Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 2225   1, 2, 3, 4, 5 ... 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 09 18 21:57

Kortele nemokamam gydymui man dave per pirma apsilankyma.Tiesa, ten reikejo issiusti toki popiereli ir tik po to atsiunte ta kortele.Kad nesviecia, tai as tikrai zinau, o va apie nuskausminima tai taip niekas ir nezino.Dideliu problemu tai tikrai nera, bent jau as nejauciu, o jei ka tai jau viduriukas ir tikrai palauksiu :D O tai jau dantistas skambino ir kviete apsilankyti, mat antra puse neseniai buvo ir pasidalino dziugiomis naujienomis :D

2008 09 19 04:09

Vaidike rašė: O tai jau dantistas skambino ir kviete apsilankyti, mat antra puse neseniai buvo ir pasidalino dziugiomis naujienomis :D

tai kiek laiko tavo dziugiom naujienom :D :D

2008 09 19 07:22

Vaidike rašė:Esamos ir buvusios nestukes prasom pasidalinti informacija apie apsilankyma pas stomotologa nestumo metu.Mane labiausiai domina tai, ar taisant dantukus suleidzia nuskausminamuju nestumo metu.Reiketu nueiti pasitikrinti, bet bijau, jei ras skylute ir pasakys, kad negali nuskausminti.Dar nuo tarybiniu laiku, kai tasydavo be nuskausminamuju, baimes jausmas islikes :D Aciu!

pries pora matu buvau pas dantista kai laukiausi,tai leido vaistus.bet lyg tycia ta diena buvo labai karsta,dantis taise paguldes kedej,o pilvas didziulis jau buvo,tai kai pasidare man bloga,tai dantistas buvo issigandes,kiso kazkokius vaistus po nosim.nes tikriausiai nuskausminamieji buvo per stiprus,o as turiu probnlemu su sirdim.dabar tai jis zino,kad man negalima leisti tu vaistu pilnos dozes ir visa laika klausia ar dar ne bloga.tai va tiek.bet juk ne visos tokios lepios kaip as :lol: .sekmes!

2008 09 19 10:40

Pupa Uoga rašė:[quote5a="Vaidike"] O tai jau dantistas skambino ir kviete apsilankyti, mat antra puse neseniai buvo ir pasidalino dziugiomis naujienomis :D

tai kiek laiko tavo dziugiom naujienom :D :D[/quote5a]
Kita savaite lygiai viduriukas bus ir keliausim ultragarso darytis :lol: Laukiu nesulaukiu, nes per pirma ultragarsa taip fainai is visu pusiu pasirode.Vartesi ir sukinejosi kaip vijurkas :D

2008 09 19 10:43

S2 rašė:[quote76="Vaidike"]Esamos ir buvusios nestukes prasom pasidalinti informacija apie apsilankyma pas stomotologa nestumo metu.Mane labiausiai domina tai, ar taisant dantukus suleidzia nuskausminamuju nestumo metu.Reiketu nueiti pasitikrinti, bet bijau, jei ras skylute ir pasakys, kad negali nuskausminti.Dar nuo tarybiniu laiku, kai tasydavo be nuskausminamuju, baimes jausmas islikes :D Aciu!

pries pora matu buvau pas dantista kai laukiausi,tai leido vaistus.bet lyg tycia ta diena buvo labai karsta,dantis taise paguldes kedej,o pilvas didziulis jau buvo,tai kai pasidare man bloga,tai dantistas buvo issigandes,kiso kazkokius vaistus po nosim.nes tikriausiai nuskausminamieji buvo per stiprus,o as turiu probnlemu su sirdim.dabar tai jis zino,kad man negalima leisti tu vaistu pilnos dozes ir visa laika klausia ar dar ne bloga.tai va tiek.bet juk ne visos tokios lepios kaip as :lol: .sekmes![/quote76]
Na ir as prie tu lepesniu.Lt viena karta rado mazute skylute ir dantistas buvo pasiryzes greitai ir be nuskausminamuju sutaisyti, tai kai asaros is akiu upeliais pasipyle, staigiai suleido :D

2008 09 19 11:19

Vaidike rašė:
Kita savaite lygiai viduriukas bus ir keliausim ultragarso darytis :lol: Laukiu nesulaukiu, nes per pirma ultragarsa taip fainai is visu pusiu pasirode.Vartesi ir sukinejosi kaip vijurkas :D

tai tu nuo manes 4sav atsilieki :wink:
faina, man echoskopija irgi patinka, bet antra karta kai dare tai medike nelabai kalbi buvo, labai susikaupusi viska skaiciavo ir rase, mazai rode leliu :( tai as daugiau i vyro veida ziurejau ir juokiausi is jo reakciju :roll:
Ar noresit suzinot ko laukiates? o gal jau zinot?
Mum negalejo pasakyti :twisted:
jei lelius vartosi tai gerai. Ar jau jauti judesiusi?

