Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 223225   1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2011 04 07 07:11

Ei, as tiek laiko cia nebuvau, galvojau bus prirasyta, skaityt nespesiu, o cia nieko... Kur visi prapuole?

Musu nuotykiai: as jau antra sav einu i darba ir super! Gerai, kad smegenai visai nesusisuko ir nemeciau as jo :) Mazei pas aukle patinka, ji vakar man mojavo ate iseinant ir namo nebenori eit, smagu ten vaiku yra, zaislu nematytu kruvos :)
Tik po pirmos sav buvom abi biskiuka apsirge... Bet db jau normaliai atrodo.
Pupa Uoga, kaip tu laikaisi? A&J, kas pas jus vyksta... Na, kurgi visi prapuole? Buvo juk cia dar ir visai nauju mamyciu pasirode?

2011 04 07 21:31

liuks agnieska.sveikinu kad mazyle tavo toki saunuole :D ne kaip mano verksniukas :D nors ir mano dabar su dziaugsmu i darzeli jau eina bet vos ne pus emetu pratinomes. :roll: kaimietis buvo tesius reikia pripazinti :D

2011 04 11 13:06

relaba rašė: kaimietis buvo tesius reikia pripazinti :D

Tikrai taip :)
Tikrai supanikavus buvau visai be reikalo... Kol kas tai lb dziaugiuosi, kad gryzau i darba, bet zesim kaip bus, nes is tikro finansiskai tai visai neapsimoka, nes daugiau nei puse atlyginimo atiduodu childminderei :)

2011 04 12 00:19

sveikutes mamkos

tikrai kazkur visos prapuole (matyt geri orai isbaide visus...)
mes tai irgi tu geru oru vergai...

Na o mazyle... jau nebe tokia ir mazyle, net keista kaip ji pas mane pilviukyje ir tilpt galejo :D Augam bais greit, dziaugiames kiekviena akimirka kol dar prasosi ant rankyciu taip graziai graziai istempdama lupytes ir rankas isskesdama :D nieko zavesnio nera ir kaip skaniai bando buciukus jau duoti!
labai labai nemegsta rengtis, bet kai apsirengia labai nori i veidrodeli paziuret ir pakrykstaut, o tada jau pozuoja... Fotografuotis turbut megiamiausias uzsiemimas... pozos buna nemirtingos, o i objektyva ziuri tai kai gimus tam butu :D
Sedim jau puikiausiai, kedutej neprisegus palikti jau senokai pavojinga tapo... nes jau moka isslipti... tiksliau isstumti uzpakaliuka. Nori labai labai stovet, tik prigauna rankas ir strykt ant koju, o muzikai uzgrojus - soka (taip juokinga uzpakaliuka kraipo)...
Jau kelios savaites kaip dainuojam... mama jai, ji mamai is paskos, visi aplinkui krenta is juoko :D
Ai ir jau kelios dienos kaip ismoko bartis! antakius suraukia ir kad suriks - tokiu storu balsu, tai visi tik ir skuba ziuret kas jai negerai.

na aisku, tetis gerai, broliukas gerai kai nori ji, o mama - visu geriausiai!
kai verkia, tik pas mama aprimsta, miegelio nori tik pas mama, ir isvis geriausia butu kad mama nuo ranku nieeeekada ir nepadetu. Uztai paglosto mama labai daznai ir taip selniai stengiasi neuzgauti, ir buciuoja daznai :D o juokiasi ir kalbina tai visada :)
Na vnz, musu mazyle auga laaabai greitai ir puikiai!

Ryt eisim svertis ir matuotis, nes visi sako kad ugtelejo mergina smarkiai, tai bus matyt mums.

P.S. skiepuka paskutini pernesem sunkiau... ir temperaturos apturejom...
O dantukai taip dar ir neisdygo, nors kas kelios dienos vis sutinsta, sutinsta ir vel atleidzia. Tai tiek.
Ai, o geriausias paveiksliukas - telikas... geriausias zaislas - kompas, net dreba kaip nori mygtukus spausti :)

tai tiek apie mus. kaip jus merginos lialkas auginat?
kazkodel nauju mamyciu busimu isvis nesimato... :)

2011 04 12 08:56

A&J, tikrai tu teisi - jau taip greitai tie vaikiukai auga. As irgi vis pasiziuriu i saviske ir galvoju, negi pries metus sitas angeliukas dar pas mane pilvelyje gyveno?

Pas mus jau 7 dantys ir visa burnyte istinus, nes dar lenda, bet niekaip neislenda.

