Forumas • Temos rodymas - Del apgavystes...
Kur ką įsigyti, susiremontuoti, apsikirpti ir pan. Jokių skelbimų!

Del apgavystes...

2012 10 24 18:53

Nutiko toks dalykas. Kadangi pritruko pinigeliu, nusprendziau paimti paskola :) gavau sms zinute, kad galiu gauti 400 svaru 6 menesiams. Taigi, pagalojau kodel gi nepabandzius nors ir itartinai ta firma pasirode :) jie nuima nuo paraiskos 4 svarus, bet problema tame, kad man jie parase jog negalejo nuimti to mekescio, nes tikriausiai nera saskaitoje pinigu, todel paraiska jie atmete, bet kai patikrinau kortele pinigai visgi buvo nuimti :) supratau kad taip isdurineja zmones. Kur man reiketu kreiptis, kad galeciau tai paviesinti, o galbut susigrazinti ir savo pinigus. Nors 4 svarai yra nedaug, bet vien del apgavystes noriu kazka padaryti :) beje, firmos puslapis madisonfinance.co.uk

Re: Del apgavystes...

2012 10 25 08:30

Green rašė:Nutiko toks dalykas. Kadangi pritruko pinigeliu, nusprendziau paimti paskola :) gavau sms zinute, kad galiu gauti 400 svaru 6 menesiams. Taigi, pagalojau kodel gi nepabandzius nors ir itartinai ta firma pasirode :) jie nuima nuo paraiskos 4 svarus, bet problema tame, kad man jie parase jog negalejo nuimti to mekescio, nes tikriausiai nera saskaitoje pinigu, todel paraiska jie atmete, bet kai patikrinau kortele pinigai visgi buvo nuimti :) supratau kad taip isdurineja zmones. Kur man reiketu kreiptis, kad galeciau tai paviesinti, o galbut susigrazinti ir savo pinigus. Nors 4 svarai yra nedaug, bet vien del apgavystes noriu kazka padaryti :) beje, firmos puslapis madisonfinance.co.uk

bandei i policija?

2012 10 25 08:48

šiaip būna, kad rodo jog nuskaito, o paskui pinigai grįžta.. Aš kai odeon kortelę dariau, ten reikėjo du svarus mokėti, bet kažkas neveikė jų sistemoje, ir kortelės neužsakė, o pinigus nuskaitė, bet paskui po kelių dienų jie grįžo į sąskaitą.. O šiaip prieš kreipiantis į paskutinę instanciją kaip sakant, visad reikia pirmiau kreiptis į tą, kuris atsakingas, t.y. reikėjoo parašyti jiems kodėl man nuskaitė tuos pinigus (juk turi staitmentą) ir įrodysi; o gal tiesiog pas juos sąlygose parašyta, kad moki 4 svarus už prašymą, nesvarbu jis sėkmingas ar ne ..

2012 10 25 18:52

I policija nesikreipiau dar :)
Pas juos yra parasyta, kad jie nuims 4 svarus jei patvirtis ir jei nepatvirtins :) bet esme buvo tame, kad ju atsakymas buvo toks: "Kadangi negalejome nuskaiciuoti 4 svaru nuo jusu saskaitos, jusu paraiska atmetame". Taigi jie atmete todel kad negalejo nuskaiciuoti, nors nuskaiciavo :) jei butu paraiska tiesiog atmete nes neatitikau reikalavimu buciau tiesiog nieko nedares, bet dabar tai pikta man :) parasiau jiems laiska kad kreipsiuos i teisma, tai ziuresim ka gero pasakys :) bet nelabai as noriu po tuos teismus tampytis... todel galvojau jog gal yra kokia organizacija kuri tvarko tokius reikalus.

2012 10 25 21:11

dėl keturių svarų? nemanau, kad kas nors prasidės; o kokie advokatai, vien už konsultaciją kainuos kokį 10 kartų brangiau.. esmė, kad reikia išsiaiškinti, ar tik tas faktas, kad jie negalėjo nuimti pinigų lėmė tai, kad jie atmetė tavo prašymą; ir tokiu atveju geriau ne rašyti o skambinti

apgauti uk?

2013 05 26 06:26

Sveiki. Norejau pasiteirauti kaip ten yra su tais apgaudinejimais? Mano ppazistami is londono pasiimma ten telefonus is salonu ir isvaziuoja i lt. Vienas draugas jau zinojo kad isvaziuos su visam tai nuvaziavo pasieme nauja samsung televizoriu ir po 3 -4 men isvaziavo i lt o televizorio mokejimui padare cancel. Ar jo po kiek laiko neprades ieskoti ir ar lt jo kokio turto nearestuos ir pan? Nes jai taip viskas paprasta tai cia visi gali pasiimti laukneseli is uk :? Gal kas zinot kaip cia veikia siuo atveju teisine sistema ir ar pvz kokios pasekmes del to butu? Aciu uz atsakymus.

Re: apgauti uk?

2013 05 29 20:05

kirlenka12 rašė:Sveiki. Norejau pasiteirauti kaip ten yra su tais apgaudinejimais? Mano ppazistami is londono pasiimma ten telefonus is salonu ir isvaziuoja i lt. Vienas draugas jau zinojo kad isvaziuos su visam tai nuvaziavo pasieme nauja samsung televizoriu ir po 3 -4 men isvaziavo i lt o televizorio mokejimui padare cancel. Ar jo po kiek laiko neprades ieskoti ir ar lt jo kokio turto nearestuos ir pan? Nes jai taip viskas paprasta tai cia visi gali pasiimti laukneseli is uk :? Gal kas zinot kaip cia veikia siuo atveju teisine sistema ir ar pvz kokios pasekmes del to butu? Aciu uz atsakymus.

Dėl tokių pažįstamų ir draugų po to gėda sakyti, kad lietuvis esi. Niekas realiai neieško, bet grįžus į UK, gali problemų turėti. Kaip sakoma: ''Nespjauk į vandenį, nes gali tekti atsigerti''. Lietuvoje dabar išties padėtis ne kokia. Žmonės grįžtą į Lietuvą, bet pamato, kad ne kas ir vėl į UK nori grįžti. O jau prisidirbę negali sugrįžti. Taip, kad galva reikia galvoti, o ne elgtis kaip budulis.

Re: Del apgavystes...

2016 02 14 15:48

Paskaicius tokius klausimus, tokias idejas. Geda po to ir pasakyti kam, kad esi is lietuvos kaip tokias varkes sukineja kiti lietuviai. Na, bet turbut budulis lietuvoje , bus budulis ir anglijoje. Nuosirdi geda.