Forumas • Temos rodymas - gėlių pristatymas į namus
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Kur ką įsigyti, susiremontuoti, apsikirpti ir pan. Jokių skelbimų!

2010 02 24 19:04

fokks12111 rašė:ne lietuvoj anglijoj cia noreciau, manau galima suprast, londone paciam :) tai ar zinot?

http://www.interflora.co.uk/googlesw/?cm_mmc=Google-_-googlBrandTermExact-_-Brand-_-interflora
negi sunku i google suvest interflora?
isisrenki kvietkus ir tau pristatis bet kur pasaulyje , ne tik londone. manau moki pirkt internetu?

2010 02 24 22:16

icibici, negadink man biznio!!! 40 kvietkai+ fungas y londona=100
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

Geliu pristatymas

2012 05 23 07:54

Manau, kad viena iš galimybių būti naudotis gėlių pristatymu. Aš pati iš užsienio užsakinėjau gelių puokštę ir tikrai likau patenkinta. Aišku, kad ir yra kita galimybė be gėlių pristatymo, už kurį reikia papildomai mokėti: prašyti kokio nors draugo, kad nuvežtų už tave. Taip pat, kiek žinau, gėlių pristatymu užsiima kai kurie taksistai, bet nežinau, kaip labai patikima tai būtų :)

2012 05 25 10:14

Reklamyte varom? :D Nes labai jau keistai atrodo, kai zmogus yra parases vieninteli posta, su nuoroda i kazkoki bizni i pries 2ujus metus paskutini karta liesta tema.... :wink: Mars viesuosius rysius studijuot! :lol:

2013 12 09 07:37

Ir aš pavarysiu reklamą, tačiau į temą :) Neseniai užsakinėjau gėles į namus iš <******> likau labai patenkintas. Tai jei kam bus poreikis kažką nustebinti , rekomendacija jiems.

[quote:1d830fe7ed="Ziuzia"]Reklamyte varom? :D Nes labai jau keistai atrodo, kai zmogus yra parases vieninteli posta, su nuoroda i kazkoki bizni i pries 2ujus metus paskutini karta liesta tema.... :wink: Mars viesuosius rysius studijuot! :lol:[/quote:1d830fe7ed]

2014 02 17 14:14

MykolasA rašė:Ir aš pavarysiu reklamą, tačiau į temą :) Neseniai užsakinėjau gėles į namus iš <******> ir likau labai patenkintas. Tai jei kam bus poreikis kažką nustebinti , rekomendacija jiems.

[quote3d="Ziuzia"]Reklamyte varom? :D Nes labai jau keistai atrodo, kai zmogus yra parases vieninteli posta, su nuoroda i kazkoki bizni i pries 2ujus metus paskutini karta liesta tema.... :wink: Mars viesuosius rysius studijuot! :lol:
/quote3d]
dar vienas! :lol:

Re: gėlių pristatymas į namus

2015 03 16 09:13

Mane taip pat domina gėlių pristatymas. Gal žinote kokią įmonę iš kurios galėčiau užsakyti būdama Lietuvoje, bet kad pristatytų Anglijoje. Noriu sesę nustebint :)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis