Forumas • Temos rodymas - gimdymas Anglijoje
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 07 30 07:01

S2 rašė:

zinau panevezio gimdymo namu statistika del stafilokoko.as gimdziau londone wipps croso ligoninej.3 mano pazystamos ten gimde irgi atsiliepe labai prastai.viena vaikuti pagimde 9 val. vakaro,o 3 val. nakties atejo daktaras ir sako your time is finished,go home.tai ji buvo apsalus :shock: .sako as niekur neisiu,o dar su mazyliu vidury nakties.sako vyras is ryto atvaziuos pasiimti.tai jai dar karta pakartojo,kad siaustu namo.o ji,karo boba :lol: ,kad pasiuto,sako kvieskit policija nes kitaip neisiu.tai vargsele paliko iki 7 ryto ir paskui vistiek isprase lauk,tipo daug gimdyviu.mano vyrui irgi liepe 3 val nakties siaust namo.tipo galima buti tik gimdymo metu ir kol stebi bukle po gimdymo,o kai mama su mazyliu isveza i pogimdyvine palata,vyrui pasilikti neleido.marazmai kazkokie.linkiu panos,nekomplikuotu perejimu :D ir kad nemalonios situacijos aplenktu jus.

manau, kad cia pacios mamos pasirinkimas buvo numatytas birth plan'e. priklausomai nuo to, kur gimdai, priklauso kiek laiko busi, t.y. 6 ar 24 val. ligoninej (zinoma, jei nera komplikaciju). O tavo vyra tikriausiai isprase is bendrosios palatos, jei norejai, kad jis butu visa para su tavim , tau reikejo pasirinkti gimdyma ir palata, kur butum buvus tik viena, tai niekas nebutu isprases.
as rekomenduociau daug skaityti ir issiaiskinti, kaip ir kas, nes vien tik o tikriausiai taip, kaip as galvoju, kaip LT... nesuveikia, kuo daugiau zinai, tuolabiau uztikrinta esi, kas priklauso tau ir kas ne, ir nereikia kariauti tada

2008 07 30 07:19

buvau su midwaife aptarus gimdymo plana,ir pati midwaif zadejo buti gimdyme.tik,kad snipstas isejo.ikiso i bendra palata,o midwaif pasake,kad ir be jod viskas bus ok.tik nesupratau,kam tada gimdymo plana reik sudaryti,jei jo nepaisoma :shock: ?

2008 07 30 08:53

Del vyro isprasymo is palatos - tai jau pries gimdyma turejot zinot, kad jam neleis pasilikt bendroj palatoj, sita is karto pasako. Mes, pavyzdziui, is anksto buvom nuvaziave i ligonine, ten viska aprode, paaiskino. Nors kai pirma karta pamaciau, tai viskas man ten baisu pasirode, bet kai gimdyt reikejo nebebuvo taip baisu :)
Gimdymo plano akuseres turetu laikytis, bet ne visada viskas buna pagal plana, bet visada reikia visko klausti ir aiskintis. As, pvz., norejau gimdyti baseine, bet jis tuo met buvo uzimtas ir visas mano planas isejo nieko vertas, bet tai del to gi niekas nekaltas.
Nu ir dar netikiu kad ten ta drauge trecia valanda nakties buvo isprasyta namo - gal jinai buvo dar delivery suite, kurioj, aisku, ilgai nelaiko, arba siaip koks nors nesusikalbejimas ivyko.

2008 07 30 09:27

kaip Vija raso, birth plan'o turi buti paisoma, jei viskas eina pagal plana. Bet gi niekas negali pasakyti, koks bus gimdymas, neimanoma nuspeti kaip pasibaigs, kad ir pradzia pati puikiausia.

Vel perskaiciau is naujo sia diskusija:

- apie gimdyma ir nesiojima, kaszkas rase, kad 10.5 men nesiojo. nestumas pradedamas skaiciuoti ne nuo pastojimo/ovuliacijos datos, o nuo paskutiniu menesiniu primos dienos ir UK ir LT, tai 40 sav. ir gaunasi 10 men. tai apytiksliai kai darom nestumo testa bunam nescios jau kokias 5 sav (nors ovuliacija buvo tik pries 2 ar 3 sav. (priklausomai nuo ciklo)).