Keista kaip tokie mazi zmogiukai jau turi savo charakteri :) Musu mergyte moka labai pasibart ir pareguliuot: pastoviai pirsteliu rodo kur ji nori eit ir ka paliest :) Ant kates sako: ka :) Teti vadina - tete, o mama, tai mama :) Buvo kazkaip pamirsus zodi 'mama' , bet dabar vel atsirado sitas zodelis jos zodyne. Patinka jai su kitais vaikuciais labai bendrauti ir net krykstauja kai pamato suni kur nors :)

Mes jau pirkom didesne masinine kedute, nes mazytej nebetelpam :) Vezime visai nenori sedt, nori pati eit, tik dar nesigauna :)

2011 04 13 07:50

sveikos, as paskaitydavau, bet nelabai buvo ka :roll:
saunuole Agnieshka, gera eit i darba - pasikeitimas ir atokvepis, as jau dabar noriu 8) nusibodo vien tik baby talk.
relaba - gerai gerai vaikam darzely, tarp benraamziu pabuti
AJ nu tu kaip visada fainai aprasai.
pas mumi tai atpylinejimai gerokai apsiramino, arba atidirbom technika, kaip sumazinti, sypsosi, snekina rankom kojom makaluojasi, ypac jei jau kas nepatinka. nelabai megsta buti ant ranku, bet kad dar vis atpila tai puse dienos vis vien ant ranku prabuna. sianakt jau antra karta ismiegojo visa nakti :D tikekimes kad ir toliau taip. dickis tai kai lauke grazu tai ant savo pasipirtuko po soda varineja - daugiau nieko nereikia :lol: ir pavalgyt pamirstu, o jei galetu ta paspirtuka tai ir i lova pasiimtu.

2011 07 29 15:12

Sveiki visi,

Norejau paklausti ar kas vedade vaikucius pas childminder. Kokios jusu nuomones ir ka apie tai galvojate. Galvoju saviski dvieju metu nuo rugsejo leisti.
Dekui labai visiems kas atsiliepsite

2011 08 16 08:50

Becktono mamytes, kurioje ligonineje gimdete?

2011 09 08 12:20

Sveikos, esu naujoke tad jei ne ten parasiau tai atsiprasau. turiu klausima... nezinau ka daryti. esu anglijoj virs menesio.. nedirbau dar, tik pradesiu tvarkytis del insurenso. mano draugas cia jau apie 6metus dirba.
senai svajoju apie vaikeli.. lietuvoj,kadangi nebedirbu zinau kad negausiu jokios pasalpos, nors pries tai dirbau ilga laika.. kadangi as nedirbu tai suprantu kad ir uk negausiu, bet pamaniau kadangi mano antra puse senai dirba tai jis gal gauti cia pasalpa?? uz vaika?? gal kas esate su tuo susidure ir galite patarti?? dekoju uz atsakyma.

2011 09 08 21:51

rasute rašė:Sveikos, esu naujoke tad jei ne ten parasiau tai atsiprasau. turiu klausima... nezinau ka daryti. esu anglijoj virs menesio.. nedirbau dar, tik pradesiu tvarkytis del insurenso. mano draugas cia jau apie 6metus dirba.
senai svajoju apie vaikeli.. lietuvoj,kadangi nebedirbu zinau kad negausiu jokios pasalpos, nors pries tai dirbau ilga laika.. kadangi as nedirbu tai suprantu kad ir uk negausiu, bet pamaniau kadangi mano antra puse senai dirba tai jis gal gauti cia pasalpa?? uz vaika?? gal kas esate su tuo susidure ir galite patarti?? dekoju uz atsakyma.

na del pasalpeliu tikrai ne toj temoj, bet as atsakysiu, o paskui pasiziuresite pasalpu skiltyje, ten buvo bais placiai su nuorodomis aiskinta...

Jei jus spesite isdirbti iki dekreto 26 savaites, tada jus gausite ir dekreta! kad gauti CHB (chid benefitus), WTC ir CHTC (Working tax credit ir child tax credit) tai galima ir vyro vardu tvarkytis.

o jei neplanuojate dirbti, bet planuojate nestuma, tada bandykite nors self-employer susitvarkyti (nebutina i jokias firmas eiti, viska galima online pasidaryt), tik tokiu atveju, nepamirskite, kad privalu vesti zurnaliuka (dienos iplauku ir simple buhalterija...) viskas tame paciame puslapyje paaiskinta...
http://www.hmrc.gov.uk/sa/rec-keep-self-emp.htm
Puslapis 223225   1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225    Ankstesnis   Kitas