Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 1225   1, 2, 3, 4, 5 ... 225    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Nėštumas in UK

2008 09 12 13:53

Sveiki, galvoju gal kas pasidalintu savo gyvenimiska patirtimi cia Londone kaip derino darba su nestumu. :?: Kada pasakete darbdaviui kad laukiates :?:
Paciai man labai ta informacija praverstu nes visai neseniai suzinojau kad laukiuosi gal kokios kaip 4sav zinau tik. Ir gydytojas paskaiciavo kad jau laukiuosi kaip 10sav. Ir kita savaite kelia mane pareigose, kuriuose pasizadejau dar pries du menesius kad butinai dirbsiu bent jau metus (zodinis pasizadejimas) :roll: . O taip Kompanijoje jau dirbu 9-a men. kai vaikelis gims busiu dirbusi kompanijoj apie 16men. Tai galvoju :roll: kaip cia viskas man dabar gausisi, nes vistiek spalio reiks pasisakyt.
Dar vienas rupestis mane vargina :roll: kiek cia laiko duoda motinystes? 6men. ar 1m. Nuo ko priklauso :?: Gal kas jau labai susidure su tokiais klausimas ir galetume pasidalinti savo patirtimi.
Dekui

Debesele :!:

Re: Nestumas in UK

2008 09 17 18:42

debesele rašė:Sveiki, galvoju gal kas pasidalintu savo gyvenimiska patirtimi cia Londone kaip derino darba su nestumu. :?: Kada pasakete darbdaviui kad laukiates :?:
Paciai man labai ta informacija praverstu nes visai neseniai suzinojau kad laukiuosi gal kokios kaip 4sav zinau tik. Ir gydytojas paskaiciavo kad jau laukiuosi kaip 10sav. Ir kita savaite kelia mane pareigose, kuriuose pasizadejau dar pries du menesius kad butinai dirbsiu bent jau metus (zodinis pasizadejimas) :roll: . O taip Kompanijoje jau dirbu 9-a men. kai vaikelis gims busiu dirbusi kompanijoj apie 16men. Tai galvoju :roll: kaip cia viskas man dabar gausisi, nes vistiek spalio reiks pasisakyt.
Dar vienas rupestis mane vargina :roll: kiek cia laiko duoda motinystes? 6men. ar 1m. Nuo ko priklauso :?: Gal kas jau labai susidure su tokiais klausimas ir galetume pasidalinti savo patirtimi.
Dekui

Debesele :!:

sveikinu dar viena mamuka!!!!! ar tevelis labai dziaugiasi?
pasistengsiu padet :wink:
- [bee]kaip derino darba su nestumu[/bee]
labai priklauso nuo taves pacios: kaip jautiesi, ar priklausai kokiai nors rizikos grupei ir koki darba dirbi. UK nestumas ne liga gali dirbti iki paskutines dienos ir iskart sugrizti i darba
[bee]
- Kada pasakete darbdaviui kad laukiates[/bee]
tai pat priklauso nuo taves pacios, ir santykiu su darbdaviu. gali isvis nesakyti, jei nenori - cia tavo asmeninis reikalas. Tik likus 15 sav. ir po to 11 sav. iki gimdymo reiks rastiskai informuoti apie motinystes atostogas, pristatyti nestumo pazyma ir pan. Darbdavio suzinojimas, kad tu nescia negali eiti pries tave
as turejau tureti interviu del nauju pareigu, tai mano akusere, sake, as galiu tyleti ir nieko nesakyti iki kada nriu, bet as pasakiau, pasakiau tik savo menedzeriui, pasakiau anksti (8 sav) o tas gi pagyre visam kolektyvui po menesio :lol:

[bee]kai vaikelis gims busiu dirbusi kompanijoj apie 16men[/bee]
cia gal nuo kiekvienos kompanijo Policies and procedures priklauso, bet pas mus viskas skaiciuojasi ne iki pat gimdymo, o kiek laiko pardirbai iki 11sav iki gimdykmo datos.

[bee] kiek cia laiko duoda motinystes? 6men. ar 1m. Nuo ko priklauso :?: [/bee]motinystes atostogos gali buti skirtingos kiekivienoj kompanijoj, bet pagrinde tai taip:
abu tevai turi teise i tevystes atostogas gimus vaikui. Dirbancios mamos turi teise i 52 sav atostogu nepriklausomai nuo pradirbto laiko. jei dirbai daugiau nei 26 sav. tame paciame tai 39 sav. motinystes atosogu bus apmoketos, po 6 men. mazeja pasalpa.
teveliams pardirbusiems toje pacioje darbovieteje 26 sav ir daugiau taip pat priklauso 2 sav apmokamu tevystes atostogu.

echoskopija patikslins tau data, tu manai 4 sav, gyd skaiciuoja, kad 10 tai gal kokios 7? :wink: pasiskaiciuok supermamoj yra skaiciuokle ir uzsiregistruok babycentre.co.uk kiekviena sav. atsius emailus, kaip vaikas vystosi ir jie dar legaliu patarimu siuncia, kaip ir kada pasakyti darbdaviui ir pan.
Nu, kad tau viskas gerai butu!

