Forumas • Temos rodymas - Nėštumas ir gimdymas Anglijoje
Puslapis 1616   1 ... 12, 13, 14, 15, 16    Ankstesnis   
Kas priklauso, kaip gauti

2014 12 21 09:56

Mano situacija yra tokia: esu Anglijoj jau beveik puse metu, atvaziavus iskart pradejau dirbti per agentura ir dirbu iki siol. nuo atvykimo praejus siek tiek laiko, pameciau savo ID ir galvodama, kad uzsiliksiu cia neilgai ir keliausiu greit namo (kelionei pasidarysiu keliones dokumenta) neskubejau tvarkytis dokumento per ambasada, nes isgazdino ilgi laukimo terminai. Bet taip atsitiko, kad lieku cia, bent jau, kolkas, neribotam laukui ir tik neseniai pradejau tvarkytis savo naujo paso pasidaryma (siuo metu jau laukiu kol atsius) ir iki sio laiko esu be national insurance, nes kitu dokumentu neturejau, kad galeciau susitvarkyti national insurance. Suzinojau, kad esu nescia kai buvo 7 svaites. o klausimas yra toksai. Jei jau busiu isdirbus tas 26 savaites, bet national insurance pasidarysiu tik veliau, tai atsilieps man dekretiniu ismokai ar ne? Ar turejau tureti national insurance per visa ta laika kiek dirbau? Ta prasme itakos kada ji pasidarysiu ar uzteks fakto, kad kai eisiu tvarkytis siu reikalu, kad TADA tureciau su savim national insurance...? Gimdyt tureciau Liepos vidury.

Re: Nėštumas ir gimdymas Anglijoje

2016 03 23 12:59

Merginos, mamos, gal kuri lankėte kokias tai paskaitas nėščiosioms? Kažką panašaus kaip LT nesciuju kursai? Nes jau pirmi mėnesiai ir noriu mamų pamokas palankyti. Su kalba viskas gerai yra tai jei žinot, būkit geros pasidalinkit info. ;)

2016 04 19 15:52

Sveikos, turiu klausyma apie gimdyma UK, drauge nescia 3 men,dirba lietuvoje, jos vaikinas dirba UK, bet tik pradejo si men ten dirbt, nori gymdyt ten ar jai bus mokama? reikai 100% atsakymo, ar gal kuri zino kur kreiptis skambinti kad gauti atsakyma?

2016 04 19 19:39

Apie kokias išmokas klausi?

2019 03 03 06:50

Sveiki ..vaikas gimes Uk ir gaudavo vaiko pinigus ...bet vaikas su tevu grizo i LT o motina likus Uk gauna vaiko pinigus nors vaiko jau pusantru metu nera salyje kur kreiptis .kad motina nepranesa tarnybom kad gsuna vaiko pinigus ir nesiuncia i LT vaikui

2019 03 03 07:16

Vaikas gimes UK ir gadavo vaiko pinigus ir jau daugiau ksip pusantru mt LT .. ir visos sc .paramos suteiktos LT ..o motina dar gauna UK vaiko pinigus ..kur kreiptis tokiu atveju
Puslapis 1616   1 ... 12, 13, 14, 15, 16    Ankstesnis