- echo ir gimdymo datos nustatymas. nera tikslu galiu duoti gyvu pvz. mano paskaiciavimai ir echo paskaiciavimai skiriasi 2 dienom :D . Mano drauges LT paskaiciavimai skyresi 9 d. ji buvo teisi, bet pagal daktarus ji pernesiojo 9 dienas, pagal ja 100% teisybe. kita pakalidino savaite ir t.t.

- nepasitenkinimai ir kariavimai per gimdyma ligoninese. Niekas nezino kaip ir kas bus - ir taskas!. Atvaziuoja moterys (ypac pirmasis gimdymas) nieko nezino, nieko nepatyre, hormoniai siaucia. Besiautedami hormonai neretai iskreipia vaizda. Cia ir LT ir UK. Pasirinkimus ir norus gali sumazinti salygos, kaip, kad Vijai buvo baseinas uzimtas, ne visos ligonines turi vinodas galimybes ir salygas.

- isvada. Geriausia, kuo daugiau apie nestuma suzinoti pries nestuma, apie gimdyma pries gimdyma. Dometis, skaityti, klausti ne bobuciu (nu ju paklausyt kartais reiktu), bet profesionalu, tam ir yra vizitai nestumo metu pas akuserius UK, o LT pas ginius ir akuserius

2008 07 30 14:47

Nu ir dar netikiu kad ten ta drauge trecia valanda nakties buvo isprasyta namo - gal jinai buvo dar delivery suite, kurioj, aisku, ilgai nelaiko, arba siaip koks nors nesusikalbejimas ivyko.[/quote]

ji mano bedrakurse babaika.po gimdymo praejus 6 val ,o tai ir gavosi 3 val ryto,jai ir pasake,kad laikas namo.bet vistiek issikovojo nors iki 7 pasilikti.va tep va.nors neitiketina,bet taip jau pasitaiko.

2008 07 30 15:40

Man buvo pasakyta , kad gimdysiu sausio 1 d.Galvoja, na na, kai visi sves, o as atvarysiu pulvuka susimazint..O lauke dar -25,Tai gerai, kad pagimdziau sausio 2, kai visi jau issiblaive buvo...Pagimdziau salciausia ta ziemos diena..Gerai, kad viskas gerai buvo :D
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 08 12 16:53

viskas yra gerai!zmona pagimde ir manau gavome didesne priezura nei lietuvoje!ka pasakoja kad atseit blogai tai tokios ar tokie gali tik kojines pardavineti turguje su savo pletkais!

2008 08 13 03:40

vitalka rašė:viskas yra gerai!zmona pagimde ir manau gavome didesne priezura nei lietuvoje!ka pasakoja kad atseit blogai tai tokios ar tokie gali tik kojines pardavineti turguje su savo pletkais!

100 % pritariu :)

2008 08 13 07:25

vitalka rašė:viskas yra gerai!zmona pagimde ir manau gavome didesne priezura nei lietuvoje!ka pasakoja kad atseit blogai tai tokios ar tokie gali tik kojines pardavineti turguje su savo pletkais!

Pats pardavinek kojines jei apart saves nieko daugiau nematai.... Saunu, kad jums pasiseke, bet UK yra tokiu ligoniniu, kad Lietuvoje net didziausiam kaime tokiu nerasi....

Arba jei Lietuvoje nieko geresnio nematei, tai sorry, bet cia jau tavo problemos.

Kiekvieno zmogaus patirtis kitokia...

2008 08 13 15:14

teisingai visko visiems pasitaiko!kitaip ir buti negali!!!bet aplamai apie daug ka(su kuo buvo neteke susidurti)girdejau is visu tai kad viskas yra cia blogai!bet kai jau teko susidurti nieko panasaus ka buvau girdejas!del to ir sakau,jei kazkam atsitiko tai nereiskia kad ir kitam taip turi nutikti.ir zmogu nuteikineti tik blogiausiam.nemanau kad taip yra labai jau etiska!!!!!manai kad lietuva super as taip nemau kitaip tai ko cia anglijoje sedeti?del grozio?
Puslapis 34   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   Kitas