele :wink:[/quotead]

tretu buti mazas, bet pas mane jis nemazas didesnis nei vidutinis tokiu metu :D , savo aptemptas/prigludisias netrikotazines suknes nebilendu per pilva, kelniu nauju reik

2008 07 29 21:34

kaupai rašė:na Lietuvoj tai leidzia pernesioti tik 3 dienas,yra nutike atveju ir 1 sav.bet ir tai jau guli ligoninej ir tave stebi gyditojai,geriausias atvejas buvo kai musu kaimynei prasidejo persileidimas tai vyras nuveze skubiai i ligonine tai ten jai pasake,kad jusu dabar negali niekas apziureti ir sako ryte kreipkites pas vidaus daktare,tai ryte nuvyko i poliklinika tai zinoma ji jau buvo praradus vaikeli o daktare sako,man labai gaila,jei jus kamuoja skausmai tai isgerkit paracetamoli,ir atvykit po savaites tada patikrinsim ar viskas isejo lauk savaime jei ne tik tada darysim isvalima! :cry:

LT tikrai leidzia pernesioti daugiau nei 3d, visos mano padruzkes po savaite ir daugiau pernesiojo. Isties tai echo negali tiksliai nustatyti datos, tai tik preliminari data, nes matuoja kudikelio dydi tuo metu ir mato tik ta momenta t.y. apie vystymasi niekas nezino kaip ir kas, nebent ryskios fizines anomalijos.

nu is kur jus tokiu baisiu atveju prisigaudot?

2008 07 29 21:39

prisiurpinot jus :shock: as tai manau, kad kaip danguj, taip ir ant zemes, visokiu daktaru visur yra> daug ka cia visiskai kitokia sveikatos sistema baugina, nes neiprasta. dar sutikau zmoniu ne bum bum angliskai nekalbanciu, tai pusiau suprantant, prisigalvoja visko - irgi gero nepriduoda

2008 07 29 23:15

Pupa Uoga rašė:[quotec9="S2"]na o jei man tektu dar karteli gimdyti,tai cia eiciau i konsultacijas,o gimdyti tik lietuva.sunu gimdziau lietuvoje ir jokiu priekaistu.o mazyle pereti teko cia.vandenys nubego sekmadienio vakara,o pagimdziau tik antradienio ryta.ir vis del daktaru kaltes.mergyte gime labai sunkiai,vakuumo pagalba.kai tik gime,nedave net paziureti ir ant smugio nese reanimuoti.man paciai buvo sutrikes sirdies ritmas.p.s. pastojau sausi,o pagimdziau lapkriti.pas mus lietuvoj visos normaliai gimdo 9 men,o cia pagimdziau 10,5.paskutinem dienom pradejau skustis,kad judesiu nebejauciu,tai pasake,kad normalu,nes vaikas didelis ir jam ner vietos.bet as jauciau kad kazkas negerai.tai pakeliau skandala ir pasakiau,kad is ligonines niekur neisiu,kol zmoniskai neapziures.ir ka pasakysit-mazylei pradejo sirdute sreikuoti.nedaug truko,kad is ligonines butume gryze vieni,be vaikucio.tai po tokios patirties,as jau neberizikuociau cia gimdyti.geriau jau lietuvoj pinigu prikisciau,arba cia i privacia klinika vaziuociau(5000 svaru).drauges gimde,joms viskas buvo gerai,o mano situacija gavosi super komplikuota.tiesa,pagal apgar skale maze buvo ivertinta tik 2 balais.

o kur tu gimdei? kokiam mieste ir kokkioj ligoninej? Siaip tai iki cia leidzia [bc9]pernesioti ne daugiau dvieju savaiciu[/bc9]> pvz pas mus prieziura tai superine, tiek anglai, tiek kitatauciai nesiskundzia. Zinau, kad neguodzia, bet tai nera garantiju, kad kitoj saly (ne vien tik LT) tai ar dar baisiau nebutu nutike. Man atrodo tu paneveziete, ar nepameni statistikos, kei kudikiu iseidami issinesa stafilokoka is gimdymo namu?[/quotec9]

zinau panevezio gimdymo namu statistika del stafilokoko.as gimdziau londone wipps croso ligoninej.3 mano pazystamos ten gimde irgi atsiliepe labai prastai.viena vaikuti pagimde 9 val. vakaro,o 3 val. nakties atejo daktaras ir sako your time is finished,go home.tai ji buvo apsalus :shock: .sako as niekur neisiu,o dar su mazyliu vidury nakties.sako vyras is ryto atvaziuos pasiimti.tai jai dar karta pakartojo,kad siaustu namo.o ji,karo boba :lol: ,kad pasiuto,sako kvieskit policija nes kitaip neisiu.tai vargsele paliko iki 7 ryto ir paskui vistiek isprase lauk,tipo daug gimdyviu.mano vyrui irgi liepe 3 val nakties siaust namo.tipo galima buti tik gimdymo metu ir kol stebi bukle po gimdymo,o kai mama su mazyliu isveza i pogimdyvine palata,vyrui pasilikti neleido.marazmai kazkokie.linkiu panos,nekomplikuotu perejimu :D ir kad nemalonios situacijos aplenktu jus.
Puslapis 24   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas