Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 221225   1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2011 03 13 14:05

aciu ir as taip darau, kada jum susitvarke atpilinejimai?

2011 03 14 16:20

Pupa Uoga rašė:aciu ir as taip darau, kada jum susitvarke atpilinejimai?

Na net nzn, ji man atpylinejo iki kokiu 5-6men. Kai pradejau duoti kosytes tada ir nustojo, o taip tai visa laika atpildavo ir dabar dar buna jei labai godziai buteliuka traukia :)

Kaip tavo mazyle?

Jei kokiu klausimu dar bus geriau man i facebooka rasyk as greiciau atsakysiu nes as cia retai bunu, o facebooke visada pasitikrinu ;)

2011 03 15 11:31

sveikos merginos :)
pupa mano mazis irgi springsta tai as taip darau kai pradeda valgyt ir jau matau kad springsta patraukiu jo galvyte nuo papulio ir truputi leidziu tam pieneliui nubegt tiesiog kruti uzdengiu su merliuku sekundems kelioms o po to vel valgom .man tai geriausias budas.o atpylineja ir maniskis.is pradziu labai daug dabar maziau.ypac po ilgesnio miegelio matyt kai alkanas daug to pieneuko traukia ir prisigaudo oro .kartais kai pasisotina siek tiek as ji pakeliu atsirugt o paskui vel davalgom ko truksta ir nebuna dazniausiai tada atpilinejimu.va taip mes darom
gal merginos facebooke reiktu mums kokia grupe susikurt?mamyciu?o tai ziuriu tai isvis viskas uzmire? :wink:

2011 03 15 13:24

relaba rašė:sveikos merginos :)
pupa mano mazis irgi springsta tai as taip darau kai pradeda valgyt ir jau matau kad springsta patraukiu jo galvyte nuo papulio ir truputi leidziu tam pieneliui nubegt tiesiog kruti uzdengiu su merliuku sekundems kelioms o po to vel valgom .man tai geriausias budas.o atpylineja ir maniskis.is pradziu labai daug dabar maziau.ypac po ilgesnio miegelio matyt kai alkanas daug to pieneuko traukia ir prisigaudo oro .kartais kai pasisotina siek tiek as ji pakeliu atsirugt o paskui vel davalgom ko truksta ir nebuna dazniausiai tada atpilinejimu.va taip mes darom
gal merginos facebooke reiktu mums kokia grupe susikurt?mamyciu?o tai ziuriu tai isvis viskas uzmire? :wink:

as uz :)

2011 03 16 07:56

A&J rašė:as uz :)

Ir as uz :)

2011 03 16 09:32

Agnieshka rašė:[quote43="A&J"]as uz :)

Ir as uz :)[/quote43]nu ir as uz, bet kaip jau Agnieshka pamate, kad as labai retai i FB uzsuku :oops:

2011 03 16 09:34

aciu mamaytes uz patarimus, vakar naujas neatpilimo strategijas bandziau 8)
cia tikriausiai pavasaris veikia, kad visos issilakste :D o kur naujos nestukes????
Agnieshka kaip jums smagu, mama salia :D

2011 03 16 13:19

o neštuku nereik? :roll:
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 03 16 23:20

Fungas rašė:o neštuku nereik? :roll:

ooo negi jau??>??? :shock: :shock: :shock:

as tai mergynos sorry, dingus tiek, kad sapnuoju lova jau ir ramia nakti... mums dantukai dygsta :)) tai vaikas, skalbimas, maistas, vaikas. O dukriukas tai tik ant ranku... diena miega budejimo rezime po kelias minutes. Vyras dirba, tai kaip ir ner to laiko ilyst....

2011 03 17 15:14

O musu nuotykiai tokie: sia sav tris dienas ejom pas childminder'e po dvi val per diena. Pirma diena tai verke visa laika su mazom pertraukelem, kitas dienas biskiuka geriau, kai mane pamato tai verkia, barasi, nesupranta turbut ka cia ta mama isdarineja ir kur ji prapuola :)
Kita sav eisim visa savaite po 4 val, o tada jau man i darba :(
Kazkokiu budu nebemiegam savo lovyteje tik pas mama ant ranku ir mamos didelej lovoj, bet irgi tik tuo atveju jei mama arba tetis salia... Tai dabar bandom priprasti is naujo prie savo lovytes, kol kas sekasi ne kaip. Gal kas kokiu patarimu sia tema turit?
Beje facebook'e yra grupe: anglijos mamytes, visai pamirsus buvau :oops: :oops: Tai mamytes ir teveliai prasom jungtis ;)
Puslapis 221225   1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225    Ankstesnis   Kitas