Forumas • Temos rodymas - Pinigų pervedimas iš LT į UK / iš UK į LT
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis   
Bankai, paskolos ir pan.

Re: Del pinigu pervedimo is Lietuvos i Anglija

2014 11 24 00:00

Mantas_38 rašė:[quoteff="FRUZIUKE37"]Ok, na, ash prisiregistravau tam mokejimai.lt ir susikuriau saskaita Paysera sistemoj, bet man neisheina identifikuoti savo tapatybes, nes ash gyvenu UK jau seniai ir Lietuvoj neturiu jokiu saskaitu atidarytu. Man tiesiog asmuo nori persiusti pinigus ish Lietuvos i UK. Tai ka, isheina, kad man reikia prashyt to 1lt ish siuntejo saskaitos?

Galima padaryti identifikaciją internetu įkėlus nuskenuotą tapatybės dokumentą į savo account'ą. Aš jų puslapyje radau informacijos prie dažnai užduodamų klausimų. Rašo, kad užtrunka patikrinimas iki 1 dienos. Dar vienas variantas - paprašyti kad pinigus iš Paysera pervestų tiesiai jums i UK banko sąskaitą. Tačiau tai užtruktų ilgiau nei pavedimas tarp Paysera sąskaitų.[/quoteff]

Dekui, Mantai, uz patarimus, bet ash nesu stipri shiuolaikinese technologijose ir kaip ten ka nusiskanuot ir ysikelt kazkur neysivaizduoju. Man reikia vieno dalyko: asmuo Lietuvoj turi nemaza suma svarais, kuria jis turi grynais ir nori pervesti man i saskaita Anglijoj. O ash bandau surasti pigiausia ir paprasciausia varianta tai padaryt, nes tas zmogus Lietuvoj reikalu su kompiuteriu ir kazkokiu saskaitu internete atidarymu ishvis neturi ir tame nieko nesupranta. Tai butu vienkartine perlaida, todel man ir norisi paciai rasti kazkoki pigiausia ir paprasciausia buda ir viska tai perlaidai paruoshti, kad tam zmogui tik pranesht, kur tuos pinigus nunesht ir priduot, kitaip tariant. Dabar gryztant prie Payseros.; tai ka daryt, kad tie pinigai ishvis pasiektu ta mano Paysera saskaita? Su Opal'u ar Checkpointu zinau, kad uk kioskeliai yra, kur pinigus galima priduoti ir jie atkeliaudavo i Ukio banka, o dabar, kai viskas internetu, senesnio amziaus zmones, visose shitose internetinese naujovese, o ypac susijusiose su bankais, mokesciais, pinigais neturi reikalu, nes tame nieko nesupranta, nebent tik ka pasiskaityt, todel ir ash nenoriu mano siuntejui apsunkint situacijos, bet nenoriu ir kad jis uz siuntima ish banko suplotu didziausia mokesti. Gal kas buvot su tokia problema susidure shiom dienom? Gryni svarai guli Lietuvoj. Kaip juos atsisiust i savo saskaita uk? Dekoju

2014 11 24 16:49

Grynais Paysera priima savo office Vilniuje, Mėnulio g. 7. Manau galėtų įdėti Jums į Paysera sąskaitą arba tiesiai į bako sąskaitą. Rašo kad kainuoja tiek pat kaip internetu +1,40 LT už administravimą. Grynus taip pat priima ir svarais.

2014 11 25 15:59

Mantas_38 rašė:Grynais Paysera priima savo office Vilniuje, Mėnulio g. 7. Manau galėtų įdėti Jums į Paysera sąskaitą arba tiesiai į bako sąskaitą. Rašo kad kainuoja tiek pat kaip internetu +1,40 LT už administravimą. Grynus taip pat priima ir svarais.

O gal koks ofisas yra ir Kaune?

2014 11 25 20:40

O gal koks ofisas yra ir Kaune?[/quote]

hmm.. nežinau dėl Kauno. Jų puslapyje rašo tik kad priima pinigus Vilniuje. Dar Paysera sąskaitą galima sąskaita papildyti pašto skyriuose arba perlo terminaluose. Bet nežinau kaip ten su svarais būtų. Gal jums vertėtų pasiskambinti tiesiai i Paysera klientų aptarnavimą ir paklausti jų.

Re: Pinigų pervedimas iš LT į UK / iš UK į LT

2018 02 27 16:40

Paysera sąskaita dar pakenčiama, tik neužsisakinėkit jų mokėjimo kortelės. Tos kortelės daugelyje vietų nepriimamos (pvz. Omniva paštomatuose, automatinėse degalinėse, o taip pat vietose kur naudojami Ingenico terminalai).
Kortelės mokesčiai daug didesni negu konkurentų:
Išdavimo mokestis 3 EUR, siuntimas 7,00 - 10,00 EUR, mėnesinis mokestis 0,45 - 0,80 EUR. atsiskaitymas ES šalyse, kitomis valiutomis (pvz svarais) 0,10 EUR + 0,7 %, atsiskaitymas ne ES šalyse, kitomis valiutomis (pvz USD) 0,10 EUR + 1,2 %.
Šito gėrio ne taip lengva atsisakyti. Jei nori atsisakyti nepraėjus 4 metams teks sumokėti 5 EUR.
Dar yra vieni spąstai - nauja kortelė yra užsakoma automatiškai, jeigu per paskutinius tris mėnesius buvo atlikta nors viena operacija kortele. Tad paskutinius tris mėnesius kortelė turi gulėti nenaudojama, bet už kiekvieną mėnesį reikia mokėti mėnesinį mokestį.
Iš UK Paysera sąskaitos nepapildysi. Teks daryti tarptautinį pervedimą į banką Lenkijoje. Iš Paysera į UK irgi tiesiogiai pinigų nepasiūsi - jie naudojasi tarpininko Interpay ltd (Transfermate ) pagalba.
Palyginimui :
Revolut - nemokamas išdavimas, nemokamos operacijos bet kur ir bet kokia valiuta. Kainuoja tik kortelės atsiuntimas - 6 EUR. Kortele - multivaliutinė (kelios valiutos tuo pat metu) . Gaunamos dvi sąskaitos - svarais ir IBAN Eurais ( SEPA pervedimams ) . Revolut - VISI pervedimai į bankus - nemokami. Žinoma SWIFT pervedimai tik SHA sąlygomis, tad gavėjas turės sumokėti savo banko mokesčius. SEPA mokėjimai - nemokami niekam (žinoma, jei nesiūsi į Lietuviškus bankus, kurie apmokestina gautus SEPA mokėjimus ) .
N26 - nemokama kortelė, nemokamos operacijos, nėra mėnesinių mokesčių, nemokamas siuntimais. Kortelė - Eurais.
Monzo - nemokama kortelė, nemokamos operacijos, nėra mėnesinių mokesčių, nemokamas siuntimais. Kortelė ir sąskaita - tik Svarais.
Monzo ir N26 yra bankai ir turi 100 000 EUR draudimą. Paysera to NETURI.

Išvada - turint Paysera sąskaitą reikia lėšas nemokamai persiusti į Revolut ar N26 ir naudoti jų kortelę.
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis