Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 4225   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 09 21 05:42

debesele, nevalgyk zalios mesos - negerai, ir zalia zuvis (sushi) negerai - tokiu dalyku reikia vengti, netgi steak'u medium, ri well done dabar pakentek kad ir labai norisi.

2008 09 21 05:55

tai kai abu tevai vienakalbiai tai gal lengviau apsispresti.

Vija zinok nezinau, dabar su pilvu kalbuosi lietuviskai, kai abu su vyru uzkalbam angliskai, nu ir as kartais pati viena susneku angliskai, bet labai jau retai. as tai noreciau mokyti leituviskai (nors labai daug nuo vaiko priklausys, vieni labai imlus, kiti ne). as kartais pagalvoju, kad angliskai as pati per mazai zinau eilerastuku ir tokiu visokiu, kaip katutes..., mano batai buvo 2... viru kose... o lietuviskai tai naturaliai. Tai angliskus isporinus beliks lietuviski :roll:
nu is kitos puses tik as viena kalbu lietuviskai, tai labai jau intymi kalba butu, nes tik tarp manes ir vaiko, tetusis ir visi kiti liktu uz borto :roll:
ai matysim :roll: :roll: :roll:

2008 09 21 05:59

Vija rašė:
O i darba planuoju bent jau iki triju metu neit, paskui reiks kazka galvot.

kaip tau taip ilgai iseina nedirbt? nebenori grizti i buvusi darba?

as pati planuoju metus namie pasibuti, po to dirbti puse etato, nes pas mane flexi, tai kaip pati susideliosiu, taip ir bus. Bet bijau, kad nusibos vien tik namie sedet - man zmoniu reikia

2008 09 21 09:25

Pupa Uoga rašė:as kartais pagalvoju, kad angliskai as pati per mazai zinau eilerastuku ir tokiu visokiu, kaip katutes..., mano batai buvo 2... viru kose... o lietuviskai tai naturaliai. Tai angliskus isporinus beliks lietuviski :roll:
nu is kitos puses tik as viena kalbu lietuviskai, tai labai jau intymi kalba butu, nes tik tarp manes ir vaiko, tetusis ir visi kiti liktu uz borto :roll:
ai matysim :roll: :roll: :roll:

Tai va, man tokia pati situacija - ka as vaika pamokysiu, kad pati nelabai zinau :) O lietuviskai tai viskas zinoma. Nors dabar mes einam dukart per savaite su mazyle dainuot, tiksliau, ten maziukams dainuoja, zaidimu visokiu moko, tai ir as greit pramoksiu :D O kitas dalykas man irgi idomus - baby signing: dainuoja daineles, moko vaikus tart zodzius ir parodyt juos zenklais, tiksliau, moko daugiau mamas, nes vaikai nelabai kreipia demesi :roll:
O del darbo, tai as jau metus atbuvau maternity leave, dabar dar 9 menesius turiu career break, paskui matysiu - nebenoriu grizt i ta pati, bet jei reiks, tai reiks.

2008 09 21 12:00

oi, dekui kad perspejot del zalios mesos, oi susilaikysiu...
mmm o taip skanu buvo :roll: O gal kas galite paaiskinti kodel negalima :?:
Kazkada apie kalbas seimose skaiciau vienam straipsni - danijoj gyvena seima: jis danas, ji lietuve, seimos bendroji kalba anglu k. Tai vaikas pradejo veliau kalbeti, bet su teciu gali kalbeti daniskai, su mama lietuviskai, o seimoje bendrai angliskai... Nieko sau - vaikas auga ir is karto trys kalbos :roll: Nu manau is karto humanitariniu dalyku atstovas :lol:

debesele :)

2008 09 21 12:14

acha - susiradau pora straipsniuku viename forume apie zalia mesa ir kates - gerai kad perspejot del zalios mesos, einu ja issikept, ir dar kokiu bulviniu blynu... mmm... skanu bus :lol:

debesele=)

2008 09 21 14:27

O ar jus galite gerti vandeni - cia man tai problema? Nei vandes nei sulciu negaliu gert tik piena=(

Tikrai patariu nevartot per daug pieno, nes labai daznai per didelis pieno kiekis ivaro vaikui alergija pienui, bent iki 1 metu laiko.Jau neviena pazystama turejo su tuo problemu..Nestumo metu galima valgyti viska, tik saikingai.Pvz.Viena pazystama be proto valge citrinu, nes norejos.I r iki 1 ,jos mergaite negalejo valgyt jokiu citrusiniu vaisiu.
as per nestumo viduri negalejau gert paprasto vandens, nes kilo rugstis, bet tada pradejau filtruot vandeni, ir ta problema praejo..Pirk neutralias sultis, arba jas skiesk su vandeniu.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 09 21 16:06

debesele rašė:oi, dekui kad perspejot del zalios mesos, oi susilaikysiu...
mmm o taip skanu buvo :roll: [b12]O gal kas galite paaiskinti kodel negalima :?: [/b12]Kazkada apie kalbas seimose skaiciau vienam straipsni - danijoj gyvena seima: jis danas, ji lietuve, seimos bendroji kalba anglu k. Tai vaikas pradejo veliau kalbeti, bet su teciu gali kalbeti daniskai, su mama lietuviskai, o seimoje bendrai angliskai... Nieko sau - vaikas auga ir is karto trys kalbos :roll: Nu manau is karto humanitariniu dalyku atstovas :lol:

debesele :)

todel, kad bacilu daug uzsilike, nes verdant, kepant auksta temperatura sunaikina bakterijas. Rekomenduojama vengti ir skystai virtu kiausiniu, del to paties ir plius salmoneliozes tikimybe. Minkstu suriu nerekomenduojama del alergijot, ne per daug tuno, nes jame yra kazko (nebepamenu ko) galincio pakenkti vaikelio smegenims. braskem nereikia piktnaudziauti, nes sekliukes irgi vaikeliui negerai, pastetu vengt.
Nu bet gali megautis vaisiais, darzovem, salotom :wink:

2008 09 21 17:45

Debesele, o ar tavo akusere tau visai nieko nepaaiskino, ko negali valgyti nestumo metu?Man tai per pirma apsilankyma viska smulkiai papasakojo ir dar dave knyguciu pasiskaityti :?

2008 09 21 19:04

Vaidike rašė:Debesele, o ar tavo akusere tau visai nieko nepaaiskino, ko negali valgyti nestumo metu?Man tai per pirma apsilankyma viska smulkiai papasakojo ir dar dave knyguciu pasiskaityti :?

matot as tik buvau GP ir daktaras mane uzregistravo i ligonine... rimtesniu dar pasnekesiu nevyko. O antradieni jau einu i ligonine kur scaninga darys ir pamatysiu midwife. Tada mane tikriausiai ir apsvies nes appointment'as truks apie dvi val. :roll:

dekui uz perspejima del pieno ir alergijos :roll:

debesele=)
Puslapis 4225   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 225    Ankstesnis   Kitas