Forumas • Temos rodymas - Nėštumas in UK
Puslapis 5225   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 225    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 09 21 20:05

cia ex nestuke :)
man atrodo, kad del maisto, tai reiktu organizmo isiklausyt. jei jau pieno noris, tai gal organizmas kalcio reikalauja? jei jau kazko labai labai noris, tai reiskia kazkokiu medziagu truksta. rauginti agurkeliai man buvo maistas nr1. ir tik is kaimynes :lol: ir ledu vidurnakti uzsimanydavau. silpna darydavos nuo bet kokios mesos verdamo kvapo.
o mano brolis leke i parduotuve, pries jai uzsidarant, pirkt vyno ir broliene tik du gurksnius isgere :lol:
keistos tos nestukes :)
oi kaip as noriu i jusu gretas :)

2008 09 22 06:49

Icibici teisi del pieno. Svoris tai auga, pagrindo reikia tvirtesnio, tai naturaliai pieno ir norisi, kad koju kauleliai nebrasketu. UK ir JAV pataria gerti pieno, bet tik neriebu (zalia etikete). Gerti, bet ne kibirais :lol: as visai pieno nemegeja, bet per nestuma oi kaip organizmas prasosi, kas ryt po sausu pusryciu bliuda suvalgau - iki tol niekada.

Siap tai siulau nestukemm isiklausyti i ko kunas nori, nes paprastai nori geru dalyku mazyliui, o kas nesveika - nesinori. Ypac kam rytiniai pykinimai - nuraminami krakeriais ir vynuogem - sveika ar ne?!

dar greit pasakysiu, kad kavos reiktu sumaziniti, del kofeino, kelia spaudima, aukstas spaudimas mazina kraujo patekima i placenta. Kazkur skaiciau, kad zalia arbat nerekomenduojam, bet reikia gerti braskiu lapu arbata (ypac pries pabaiga).Yra daug idomiu knygu apie nestuma paskaityti ir daug info internete.

2008 09 22 06:55

debesele rašė:
O antradieni jau einu i ligonine kur scaninga darys ir pamatysiu midwife. Tada mane tikriausiai ir apsvies nes appointment'as truks apie dvi val. :roll:

debesele=)

wau kaip faina, iskart perpeju, jei viskas ok tai tau nebus echoskopijos 12 -13 sav. delo, kad daro antradieni.
pasakys daug ka, duos bounty paka, galesi dar ir ten uzsiregistruoti. siulau eiti su vyru, nes nemazai klausimu bus skira ir jam apie jo ligu istorija, paveldimuma ir kt.

2008 09 22 07:39

Mano gilia nuomeno, nestumas - ne liga..O valgyt, galima viska, bet saikingai..Visai neseniai rase, kad jei moteris nestumo metus valgo svaika, ivairu maista, nebadauja, tai ir vaikai sveikesni uzauga..Taip kad, pirmyn i kelia, bandeles, sokoladas, ar braske.Svarbiausia nepiknaudziauti vieno produkto, siek tiek pajudeti..(pvz.pasokineti per virvute 8) Juokauju)Ateinanciam vaikuciai reikia visko, Neribokim jo raciono :D
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 09 22 08:41

icibici rašė:cia ex nestuke :)

oi kaip as noriu i jusu gretas :)

tai reiskia - buima nestuke :wink:

2008 09 22 14:35

dziuljetux rašė:Mano gilia nuomeno, [bb3]nestumas - ne liga[/bb3]..O valgyt, galima viska, bet saikingai..Visai neseniai rase, kad jei moteris nestumo metus valgo svaika, ivairu maista, nebadauja, tai ir vaikai sveikesni uzauga..Taip kad, pirmyn i kelia, bandeles, sokoladas, ar braske.Svarbiausia nepiknaudziauti vieno produkto, siek tiek pajudeti..(pvz.pasokineti per virvute 8) Juokauju)Ateinanciam vaikuciai reikia visko, Neribokim jo raciono :D

tikrai taip, kaip visada ne vien tik per nestuma.
norejau padiskutuot (cia nei pries niek nenukreipta)
nestumas ne liga - kodel visi taip sako ir kai ateina reikalas gimdyt, tai iskart ligonine, lova, ant nugaros, prijungti apataratai? :roll: tai jei nestumas ne liga ir gimdymas neturetu buti liga, ar ne? :roll: abi busenos naturalios. Nu gimdymo metu galimos komplikacijos, bet nestumo metu irgi nemaza galimu komplikaciju

