Forumas • Temos rodymas - Pasas UK
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Kur ką įsigyti, susiremontuoti, apsikirpti ir pan. Jokių skelbimų!

Pasas UK

2013 01 15 05:28

Sveiki, gyvenu ir dirbu UK 2 metus, kas gali painformuoti kaip galeciau gauti UK pasa ir ko tam reiketu? Aciu

2013 01 15 09:30

visų pirma pagyventi ir būtinai padirbti dar trys metus; išsilaikyti life in the UK testą ir sumokėti nemažą sumą piningų; arba ištekėti už kokio anglioko, bet vistiek reiks laukti :D

2013 01 15 11:30

interim: o vaikas gimes dvieju lietuviu seimoje uk,gali gauti uk pasa ir pilietybe?kazkaip keista,pazystamas turi jau 3m vaikiuka gimes uk,ir sako gavom vaikui uk pilietybe ir pasa..Ar gali taip buti?maniau kad neimanoma jei abu tevai lietuviai?

2013 01 15 12:13

na kas liečia vaikus, tai šiuo klausimu aš ne itin domėjausi, bet man rodos kažkas iš forumiečių jau tvarkė vaikui dokumentus... o kas suaugusius liečia, tai pasui gauti yra testas, santuoka, arba tolimi giminaičiai turintis UK pilietybę, na gal dar kokie tien išskirtiniai atvejai, pavyzdžiui Meilutytei anglai turbūt pasiškokinėdami duotų pilietybę :D Aš tai tvarkysiuosi būtent pirmuoju būdu (laikysiu testą), tad dėl kitų atveju nelabai ir gilinausi :)

2013 01 15 12:18

ape koki testa ain a kalba/?

2013 01 15 12:23

http://lifeintheuktest.ukba.homeoffice.gov.uk/

kaip tik skaitinėju tą knygą iš kurios mokintis reikia, pasakysiu šiek tiek nesąmonė :D

2013 01 15 12:24

joo...tikrai nesamone...teks teket uz angla ;D

2013 01 15 12:25

sekmės tada :D

2013 01 15 12:26

22Margarita22 rašė:joo...tikrai nesamone...teks teket uz angla ;D

O kodel taip norisi uk paso?

2013 01 15 12:29

interim rašė:na kas liečia vaikus, tai šiuo klausimu aš ne itin domėjausi, bet man rodos kažkas iš forumiečių jau tvarkė vaikui dokumentus... o kas suaugusius liečia, tai pasui gauti yra testas, santuoka, arba tolimi giminaičiai turintis UK pilietybę, na gal dar kokie tien išskirtiniai atvejai, pavyzdžiui Meilutytei anglai turbūt pasiškokinėdami duotų pilietybę :D Aš tai tvarkysiuosi būtent pirmuoju būdu (laikysiu testą), tad dėl kitų atveju nelabai ir gilinausi :)

Man iseitis arba testas arba vaikas :D nes lt pilietybes tai is principo nesinori..reiks panagrinet ta testa..ir aisku isgyvent tiek metu uk ir nusipelnyti..
Puslapis 12   1, 2    Kitas