2008 09 19 11:24

Vaidike rašė:[quoteff="S2"] as turiu probnlemu su sirdim.dabar tai jis zino,kad man negalima leisti tu vaistu pilnos dozes ir visa laika klausia ar dar ne bloga.tai va tiek.bet juk ne visos tokios lepios kaip as :lol: .sekmes!

Na ir as prie tu lepesniu.Lt viena karta rado mazute skylute ir dantistas buvo pasiryzes greitai ir be nuskausminamuju sutaisyti, tai kai asaros is akiu upeliais pasipyle, staigiai suleido :D[/quoteff]

as tai nelepi, bet labai jautri, tai man visur dvigubu doziu reikia, nes sokineju po to 2 dienu atsipagirioti po nuskausminamuju :twisted: dabar tai jauciu dar jautresne, tai gerai, kad nieko neprireike.
taigi per apsilankyma pirmiausia patikrina, suraso, kas negerai ir tik po to laika skiria gydymui, tai gali uzsiprasyti, kad po gimdymo, nevers gi su sautuvu :roll:

2008 09 19 12:15

Pupa Uoga rašė:[quote4a="Vaidike"]

tai tu nuo manes 4sav atsilieki :wink:
faina, man echoskopija irgi patinka, bet antra karta kai dare tai medike nelabai kalbi buvo, labai susikaupusi viska skaiciavo ir rase, mazai rode leliu :( tai as daugiau i vyro veida ziurejau ir juokiausi is jo reakciju :roll:
Ar noresit suzinot ko laukiates? o gal jau zinot?
Mum negalejo pasakyti :twisted:
jei lelius vartosi tai gerai. Ar jau jauti judesiusi?[/quote4a]
Tai jus pirmi susitiksit su savo leliuku :D Saunu.Musu leliaus numatoma gimimo data sutampa su tetuko gimtadieniu.Tai butu dovana.Bet, kad tos datos dazniausiai pasikeicia :lol:
Mes tai labai norim suzinoti lyti, bet ko labai nori, to daznai negauni.Bent jau man taip dazniausiai buna.Na, bet tikiuosi, kad leliukas bus gerutis ir parodys, ka ten tarp kojyciu turi :D
Konkreciu judesiu dar nejauciu, bet toks kazkoks keistas jausmas jau yra.Nezinau net kaip apibudinti.Vyrui bandziau nupasakoti, tai pareiske, kad tikriausiai vidurius pucia :lol: Mano sesei, tai drugeliai po pilva skraide :D , o man tai nepanasu i toki grazu apibudinima:lol:
O kada tu pradejai jausti judesiukus?

2008 09 19 12:17

Pupa Uoga rašė:[quote53="Vaidike"][quote53="S2"] as turiu probnlemu su sirdim.dabar tai jis zino,kad man negalima leisti tu vaistu pilnos dozes ir visa laika klausia ar dar ne bloga.tai va tiek.bet juk ne visos tokios lepios kaip as :lol: .sekmes!

Na ir as prie tu lepesniu.Lt viena karta rado mazute skylute ir dantistas buvo pasiryzes greitai ir be nuskausminamuju sutaisyti, tai kai asaros is akiu upeliais pasipyle, staigiai suleido :D[/quote53]

as tai nelepi, bet labai jautri, tai man visur dvigubu doziu reikia, nes sokineju po to 2 dienu atsipagirioti po nuskausminamuju :twisted: dabar tai jauciu dar jautresne, tai gerai, kad nieko neprireike.
taigi per apsilankyma pirmiausia patikrina, suraso, kas negerai ir tik po to laika skiria gydymui, tai gali uzsiprasyti, kad po gimdymo, nevers gi su sautuvu :roll:[/quote53]
Tai as taip ir darysiu.Tuolab, kad ne tiek daug ir liko laukti :D

2008 09 19 13:34

O kada tu pradejai jausti judesiukus?

As tai laukiausi 17 sav.pradejau jaust.O paskui vis stipriau ir stipriau.Spardydavo taip, kaip futboliste, ypac nakti..
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
Puslapis 2225   1, 2, 3, 4, 5 ... 225    Ankstesnis   Kitas