2008 09 22 17:48

Jeigu lankei antenatal classes arba dar lankysi, tai pamatysi, kad cia labai propaguojamas naturalus gimdymas be jokiu nuskausminimu ir prijungtu aparatu, taip pat gimdymas namuose. Cia jau pacios moters pasirinkimas ir nusiteikimas, ar ji nori gulet prijungta prie aparatu, ar ne. Daug, pvz., bijo - skausmo, komplikaciju, dar ko nors. Labai svarbu psichologinis nusiteikimas - jei nieko blogo negalvosi, nieko blogo ir neatsitiks :)

2008 09 22 19:05

kartais daktarai jau nestumo pradzioje pranesa,kad gimdymas gali buti komplikuotas,ir nusiteikimas ne visada padeda,ir nemanau,kad visom gimdyvem prijungiami aparatai nes jei puikiai jauteisi nestumo eigoje tai ir gimdymas lengvesnis,as abu nestumus praleidau ligonineje tai ir gimdymai buvo komplikuoti tai be aparatu ir daktaru prieziuros buciau nepagimdzius!
kaupai

2008 09 22 20:28

Pupa Uoga rašė:[quote0b="dziuljetux"]Mano gilia nuomeno, [b0b]nestumas - ne liga[/b0b]..O valgyt, galima viska, bet saikingai..Visai neseniai rase, kad jei moteris nestumo metus valgo svaika, ivairu maista, nebadauja, tai ir vaikai sveikesni uzauga..Taip kad, pirmyn i kelia, bandeles, sokoladas, ar braske.Svarbiausia nepiknaudziauti vieno produkto, siek tiek pajudeti..(pvz.pasokineti per virvute 8) Juokauju)Ateinanciam vaikuciai reikia visko, Neribokim jo raciono :D

tikrai taip, kaip visada ne vien tik per nestuma.
norejau padiskutuot (cia nei pries niek nenukreipta)
nestumas ne liga - kodel visi taip sako ir kai ateina reikalas gimdyt, tai iskart ligonine, lova, ant nugaros, prijungti apataratai? :roll: tai jei nestumas ne liga ir gimdymas neturetu buti liga, ar ne? :roll: abi busenos naturalios. Nu gimdymo metu galimos komplikacijos, bet nestumo metu irgi nemaza galimu komplikaciju[/quote0b]
Zinoma, kad nestumas ne liga, bet jo metu galimi ivairus susirgimai ir negalavimai - tai ir aukstas spaudimas, ir nestumine cukralige , ir eile kitokiu problemu.Man pvz. labai daznai skauda nugara.
O gimdymo buda ir padeti cia gali rinktis koki tik nori.Gali ir namuose(aisku jei nestumo eiga puiki), ir tik akuseriu klinikoje, na ir aisku ligonineje.Taip pat ir su gimdymo padetimi.Niekas nevercia guleti ant nugaros.Cia si padetis maziausiai propaguojama.Populiaru ant kairio sono, atsiklaupus, net atsistojus arba vandenyje.Mano svajone butu mobilus epidurinis ir, kad galeciau judeti tam, kad pasirinkciau man tinkama padeti, nes as negaliu ilgai vienoje padetyje isbuti.Baisiai didele nenuorama esu.O aparatus prijungia pradzioje kiekvienai tam, kad patikrinti leliuko sirdute ir kaip jis jauciasi.Jei viskas gerai, tai po 20 min. gali daryti ka nori, ir ka pajegi.Siuloma kuo daugiau judeti, o ne guleti ant nugaros :D Ir dar, niekas uz didvyriskuma ir gimdyma be nuskausminamuju medaliu neduoda, taip, kad niekas ir nesiulo gimdyti be ju.Cia jau kiekvienos teise rinktis.

2008 09 22 20:49

cia jus visos suraset, bet klausimas, kiek is jau gimdziusiu gimdete ne ligoninej, ir ne lovoj, ir ne ant nugaros?
Puslapis 5225   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 225    Ankstesnis   Kitas