Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 3225   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 09 20 08:13

pirma karta pajauciau 14 sav pabaigoj, po to ramu buvo iki 17 sav. nuolat ir stipriai spurdet pradejo nuo 19 sav.

2008 09 20 10:12

sveikos visos... nu ir as cia bandziau prisigaudyt visokios informacijos...
ogi suzinojau visai netiketai del nemokamu stomotologu paslaugu.
Tam kad ja gauti reikia registruotis pas stomotologus, kurie yra dalis NHS. tada uzsirasyti for "check up" - apziurai, kas kainuoja apie 15 svaru. tada jau skaitosi turi "record" cia ir kai laukiesi - jie teikia gydyma nemokamai. bet nestumo metu nedaro x-ray - nesviecia. gali suleisti nuskausminamuju.
Nu man sis variantas netinka, nes mes planavom nestuma tai birzeli men. nulekiau pas dantistus ir susitvarkiau dantis, nes girdejau kad nors kiek igede - labai bukle pablogeja per nestuma. Ir labai bijojau, kad gali reiketi antibiotikus gert, jei butu prireikia nerva traukt, bet apsiejom :)
Jei kas ka planuojat galite pasinaudoti nemokama paslauga cia anglijoje.
Taip pat besilaukiancioms, kai gausite kortele is gydytojo visi vaistai nemokami nestumo metu ir po nestumo. Tik nepamenu kiek menesiu po nestumo :roll:

O cia yra kas butu tik uzbaigineje I-a trimestra nestumo. O taip ziuriu kad visos mane seniai pralenkusios, nu bet yra kam patart man su "maziuku". Vyro sesuo man sako, kadangi manes visai netraukia prie rugstumo - mergaite bus=) idomu kokiu dar prietaru yra :roll: :?:

O ar jus galite gerti vandeni - cia man tai problema? Nei vandes nei sulciu negaliu gert tik piena=(

debesele :wink:

2008 09 20 10:54

Pupa Uoga rašė:pirma karta pajauciau 14 sav pabaigoj, po to ramu buvo iki 17 sav. nuolat ir stipriai spurdet pradejo nuo 19 sav.

Kaip jum visom anksti pasijaute.Gerai, kad man 16 sav. sirdute klause per apziura, o tai jau pradeciau nerimauti, kad nejauciu stipriu judesiuku.Nors skaiciau, kad pirma karta besilaukianciom gali net tik 22 sav. pasijausti.Tai as matyt prie tu velesniu :D

2008 09 20 10:57

To debesele:
O kodel tu negali gerti nei vandens, nei sulciu?As tai pirma karta toki dalyka girdziu.Geriu viska, o maziausiai tai piena, nes jau labai nemegstu as jo nuo vaikystes :D
Siaip tai manes ant rugstumo irgi netrauke ir netraukia :lol:

2008 09 20 12:54

nemokami receptai iki kol vaikui sueis 4m.

prietaru nezinau, gal ir gerai :roll:

Pradzioj sulciu ir as nenorejau, ypac visokiu citrusiniu vaisiu, feeee... dabar tai tvarkoj, bet kad didelio noro nera
as labai valgau (pradzioj net naktim keldavausi) vaisius, viena galiu visa arbuza suvalgyt per karta 8)
negaliu ziuret i sokolada, penisko ir siaip nebuvau megeja, juodas ir baltas budavo - duona kasdienine, dabar tai visai neskanu :roll: nu balto kartais dar galiu suvalgyt, o kitokio tai fui...

man dar lietuvisku patiekalu uzsinori dazniau, tai nezinau ar cia nostalgija ar nestumas

vyro sesuo suri kilogramais ryja.

norejau besilaukianciu paklausti, kaip kalbinsit vaikus? kokia kalba?, ar suplanavot kas vaikus ziures kai reiks i darba eit?

2008 09 20 13:27

As taip pat vaisius kilogramais valgau.Visus.Arbuzas taip pat vienas is megstamiausiu.As kazkaip tai maziau mesos ir zuvies pradeju valgyti.Nera didelio noro.Ir dar pradingo trauka saltibarsciams, nors seniau galedavau vos ne kiekviena diena valgyti.
Ir as jau pradejau mastyti kaip su leliuko kalba bus.Aplinkoje yra trys kalbos: lietuviu, anglu ir dar rusu per tv, tai net neisivaizduoju.Kalbet tai vistiek kalbam ir kalbesim lietuviskai.O va visokios knygutes, lopsines (zaisliukuose) ir t.t. bus angliskai.Na bus matyti.
Man tai nereikia sukti galvos del aukliu ir panasiu dalyku, bent tas rupestis atpuola.Pati auginsiu, nes dirbu namuose.Tik va kaip reikes viska suspeti, tai cia jau kitas reikalas :lol:

2008 09 20 17:39

nu negaliu - nes sleikstuli kelia, tai bandau bent kas antra diena po vandens stikline isgert. Sulciu nebent naturaliu, ka tik isspaustu, o is koncentrato, tai ne paziuret negaliu. va siandiena taip skaniai valgiau plonai pjaustyta zalia sudyta mesa... kad ne nezinau kaip paaiskinti.
Pienas gal man tinka nes rugstuma musa zemyn...

Jo kalba sudetingas dalykas, kai pagalvoji, kad jam reikes eiti i angliska mokykla ir t.t. tai galvoju seimoje lietuviskai bendrausime, o TV pas mus tik angliska, knygos tikriausiai irgi angliskas labiau nei lietuviskas skaitysime=(

O del aukles vaikui, kai eisiu i darba - labai sudetingas dalykas, nes nebus kam palikt. tai bent siuo metu galvoju reikes au-pair programa pasikliaut ir aukle samdyt. Nu paziuresim gal koki kitoki sprendima priimsime... laikas parodys. Uosviene noretu augint, bet daba ja veztis is lietuvos ir dar gyvent po tuo paciu stogu, kazkaip gal nelabai gundausi sia mintimi...

debesele=)

2008 09 20 19:44

Nestukem zalios mesos valgyti negalima.Nors ir sudyta, bet as tai taip nerizikuociau :shock:

2008 09 20 21:42

Pupa Uoga rašė:

norejau besilaukianciu paklausti, kaip kalbinsit vaikus? kokia kalba?, ar suplanavot kas vaikus ziures kai reiks i darba eit?

Vat cia man irgi siokia tokia problema del kalbos - kai esam abu su vyru, kalbam su mazyle angliskai, kai as viena - lietuviskai, bet kazkokia makalyne iseina, o dar yra ir trecia vyro kalba, tai nezinau, kaip cia teisingai viska padaryt :roll: Nors skaiciau, kad daugiakalbese seimose vaikai labai lengvai ismoksta daugiau nei viena kalba. Pamatysim, kaip bus :) Pupa Uoga, o ka jus del kalbos planuojat?
O i darba planuoju bent jau iki triju metu neit, paskui reiks kazka galvot.

2008 09 20 22:48

mano mazei greit bus 2 metukai,tai jau pradeda pirmus zodelius tarti lietuviskai.gal but klystu,bet mokinam tik lietuviskai,nes esu tos nuomones,kad jei mokinsi 2 ir daugiau kalbu-veliau predes kalbeti.pazystama cia gyvena apie 20 metu,dukras pasigimde cia.ir ka pasakysi-jei dukroms liepia namie kalbeti lietuviskai,tai joms basme didziausia.sunus anglu kalba ismoko per 3 men,tikiuosi ir su maze nebus bedu.o as nenoreciau,kad mano vaikai kratytusi lietuviu kalbos.
Puslapis 3225   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 225    Ankstesnis   Kitas