Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 224225   1 ... 221, 222, 223, 224, 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2011 09 09 10:40

aciu uz atsakyma.. reik ieskotis toliau, skaitytis ir gal suprasiu kas ir kaip:)

...

2011 10 16 11:54

Labukas visoms/visiems. Esu naujokė. Visom prasmėm naujokė.. :) Gal yra kas nors iš Milton Keynes, labai smagu butu gauti informacijos apie Milton'o gydymo įstagas.

nestumas ir gimdymas UK

2012 01 12 14:23

Sveikos likimo drauges,

Labai tikiuosi Jusu nuosirdziu atsakymu.
Suplanavome vaziuoti i Anglija ir netyciukas pasibelde :) kokia ten tvarka, as i Londona planuoju vaziuoti paskui vyra kai leliui pilvelyje bus 3 men., bet net nenutuokiu kur ten lankytis pas gydytoja, kaip ji pasirinkti, kur gimdyti reikia? Kokia ten tvarka, jei tarkim super duper nemoki kalbos? Ar ten gera prieziura, jei mano pirmas nestumas buvo siek tiek komplikuotas, jei ten vesciausi savo ligos istorija, kaip taip? Oi, padekite, nes dar nestumo pradzia, o tiek nervuku, o dar turim leliu, bus pametinukai :) Vyras gavo gera darbo pasiulyma tai nenorime prarasti, o LT nenoriu viena pasilikti, baisu vienai butu gimdyti. Taip supratau, jei ten neisidarbinus tai pagimdziusi ten leliu negausiu jokiu pasalpu?
Tik nesmerkite, kad planavote vaziuoti ir pastojai, turbut toks likimas, nes neplanavome ir per stebukla pastojau.

Lauksiu Jusu komentaru ;)

2012 01 12 14:44

as ne is londono,bet reiktu registruotis artimiausiam health centre,tavo nestuma priziures midwife t.y. akusere.kartas nuo karto patikrins gydytojas.kai ateisi midwife uzduos daug visokiu klausimu.del kalbos tai jie verteju neturi,bet budavo telefonu vertejas,tik dabar labai taupo tai gali ir nebebut.jei nedirbsi motinystes pasalpos negausi,be to reikia cia isbut 3 men kad isvis kokia pasalpa gautum.facebooke yra londono mamyciu grupe

Apie misinukus

2012 01 27 14:26

Sveikos mamytes,
Norejau paklausti jusu patarimo.
Esu naujai iskepta mamyte,todel susiduriu su siokiais sunkumais.
Mano mazyliui eina jau antras menesiukas ir mes geriam APTAMIL misinuka,jis lyg ir tinka,taciau maziukas labai jau atpylineja.Zinau,kad tai kaip ir normalu,taciau pavalges jis buna labai nerams,tarsi jam skaudetu skranduka,bandau ji atruginti,taciau jam sunkiai sekasi,o kartais isvis neatsirugsta.Jam palengveja tik tuomet kai atpila.Lankemes pas gydytojus,ir jie pripazino,kad jam yra refliukas,israse Gaviscon milteliu.
Maziukui svoris auga gerai,taciau man idomu ar nera cia UK spec misinuku atpylinejantiems vaikams.LT tai yra APTAMIL AR,cia deja tokio nera.Yra tik misinukai skirti vaikams,kuriuos kamuoja diegliukai.
Zinau,kad kiekvienas vaikas yra kitoks ir kas tinka vienam nebutinai tiks kitam,bet galbut yra cia tokiu,kurios susidure su panasia beda ir zino ka patarti.
Labai aciu is anksto ;)

2012 01 31 15:49

sveika violetux82, man tuvo lygiai tokia pati situacija, tik mum buvo tris menesiukai. ejau pas daktarus, verkiau ko tik nedariau, bet niekas nepadejo. tada pabandziau keist misinukus. kai pakeiciu visa savaite viskas gerai po savaites vel tas pats, tada vel kita misinuka duodavau ir taip iki 4 menesiu kol pradejau primaitint ir tada visos bedos isgaravo

2012 03 12 01:51

Vaidike rašė:Esamos ir buvusios nestukes prasom pasidalinti informacija apie apsilankyma pas stomotologa nestumo metu.Mane labiausiai domina tai, ar taisant dantukus suleidzia nuskausminamuju nestumo metu.Reiketu nueiti pasitikrinti, bet bijau, jei ras skylute ir pasakys, kad negali nuskausminti.Dar nuo tarybiniu laiku, kai tasydavo be nuskausminamuju, baimes jausmas islikes :D Aciu!

MAN LEIDO 3 UKOLUS.

Mamytes gelbekit:)

2012 04 06 10:21

Sveikos visos esamos ir busimos mamytes:)
Gal biski ne i tema cia rasau, bet kitur neradau informacijos,
sakykit prasau, kaio cia yra ligonineje su gymdymu. Ka reiktu imtis su savim, nes esu girdejus,kad daug ka duoda, tai nesinori pilnu tasiu prisikraut, kaip isvis ten viskas vyksta? laiko ligonineje?
Mums jau 35 savaiteles:) tai kaip ir laikas ruostis po trupuciuka, o esu nezinioj kaip cia kas toj Anglijoj vyksta:)
Labai lauksiu Jusu atsakymu!!! Dekui!
Visus su Artejanciom Velykom:)

2012 04 06 12:55

na as gyvenu skotijoj bet turbut nelabai aks ir skiriasi ligoninej.kai pirma gimdziau vaziavau su pilnu didziuliu lagaminu kai antra tai ir to maziuko kur i rankini uzteko :) ir tai ne pilna sbuvo.as turejau viska savo nuo pamperiu iki savo chalato.bet manau jei ko butu reikeje tikrai buciau gavus.bet savo naudot maloniau.pabandysiu pavardint ka buvau isidejus:higienos reikmenys,pora pizamu su atviru kaklu kad mazyli butu patogu maitint.o pora dejaus del to kad turet pasikeist jei issiteptu po g imdymo juk kraujuosi.kelnaites pirkau specialiai tokias bobines ir kuriu neskalbiau tiesiog meciau lauk.chalatas.vaikuciui drabuzelius pamperiai serveteles,knyga telefonas fotikas.ranksluosciu valdisku naudojausi.ir itariu viskas.is tikro juk laiko viena para,ko truks vyras atves.sekmes tau :) nebijok nieko klausti ligoninej ar prasyti ko reikia.

2012 04 06 13:33

Labai aciu :D
Pradesim delioti lagamina :) kai pirma karta, tai baisu :) bet antra bus ramiau :D :D :D :D
Siaip su tom savaitem, kaip skaiciuoja, tai nezinia,kada ir laukti, atrodo kad jau i pasauli prasosi :) aciu labai uz patarimus, sekmes tikrai prireiks:)
Puslapis 224225   1 ... 221, 222, 223, 224, 225    Ankstesnis   Kitas