2008 09 17 18:43

icibici gal irgi prisiplanavo jau?

2008 09 17 20:24

Dekui Pupa Uoga uz informacija :)
Tetis strikineja is dziaugsmo, kad net lubos kilnojas :wink:
Siandiena buvau pas gydytoja GP irgi dave knygute, kurioje sis bei tas parasyta.
Tik as galvoju, jei noriu vaikuti 52sav. priziureti po gimimo, ar darboviete issaugo darbo vieta, ar tik 39sav.

debesele=)

2008 09 17 21:23

darbo vieta garantuota iki 52 sav. dar as pamirsau pasakyti, kad visai ramia sazine darbe gali neprasitarti iki 12 sav (nes statistiskai didele persileidimo tikimybe tpfu tpfu tpfu touch wood)o po 12 sav. scan'o zinosi gimdymo data, tai gali sakyti. Nu bet jei pykins, busi pavargus, nuotaikos svyruost, tai moteros darbe uzsimins, bet tai nereiskia, kad tu turi pasisakyti :wink:

2008 09 18 07:30

Pupa Uoga rašė:icibici gal irgi prisiplanavo jau?

neeaa dar :roll: :( cia jau kaip dievulis duos :) su pirmu tai septyniu men reikejo. o dabar didelis metu skirtumas tarp nestumu, plius metai, tai gali tekt palaukt ilgiau, kol vaikas pasirinks tinkamiausia proga :)
O kaip tamstos pilvukas auga? :) kaip sveikatos? :)
pavydziu as nestukems :) bet tokiu baltu geru pavydu :)

2008 09 18 12:15

icibici rašė:[quote1b="Pupa Uoga"]icibici gal irgi prisiplanavo jau?

neeaa dar :roll: :( cia jau kaip dievulis duos :) su pirmu tai septyniu men reikejo. o dabar didelis metu skirtumas tarp nestumu, plius metai, tai gali tekt palaukt ilgiau, kol vaikas pasirinks tinkamiausia proga :)
O kaip tamstos pilvukas auga? :) kaip sveikatos? :)
pavydziu as nestukems :) bet tokiu baltu geru pavydu :)[/quote1b]

tai tavo kunas beveik kaip negimdziusios, daug laiko prabego. O as tai tikiu, kad vaikai ateina, tada, kada reikia, kaip toj dainoj "...gimiau nei per anksti, nei per velai.." :lol: del pacios metu tai nemanau, kad reiktu nerimauti, mes irgi nebe pirmos jaunystes :roll:
o mano pilvas auga ir auga, jauciu judesius labai juokas ima, kai pilvas banguoja :lol:
nepavydek besilaukianciom, gi ne visom nestumas toks lengvas :wink:
tai laukiam prisijungiancios i pilvu kuba :lol:

2008 09 18 12:22

debesele pas jus tai labai daug permainu gyvenime, santuoka, vaikelis pakeliui, paaukstinimas darbe... gera? Dziaugiuosi uz jus!
pardon uz smalsuma ar vaikelio tevelis lietuvis?

2008 09 18 14:34

Esamos ir buvusios nestukes prasom pasidalinti informacija apie apsilankyma pas stomotologa nestumo metu.Mane labiausiai domina tai, ar taisant dantukus suleidzia nuskausminamuju nestumo metu.Reiketu nueiti pasitikrinti, bet bijau, jei ras skylute ir pasakys, kad negali nuskausminti.Dar nuo tarybiniu laiku, kai tasydavo be nuskausminamuju, baimes jausmas islikes :D Aciu!

2008 09 18 21:23

Vaidike rašė:Esamos ir buvusios nestukes prasom pasidalinti informacija apie apsilankyma pas stomotologa nestumo metu.Mane labiausiai domina tai, ar taisant dantukus suleidzia nuskausminamuju nestumo metu.Reiketu nueiti pasitikrinti, bet bijau, jei ras skylute ir pasakys, kad negali nuskausminti.Dar nuo tarybiniu laiku, kai tasydavo be nuskausminamuju, baimes jausmas islikes :D Aciu!

ar vaistu duoda nezinau, nereikejo, manu, kad vis vien kokiu nuskausminamuju duotu jei nerva tvarkytu :wink: gal nesviecia tada? - nezinau tikrai nieko.
Nu vis vien dantis tikrintis tai reikia! Gi jei skylute ir reiks arklines dozes nuskausminamuju, tai palauksi iki po nestumo gi tik 9 men nestumas :lol:
zinau tik tiek, kad besilaukiancios turi teise i nemoka gydyma, receptus ir stomatologus, vitaminus. Nuo kazkurio menesio aukusere israso "kortele"
Puslapis 1225   1, 2, 3, 4, 5 ... 225    Kitas