Forumas • Temos rodymas - Ar patikima imone "darbai anglijoje"?
Puslapis 44   1, 2, 3, 4    Ankstesnis   
Darbo paieška ir kiti su darbu susiję dalykai

Re: Ar patikima imone "darbai anglijoje"?

2016 04 22 12:03

Man buvo lygei tokiapati situacija,kaip ir priestai rasancio zmogaus....Pasieme pinigus ir paliko likimo valiai. Bet siaip netaip atsitojau ant koju pats zinoma su gimines parama,nes paciam nebutu nei pinigu nei nervu uzteke :evil: Todel sugalvojau ir vygdau tokia veikla jog tiesiogei be jokiu partneriu padedu zmonems anglijoje tiksliau Peterboro mieste jokiu isankstiniu pinigu ar depozitu....Jai kas nori isvaziuoti,bet abejoja ir nezino kur, galime susikambinti per skype ir viska detaliai nupasakosiu,o atvaziavus cia padesiu viskuom,ko negali padaryti agenturos,nes juc ia nera !!!

Jei galit palikit savo el paštą. :)

2016 04 24 00:54

Parasykit del darbo man i emaila, zapalius@gmail.com

2016 04 26 21:01

Sveiki. Na visu pirma Mantas ne i tema raso, nes agentura i Peterbora neveza ir jokiu darbu ten nesiulo. :?:
As buvau ir dirbau Bedforde. . Agentura pateike tikrai gera pasiulyma drabuziu sandelyje. Dabar vasaros sezonui vel vyksiu su drauge padirbet. Is musu reikalavo tik neteistumo pazymu, jokiu kitu dikumentu jau nereikejo pildyt. ;)

Re:

2018 07 31 13:35

iRebel rašė:
vabaliuke rašė:zinau tik 3 patikimas idarbinimo agenturas lietuvoje- agropraktika, pasaulio krastas ir plc. Sios maziausiai turi neigiamu atsiliepimu.

Tai gal būtų galima gauti pasiūlymą į mano el. paštą?

as patikimiau nei patikimiausios agenturos. 1000%

siuo metu darbu neturiu, bet uz kuklu mokesti sutvarkyciau dokumentus, del nin,job seeker allowance,housing benefitu,banko saskaitos, kambario/namo nuoma ir.t.t ir pan.
Puslapis 44   1, 2, 3, 4    Ankstesnis