Forumas • Temos rodymas - Sveikatos draudimas nedirbanciai (PAGALBOS!)
Kas priklauso, kaip gauti

Sveikatos draudimas nedirbanciai (PAGALBOS!)

2018 05 15 18:32

Sveiki,

Buvau studente 3 metus anglijoje, dabar baigiu universiteta bet pastojau, ir niekur dirbti nebegaliu eiti, o mano sveikatos draudima lietuva apmoka del to kad studente. O nuo rugsejo menesio tai baigsis kaip suprantu, o kadangi nedirbsiu ir nebesimokysiu cia nebusiu drausta. O man gimdyti spalio menesi...
Gal kas susiduret su panasia situacija ir galit patarti kaip elgtis? ar registruotis kad gauti EHIC kortele ar ka geriau daryti? as bijau kad ateis laikas gimdyt ir pateiks man milziniska saskaita uz visas paslaugas nes neturiu draudimo!

Re: Sveikatos draudimas nedirbanciai (PAGALBOS!)

2018 05 29 22:12

manau, kad pirmiausiai reiktu nueiti i Citizen Advice Bureu, arba i Job Centre Plius ir uzsiregistruoti, be abejo, reiks issimti NI numeri

2018 06 26 11:57

Sveikatos apsauga Anglijoje yra nemokama, jeigu esate nuolatinis gyventojas, o jus sakote, kad buvote Anglijoje studene jau 3 metus, vadinasi gydymas jum priklauso nemokamai, nebijokit jokiu saskaitu, svarbiausia yra buti uzsiregistravus pas gydytoja. As kai tai sakau kitiem zmonem jie manimi netiki, taciau sveikatos apsauga yra nemokama nuolatiniams gyventojams. Man taip nutiko kad puse metu nedirbau, jokiu mokesciu nemokejau ir lt draudimo neturejau, bet pas gydytoja lankiausia ir jokios saskaitos is niekur neatejo. Tiesiog paklause ar gyvenu cia bent 12 menesiu ir tiek.

2018 10 17 16:56

Sveiki pas mane tokia situacija,atvykau į uk ir ėjau po poros mėn tvarkytis insurance number,nedirbau tuo metu,sakiau jog reikia,nes noriu susirast darba,ir turėt tą numerį kad galėčiau pateikt,po kurio laiko atėjo laiškas,kad jis man nereikalingas ir aš negavau,užsiregistravau antra karta,nuėjau į pokalbį ,bet man ne už kalnų gimdyti,pas gydytojus nesu čia prisirašiusi,važinėjau lietuvoj,o dabar nebegaliu nes paskutinės savaitės iki termino,ir pergyvenu kad reikės gimdyti o insurance neturiu ir jis gali neateiti iki to termino mano,ar galima be insurance registruotis i nhs?